320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei liiguta siin mingeid väravaposte enam! Jutt oli, et ei omasta üldse piimatoodetest kaltsiumi ja on mingi vandenõu. Kaltsiumi kasutegur piimast on null, nada, zero, zip. Lugege pikemat seletust selle Harvardi uuringu kohta, tooge konkreetselt välja, kus selline järeldus/fakt kirjas on... piinlik on sellist jama lugeda, see 99.5% on paraku üpris täpne selliste fanaatikute kohta, kes ei viitsi isegi nende oma religiooni suhtest positiivselt või vähemalt neutraalselt meelestatud uuringuid reaalselt mõttega läbi lugeda.

    ps. annan teile veel tasuta vihjeid... proovige korraks mõelda, kas Harvardi ja ütleme, näiteks, TÜ uuringud, on sellistel teemadel üksühele kasutatavad, kas taustsüsteemid on identsed??

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Ei liiguta siin mingeid väravaposte enam! Jutt oli, et ei omasta üldse piimatoodetest kaltsiumi ja on mingi vandenõu. Kaltsiumi kasutegur piimast on null, nada, zero, zip. Lugege pikemat seletust selle Harvardi uuringu kohta, tooge konkreetselt välja, kus selline järeldus/fakt kirjas on... piinlik on sellist jama lugeda, see 99.5% on üpris täpne paraku selliste fanaatikute kohta, kes ei viitsi isegi nende oma religiooni suhtest positiivselt meelestatud uuringuid reaalselt mõttega läbi lugeda.
      Vandenõust hakkasid sina rääkima, mina nentisin, et piimaga on seotud palju müüte.
      Sa ise liialdad, tõmbad ennast käima ja siis peegeldad enda ärritust teistega suheldes.
      See 99,5% on muidugi klassika, et kõik, kes pole minu poolt on minu vastu ja just mina esindan enamust.

      Tõsi ma oleksin pidanud end ehk paremini väljendama (et on võimalik omandada vähesel määral aga piim ei võrdu tugevamad luud) aga sinu lugemisoskus ja võime tajuda tooni on ka olematu.

      Piinlikkuse tundmine ka on muidugi hea
      Eks lihtne ole lahterdada, sest muidu võib maailma mõistmine liiga keeruliseks osutuda.

      Kordan kolmandat korda: joon piima (maitseb), pole vegan aga (lehma)piima joomine ei tee luid tugevaks. Võid siia pookita nüüd kamaluga uhkeid sõnu mida oled kuulnud: sekt, religioon, vandenõu jne.

      Kommentaar


        I can play this game too... 99.5% (circa) inimesi saab aru, et planeet ei ole lame ketas, kas see on kuidagi negatiivne olukord?

        Olen (loodus)teadustega suhteliselt igapäevaselt kokkupuutuv persoon, lihtsalt aegajalt viskab seieri punasesse kui facebook nation ilma igasugu allikakriitikata hakkab oma tõde jutlustama ja toob reaalselt argumentidena ''aga ma ju internetist lugesin''

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          I can play this game too... 99.5% (circa) inimesi saab aru, et planeet ei ole lame ketas, kas see on kuidagi negatiivne olukord?

          Olen (loodus)teadustega suhteliselt igapäevaselt kokkupuutuv persoon, lihtsalt aegajalt viskab seieri punasesse kui facebook nation ilma igasugu allikakriitikata hakkab oma tõde jutlustama ja toob reaalselt argumentidena ''aga ma ju internetist lugesin''
          Ma kardan, et päris 99,5% see enam kahjuks pole aga see on pelgalt minu oletus.
          Only Two-Thirds Of American Millennials Believe The Earth Is Round

          Soovitan neid gruppe ja facebooki vältida, mul endal viskab ka seieri punasesse, kui satun mõne tuttava/sõbra postitusi vahest lugema, seega mõistan sind hästi (eriti teemadel mis puudutavad vaktsiine või keemiat).

          Kommentaar


            Selleks korraks siis piisas vegan koogist, et saag käima saada, uus tase ja pisut naljakas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Selleks korraks siis piisas vegan koogist, et saag käima saada, uus tase ja pisut naljakas.
              Kui ma oleks poliitik, siis ma vastaks sulle, et me kõik Soccerneti foorumis peaksime olema õnnelikud ja väärtustama seda, et siin on niipalju erinevaid intelligentseid inimesi, kellel on erinevad vaated ja arusaamad elule.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Kui ma oleks poliitik, siis ma vastaks sulle, et me kõik Soccerneti foorumis peaksime olema õnnelikud ja väärtustama seda, et siin on niipalju erinevaid intelligentseid inimesi, kellel on erinevad vaated ja arusaamad elule.
                mis sa jood? sheeri kama
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ma küsiks vastu, et mis on läinud evolutsioonis niivõrd valesti, et Eesti mees arvab, et liha=jõud/võim/lahedus/änksasus.
                  Suvel oli 50% reklaamidest televiisoris lihast, suht masendav.
                  Küsimus võiks olla, et mida teha, et mitte ühest äärmusest teise laskuda?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    mis sa jood? sheeri kama
                    Loodan, et mitte piima. Pärast pöörad täitsa ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      mis sa jood? sheeri kama
                      Tahad vegan või mittevegan versiooni?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Küsimus võiks olla, et mida teha, et mitte ühest äärmusest teise laskuda?
                        Ma lihtsalt ei toeta loodust saastavaid asju ja üritan ka muud moodi olla loodusele hea sõber - näiteks sorteerin enda prügi, ei ole kõige suurem vaev - millega seoses tahaks tähelepanna, et mingid ahvid panevad bioprügikasti(iga teinekord kui bioprügi ära viskan, siis on seal mingid patareid/shampa pudelid/muu saast) igasugust saasta ja tahaks neile vastu näppe panna..

                        sidenote, et pooled biolagunevad kilekotid pole biolagunevad ja see pole ka üldse tore.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Ma lihtsalt ei toeta loodust saastavaid asju ja üritan ka muud moodi olla loodusele hea sõber - näiteks sorteerin enda prügi, ei ole kõige suurem vaev - millega seoses tahaks tähelepanna, et mingid ahvid panevad bioprügikasti(iga teinekord kui bioprügi ära viskan, siis on seal mingid patareid/shampa pudelid/muu saast) igasugust saasta ja tahaks neile vastu näppe panna..

                          sidenote, et pooled biolagunevad kilekotid pole biolagunevad ja see pole ka üldse tore.
                          Muidugi on see üüratult positiivne, et soovid maailma sellest sitast päästa, mida me ise toodame, aga ära nüüd igasse äärmusesse ka lasku, veidi relaxamalt linnukas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            sidenote, et pooled biolagunevad kilekotid pole biolagunevad ja see pole ka üldse tore.
                            Additional sidenote. Mitte ükski biolagunev kott pole seda. Need lagunevad laboritingimustes, mitte päris looduses.

                            Aga kui igaüks prooviks kasvõi natukene säästlikum olla, mitte ületarbida, siis oleks meie maakeral isegi lootust.

                            Üks huvitav artikkel selle kohta Guardianis. Keegi ei sunnigi äärmustesse minema. Üks väike muutus nädalas oleks juba suurepärane. https://www.theguardian.com/environm...umes?CMP=fb_gu
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Additional sidenote. Mitte ükski biolagunev kott pole seda. Need lagunevad laboritingimustes, mitte päris looduses.

                              Aga kui igaüks prooviks kasvõi natukene säästlikum olla, mitte ületarbida, siis oleks meie maakeral isegi lootust.

                              Üks huvitav artikkel selle kohta Guardianis. Keegi ei sunnigi äärmustesse minema. Üks väike muutus nädalas oleks juba suurepärane. https://www.theguardian.com/environm...umes?CMP=fb_gu
                              +1
                              lagunevad ka teatud temperatuuril spetsiaalse komposti hulgas, kahjuks seda ei selgitata piisavalt.
                              Loodusesse või muu prügi hulka jõudes nad tekitavad isegi rohkem kahju, sest kui teatud tüüpi bioloogiliselt lagunev plastik satub kokku plastikuga, mis muidu oleks taaskasutatav, siis see võib kogu partii rikkuda.

                              Eks selline tarbijate teadlik lollitamine ole üsna levinud.

                              Näiteks ükski hetkel turul olev, "flushable" märgistusega niisutatud salvrätik ei vasta veekäitlus firmade standarditele ja neid ei tohiks potist alla lasta. Kulud loodusele ja infrastruktuurile on meeletud. Olukorra tingis see, et puudus järelvalve ja vastavat märgistust väljastasid INDA ja EDANA, mis mõlemad on niisutatud salvrätikute tootjate poolt loodud asutused. Nende poolt loodud standadite järgi on ka golfipall "flushable"

                              Kommentaar


                                Oeh, mehed.

                                Toreda teema olete täiesti p*rse keeranud.

                                Loodan, et olete õnnelikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X