320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eheh, noh, minu meelest on see ikka kahepoolne kaagutamine. Tasub vaid ühel vennal lihtsalt pika jutu sees mainida...

    ...Kui juba tuleb mingi vend jutuga, et...
    Mhmh, aga Linnupojal oligi vaja kohe rõhutada vegan kooki, et me ikka kõik teaksime. Ei piisanud lihtsalt "koogist".
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Mhmh, aga Linnupojal oligi vaja kohe rõhutada vegan kooki, et me ikka kõik teaksime. Ei piisanud lihtsalt "koogist".
      mul jäi lihtsalt pool juttu kirjutamata, ei tahtnud väga pikaks soigumiseks minna. kommid obv polnud vegan ja meie neid süüa ei saa, pole hullu pakun järgmistele külalistele kes pole veganid. ˇesti see halvemaks ei tee, sest mõte loeb ja ongi hea, et mul ei tekkinud võimalust neid komme ühe õhtuga sisse lahmida.

      Mõtlesin veel kirjutada, et küll inimesed ei tarbi tooteid kus on gluteen ja mida iganes ja väga raske on korraldada suuremat pidustust, et kõik rahul oleks. Kuna ma natukene hea meelega veganlust propageeriks, siis teen seda tavaliselt võimalikult vaikselt, ehk kirjutan lihtsalt, et tegin vegan-koogi. Ei näe selles väga halba.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Õu, veganbash on veidi nii 2014. Olgem kultuursed.

        Kommentaar


          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
          Mhmh, aga Linnupojal oligi vaja kohe rõhutada vegan kooki, et me ikka kõik teaksime. Ei piisanud lihtsalt "koogist".
          Just, rõvedad veeganid, mis nad tulevad siia eputama, tehku oma köögis vaikselt mis nad tahavad...
          veganastid sellised...

          aga äkki (ärme välista ka seda võimalust) see tundus rõhumisena ainult mõnele lugejale, sest tooni loome me tekstile ise.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Just, rõvedad veeganid, mis nad tulevad siia eputama, tehku oma köögis vaikselt mis nad tahavad...
            veganastid sellised...

            aga äkki (ärme välista ka seda võimalust) see tundus rõhumisena ainult mõnele lugejale, sest tooni loome me tekstile ise.
            Jep. Veganid, homod, pagulased kõike ikka surutakse inimestele peale. On allles jobud..

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Jep. Veganid, homod, pagulased kõike ikka surutakse inimestele peale. On allles jobud..
              Pagulasest vegan homod, need on need kõige hullemad.
              Olgu kiidetud allah-buddha-jeesus ja nende poolt õpetatud traditsioonilised väärtused, shalom.

              Kommentaar


                Tegelikult on mingite koosolengute korraldamine suht keeruliseks läinud. Igast "kas see on laktoosi/gluteeni jne vaba" ja "ma olen taimetoitlane - toortoitlane jne" inimesi on järjest rohkem. Hui suudan kõigiga arvestada või meeles pidada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Tegelikult on mingite koosolengute korraldamine suht keeruliseks läinud. Igast "kas see on laktoosi/gluteeni jne vaba" ja "ma olen taimetoitlane - toortoitlane jne" inimesi on järjest rohkem. Hui suudan kõigiga arvestada või meeles pidada.
                  Täpselt. Ja suured toitlustusettevõtted-cateringid jne teenivad sellepealt aina rohkem kasu, sest sa pead arvestama kõikide toitumistrendidega+allergikutega jne ja pead tellima põhimõtteliselt kõike. Vandenõusid ei tule otsida, vaid neid tuleb ära tunda.

                  Kommentaar


                    Peab ikka igav elu olema, et jalka foorumis hakata targutama kellegi teise toitumise üle.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Ma pole veegan aga Linnupojal on õigus, piimaga on seotud palju müüte ning pole oluline kui palju see kaltsiumit või vitamiine sisaldab, sest meie organism pole sealt suuteline neid omandama. Alles avaldati (võis olla ka aasta-kaks tagasi) Harvardis järjekordne teaduslik uuring, kus jõuti järeldusele, et piima joomine ei mõjuta luude tugevust jne.

                      edit: vaatamata sellele ma ikka joon pannkookide kõrvale mõnuga piima, sest mulle maitseb.
                      Koguaeg mõtlesin, et vabamüürlased juhivad maailma, aga tegelikult hoopis piimatöösturite salaordu
                      See teema oli siin ka varem, aga siis ma ei viitsinud küsida, pange nüüd ikka tõsiseid linke autoriteetsete teadlaste poolt, et inimene ei saa kaltsiumi piimast nagu linnupoja väide on. See on ikka täielik telegram.ee stiilis bullshit mida te ajate siin. Jah, on Harvardi uuring, mida te ilmselt kuskilt oma soodajoodikute või kuratsedateabmis ''äravalitute'' facebook gruppidest loete, kus seda oma libateooriatele sobivalt on valikuliselt kasutatud. Ei ole seal kuskil kirjas, et ei omasta kaltsiumi #mythbusted ja piim on kasutu valge vedelik. Juhitakse lihtsalt tähelepanu, et piim on vaid üks kaltsiumiallikas paljudest ja ei ole mingi imevahend, et jood piima ja 120 aastaseni on sul garanteeritult purunematud luud. Harvardi teadlaste uuringu piimale mõnevõrra vähem optimistlikuma üldhinnagu, kui ''igale lapsele klaas piima päevas'', kõige olulisema põhjuse jätan siinkohal välja toomata, haritud ja normaalse loogilise mõtlemisega inimesed nuputavad selle väikese ajutöö abil välja. Veganitel mitte proovida, sest 99.5% teie hulgast ei saa palju elementaarsematestki asjadest aru

                      Kommentaar


                        Jalgpalli transferid sarnanevad üha enam NBA-ga, summad mida küsitakse on nii ulmelised, et lähevad vastuollu kõikide reeglitega.
                        Raha asemel vahetatakse mängijaid. Aja küsimus millal 3 või 4 meeskonna vahel "trade" tehakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Koguaeg mõtlesin, et vabamüürlased juhivad maailma, aga tegelikult hoopis piimatöösturite salaordu
                          See teema oli siin ka varem, aga siis ma ei viitsinud küsida, pange nüüd ikka tõsiseid linke autoriteetsete teadlaste poolt, et inimene ei saa kaltsiumi piimast nagu linnupoja väide on. See on ikka täielik telegram.ee stiilis bullshit mida te ajate siin. Jah, on Harvardi uuring, mida te ilmselt kuskilt oma soodajoodikute või kuratsedateabmis ''äravalitute'' facebook gruppidest loete, kus seda oma libateooriatele sobivalt on valikuliselt kasutatud. Ei ole seal kuskil kirjas, et ei omasta kaltsiumi #mythbusted ja piim on kasutu valge vedelik. Juhitakse lihtsalt tähelepanu, et piim on vaid üks kaltsiumiallikas paljudest ja ei ole mingi imevahend, et jood piima ja 120 aastaseni on sul garanteeritult purunematud luud. Harvardi teadlaste uuringu piimale mõnevõrra vähem optimistlikuma üldhinnagu, kui ''igale lapsele klaas piima päevas'', kõige olulisema põhjuse jätan siinkohal välja toomata, haritud ja normaalse loogilise mõtlemisega inimesed nuputavad selle väikese ajutöö abil välja. Veganitel mitte proovida, sest 99.5% teie hulgast ei saa palju elementaarsematestki asjadest aru
                          Nõrk katse teemat naeruvääristada sinu poolt ja see välistab ka tõsise diskussiooni või, et ma sooviks sinuga viiteid jagada. Seda, et (lehma)piimast pole võimalik kaltsiumi omastada piisavalt õpetas mulle juba aastal 2007 Anatoomia ja füsioloogia õppejõud Meeli Roosalu.

                          Muidugi tore, et sa ise nii nutikas oled ja tead täpselt, kus kohast teised need teadmised on omandanud või kui nutikad on veganid. Üsna kindel, et sa ei tunneks tõsist autorit ka siis ära, kui tema raamatuga vastu vahtimist saaksid.

                          edit: kuna sa oled ilmselt vähekene pikaldane (99,5% ei saa üldse asjadest aru, kui juba % pillume), siis ma kordan: ma joon piima ja ei ole vegan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Koguaeg mõtlesin, et vabamüürlased juhivad maailma, aga tegelikult hoopis piimatöösturite salaordu
                            See teema oli siin ka varem, aga siis ma ei viitsinud küsida, pange nüüd ikka tõsiseid linke autoriteetsete teadlaste poolt, et inimene ei saa kaltsiumi piimast nagu linnupoja väide on. See on ikka täielik telegram.ee stiilis bullshit mida te ajate siin. Jah, on Harvardi uuring, mida te ilmselt kuskilt oma soodajoodikute või kuratsedateabmis ''äravalitute'' facebook gruppidest loete, kus seda oma libateooriatele sobivalt on valikuliselt kasutatud. Ei ole seal kuskil kirjas, et ei omasta kaltsiumi #mythbusted ja piim on kasutu valge vedelik. Juhitakse lihtsalt tähelepanu, et piim on vaid üks kaltsiumiallikas paljudest ja ei ole mingi imevahend, et jood piima ja 120 aastaseni on sul garanteeritult purunematud luud. Harvardi teadlaste uuringu piimale mõnevõrra vähem optimistlikuma üldhinnagu, kui ''igale lapsele klaas piima päevas'', kõige olulisema põhjuse jätan siinkohal välja toomata, haritud ja normaalse loogilise mõtlemisega inimesed nuputavad selle väikese ajutöö abil välja. Veganitel mitte proovida, sest 99.5% teie hulgast ei saa palju elementaarsematestki asjadest aru
                            Link siis ka Harvardi uurimustööle https://www.hsph.harvard.edu/nutriti...cium-and-milk/
                            Huffington posti kliki magnetiline pealkiri selle kohta


                            Ja üks teine töö
                            There is scepticism about health effects of dairy products in the public, which is reflected in an increasing intake of plant-based drinks, for example, from soy, rice, almond, or oat.This review aimed to assess the scientific evidence mainly from meta-analyses ...


                            Ja viimane
                            Victor Katch questions benefits and potential risks of dairy products.


                            Nüüd peaks kõigil olema piisavalt infot, et oma otsus teha. Mitte kellegi emotsionaalne rapsimine. Tal on head ja on halba.

                            Aga see, et naabritega hästi läbi saadakse on alati parem kui egoistlik suhtumine, et ma ei ole wuss, et naudin asju nii et on kuulda.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Nõrk katse teemat naeruvääristada sinu poolt ja see välistab ka tõsise diskussiooni või, et ma sooviks sinuga viiteid jagada. Seda, et (lehma)piimast pole võimalik kaltsiumi omastada piisavalt õpetas mulle juba aastal 2007 Anatoomia ja füsioloogia õppejõud Meeli Roosalu.
                              Meeli määris piima peale ja pärast mõõtis dünamomeetriga luu väänet vä ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Meeli määris piima peale ja pärast mõõtis dünamomeetriga luu väänet vä ?
                                Tugines ikka teaduslikele uuringutele aga +1 sulle vaimukalt sõnastatud küsimuse eest.
                                Piim sisaldab hädavajalikke aminohappeid aga sealt saadav kaltsium luid küll tugevamaks ei tee.
                                See kampaania "igale lapsele klaas piima päevas" on kindlasti vajalik, sest paljudele on see ka ainukene söögikord koolis.

                                Tegelikult huvitav kuidas mõned siin nii puudutatuna end tundsid, et Linnupoja julges mainida, et kook oli vegan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X