320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on alati nende mängudega.
    Osaled piletiloosis. Saad pileti ja maksad need 50 eurot ära. Ja siis vaatad, et reis on sitaks kallis ja keeruline.
    Ja jätad minemata.
    Ehk rohkemgi juhtub seda, et sõidad küll kohale aga pidu teeb oma töö. Mul miskipärast siiamaani kummitab, kuidas juhtusin kunagi Tatari ja Liivalaia nurgal keldripoe juurest mööduma (praegu on seal Peetri Pizza), kus tund aega enne Eesti-Šotimaa mängu algust üks kallis külaline siruli asfaltil vedeles ja proovis end lootusetult jalule upitada. Miskipärast tundus sel ajal eriti kohutav, et tuled nii kaugelt kohale aga mängule ei jõuagi. Proovisin isegi jalule aidata aga ma olin mingi 60-kilone nolk, keldiga härra kaalus vähemalt sada - no ei õnnestunud. Nii ta minust vedelema jäigi aga nagu öeldud, miskipärast siiani kuidagi kripeldab.

    Kommentaar


      Ma tean üht tüüpi, kes omal ajal ostis Pühajärve Beach Party passi, aga oli kogu festari aja telklaagris koomas ja peole ei jõudnudki kordagi. Ja nii vist lausa 2-3 aastat järjest.

      Kommentaar


        Nägin täna talvejopes inimest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Ma tean üht tüüpi, kes omal ajal ostis Pühajärve Beach Party passi, aga oli kogu festari aja telklaagris koomas ja peole ei jõudnudki kordagi. Ja nii vist lausa 2-3 aastat järjest.
          Või läheb nii nagu ühe sõbraga, kes ostis Metallicale pileti, sai sõpradega juba hommikul kokku ja hakkas kontserti tähistama... ja ärkas lauluväljakul puude all täpselt siis, kui mängiti viimast lugu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Elust enesest: Eesti jalgpalliajaloo kõige tähtsamale mängule tahtsid minna kõik suured ja väikesed, aga paljudel ei õnnestunud piletit hankida. See-eest Alecoqis vedeles patakas sponsorpileteid ja vastutav inimene nägi vaeva, et neist kuidagi lahti saada.
            Seda ma küll ei usunud ja igaks juhuks uurisin ühe tuttava käest järgi, kes ise töötab ALCis. Tema ei teadnud küll sellisest asjast ja ta ei tööta just kõige madalamal ametikohal.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Seda ma küll ei usunud ja igaks juhuks uurisin ühe tuttava käest järgi, kes ise töötab ALCis. Tema ei teadnud küll sellisest asjast ja ta ei tööta just kõige madalamal ametikohal.
              Võib-olal, et taheti jagada vaid sõpradele või kellega firmas hästi läbi saadakse. Mida suurem firma, seda tihedamalt seda juhtub.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Kõige haigem olukord oli pigem see, et mu taga istus mingi mees kes ütles mulle kas ma võiks maha istuda? Ma sellepeale ütlesin, et ega sa kuradima tennist vaatama ei tulnud ja olgu vait, mille peale ma siis lehvitasin reali lippu uhkelt edasi ja nautisin heinekeni.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Ma tean üht tüüpi, kes omal ajal ostis Pühajärve Beach Party passi, aga oli kogu festari aja telklaagris koomas ja peole ei jõudnudki kordagi. Ja nii vist lausa 2-3 aastat järjest.
                  regular.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    1) Ilmselt pole see Barca fänni kriitika põhjendatud, et see kui sponsorid ei viitsi piletite jagamise asjaga piisavalt tegeleda ei ole küll kuidagi seotud Eesti jalgpalli kultuuriga.
                    2) Samas kultuurist või mõistlikkusest rääkides on mingis plaanis veider lugeda siin, et "ah sellel ja sellel oli pileteid üle" järgmisel päeval pärast mängu ?!? Oleks vb mõistlikum olnud kusagile siia teemasse siis üles lükata see? Ma loosis piletit ei saanud ja nii palju sellisest mikikarikast ei pea, et järelturult kirve hinna eest piletit osta, aga oleks keegi pool h enne mängu siia foorumi üles lükanud, et "oki, paar kohta üle, tulge või läheb 100% raisku" siis ilmselt oleks ikka tulnud seest kaenud asja... aga no vb see on kommunismus ja parem kui kohad tühja läksid muidugi, ega just und ära ei võta ka selline teadmine

                    Kommentaar


                      Viimane meenutus Superkarikast, luban. Aga "Mõnu kohtus kuulsusega":
                      Ma sõitsin mängule Uberiga. Vaatasin, et nimi on kuradi tuttav ja guugeldasin kiirelt. Tõnis B.
                      "Kuulge, kas teie oletegi SEE Tõnis B?" küsisin.
                      Mees muheleb ja ütleb, et olen jah.
                      "Ma olen sinust ülilahedaid jutte kuulnud!" jätkasin.
                      "Ah, ega need kõik tõele ka ei vasta. Aga mis sa siis kuulsid?"
                      "Noh, näiteks see, kuidas te neli tüüpi volikokku saite. Andsite laenu lepinguga ja kui nad käitusid nii, nagu Endel S-le kasulik, siis ei pea nad tagasi maksma. Derjugina ja Maltsuhihihis või mis nende nimed olid. Lepingud olid samal ajal Si šeifis," jätkasin.
                      "Ah, ega ei tasu kõiki jutte uskuda. Lepingud olid küll, aga mitte Si šeifis... Ja üldse polnud neid tüüpe neli, vaid viis, kes meil volikogus oli, aga ühte ei tea keegi," rääkis taksojuht. "Ja mul on siiamaani selles erakonnas väga häid, ee, sõpru."
                      "Ma lugesin, et teil oli väga hea süsteem Lasnamäel, et võtate mingi aseri perepea ja räägite temaga, siis hääletab terve suguvõsa õige kandidaadi poolt. Ja see ei maksnud sisuliselt midagi," kiidan.
                      Tema muheleb: "Noh, ei pidanudki maksma, see oli nagu võrkturundus."
                      Mina: "Oh, marulahe, respekt."
                      Nii me siis sõitsime. Mina olin marurõõmus, et ma sain kuulsusega uberit sõita, sest senine kuulsaim djüüd oli Kim-Erik Küttis. Mõttes käis: "Fakk, pole võimalik."
                      Olin suisa nii erutunud, et staadioni juures välja astudes jätsin telefoni Tõnis B. autosse.
                      Järgnes spurt läbi turvavärava ja kolleegile Tõnise telefoninumbri andmine (kuna mul oli see andmebaasis olemas). Lõpuks sain telefoni kätte. Autogramm jäi küsimata.

                      Kommentaar


                        Pangakontori külastamine vajab rohkem planeerimist, kui puhkuse reis.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma ei tea, kas 2) oli mulle suunatud, aga Sa saad ju ise ka aru, et see oleks päris inetu lugu, kui näiteks Alecoq hakkaks sponsorpileteid edasi müüma? asdf, kas vabatahtlikke ei suunatud siis staadionile tühje kohti täitma?
                          Ei olnud Sulle mõeldud. Pigem üldise tähelepanekuna.
                          Ja kes siin müümisest rääkinud on... kui 30 v 20 min enne mängu algust seisavad piletid tühja, siis on ju pmst 2 valikut - kas jätta need kohad tühjaks ja piletid prügikasti visata või siis pakkuda, kas keegi tahab pmst niisama vaatama tulla ja kaamerasse ei jää vähemalt tühjad toolid... aga nagu ütlesin siis ilmselt see on kommunismus ja kõikidele osapooltele on parem kui kohad jäävad tühjaks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Viimane meenutus Superkarikast, luban. Aga "Mõnu kohtus kuulsusega":
                            Ma sõitsin mängule Uberiga. Vaatasin, et nimi on kuradi tuttav ja guugeldasin kiirelt. Tõnis B.
                            "Kuulge, kas teie oletegi SEE Tõnis B?" küsisin.
                            Mees muheleb ja ütleb, et olen jah.
                            "Ma olen sinust ülilahedaid jutte kuulnud!" jätkasin.
                            "Ah, ega need kõik tõele ka ei vasta. Aga mis sa siis kuulsid?"
                            "Noh, näiteks see, kuidas te neli tüüpi volikokku saite. Andsite laenu lepinguga ja kui nad käitusid nii, nagu Endel S-le kasulik, siis ei pea nad tagasi maksma. Derjugina ja Maltsuhihihis või mis nende nimed olid. Lepingud olid samal ajal Si šeifis," jätkasin.
                            "Ah, ega ei tasu kõiki jutte uskuda. Lepingud olid küll, aga mitte Si šeifis... Ja üldse polnud neid tüüpe neli, vaid viis, kes meil volikogus oli, aga ühte ei tea keegi," rääkis taksojuht. "Ja mul on siiamaani selles erakonnas väga häid, ee, sõpru."
                            "Ma lugesin, et teil oli väga hea süsteem Lasnamäel, et võtate mingi aseri perepea ja räägite temaga, siis hääletab terve suguvõsa õige kandidaadi poolt. Ja see ei maksnud sisuliselt midagi," kiidan.
                            Tema muheleb: "Noh, ei pidanudki maksma, see oli nagu võrkturundus."
                            Mina: "Oh, marulahe, respekt."
                            Nii me siis sõitsime. Mina olin marurõõmus, et ma sain kuulsusega uberit sõita, sest senine kuulsaim djüüd oli Kim-Erik Küttis. Mõttes käis: "Fakk, pole võimalik."
                            Olin suisa nii erutunud, et staadioni juures välja astudes jätsin telefoni Tõnis B. autosse.
                            Järgnes spurt läbi turvavärava ja kolleegile Tõnise telefoninumbri andmine (kuna mul oli see andmebaasis olemas). Lõpuks sain telefoni kätte. Autogramm jäi küsimata.
                            P.S. Mis jäi lisamata, et mul oli au ja uhkus istuda mängul kommentaatoripaari Kruus-Vara kõrval. Hea vaade oli, kommentaar tuli ka kohe kätte, kuna Kalev röökis täiest kõrist, mistõttu käis pidevalt tehnik puldist nuppe keeramas, sest eetris oli kuulda ainult vilinat. Vara polnud muidugi üldse kuulda.

                            Kommentaar


                              Cagliari on uus eestlaste lemmiktiim peatselt.

                              Kommentaar


                                Hiiumaal on Partsi karjäär.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X