320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ETV. Mingi intervjuu raamatukogus. Ühe raamatu nimi oli tähelepanekuid elust enesest.

    Kommentaar


      Vares lendas mu rõduäärele, küsisin: “Hei Vares kas sa oled mu sõber?”ja Vares lendas minema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Vares lendas mu rõduäärele, küsisin: “Hei Vares kas sa oled mu sõber?”ja Vares lendas minema.
        Isegi varestel on sõprade suhtes standardid ja minimaalsed piirid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Isegi varestel on sõprade suhtes standardid ja minimaalsed piirid.
          Jah, austus, lojaalsus, ausus, usaldusväärsus, lugupidamine, konkreetsus, toetamine, üks kõigi kõik ühe eest mentaliteet, nagu inimestel. Nagu sõpradel, nagu minu ja enamus inimeste sõpradel. Aga ilmselt mitte sinul, sest sinu sõbrad elavad arvuti sees.
          Nii, et proovi uuesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Jah, austus, lojaalsus, ausus, usaldusväärsus, lugupidamine, konkreetsus, toetamine, üks kõigi kõik ühe eest mentaliteet, nagu inimestel. Nagu sõpradel, nagu minu ja enamus inimeste sõpradel. Aga ilmselt mitte sinul, sest sinu sõbrad elavad arvuti sees.
            Nii, et proovi uuesti.
            Kas sa saad ikka aru, et me räägime varestest? Sa räägid varestest kui ausatest ja usaldusväärsetest ning lugupidavatest isenditest? Kust sina tead kui aus või usaldusväärne vares on? Täitsa puts... lihtsalt

            Kommentaar


              Ajateenistuse arstlikus ei ole mitte mingeid standardeid. Üks aasta otsustatakse ühte, järgmine aasta täpselt sama asja kohta täiesti vastupidiselt jne. Tunde järgi panevad vist. Jabur süsteem imo.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Ajateenistuse arstlikus ei ole mitte mingeid standardeid. Üks aasta otsustatakse ühte, järgmine aasta täpselt sama asja kohta täiesti vastupidiselt jne. Tunde järgi panevad vist. Jabur süsteem imo.
                On küll standardid (kõik kenasti kirjas), kuigi need on viimastel aastatel muutunud, siis alati jääb väike ruum ka tõlgendamiseks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Ajateenistuse arstlikus ei ole mitte mingeid standardeid. Üks aasta otsustatakse ühte, järgmine aasta täpselt sama asja kohta täiesti vastupidiselt jne. Tunde järgi panevad vist. Jabur süsteem imo.
                  Pead kaitseväkke minema veel nii hilises vanuses?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Üks aasta pandi et sobib. Järgmine et ajutiselt ei sobi. Kolmandal et sobib. Neljandal ajutiselt ei sobi. Viiendal ei kõlvanud üldse. Jutt on parandamatust õlavigastusest. Täpselt samasugust sobib-ei sobi-sobib ka teiste arstidega. Mingeid parameetreid ei paista ju olevat. Uuel aastal uued arstid ja need panevad eelmistega võrreldes täiesti vastupidiselt. Müstika.

                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      On küll standardid (kõik kenasti kirjas), kuigi need on viimastel aastatel muutunud, siis alati jääb väike ruum ka tõlgendamiseks.
                      Ei pea.

                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Pead kaitseväkke minema veel nii hilises vanuses?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Üks aasta pandi et sobib. Järgmine et ajutiselt ei sobi. Kolmandal et sobib. Neljandal ajutiselt ei sobi. Viiendal ei kõlvanud üldse. Jutt on parandamatust õlavigastusest. Täpselt samasugust sobib-ei sobi-sobib ka teiste arstidega. Mingeid parameetreid ei paista ju olevat. Uuel aastal uued arstid ja need panevad eelmistega võrreldes täiesti vastupidiselt. Müstika.



                        Ei pea.
                        Teatud tüüpi vigastustega ei soovi arstliku komisjoni peaarst ise vastutust võtta, kui kirurg konkreetset vastust ei anna.
                        Mul oli sarnane olukord KRAga. Tahtsin minna aga vigastasin kunagi võistlustel jalga(elu esimene ja ainukene mäng profilepinguga), pikendati aasta-poole võrra, sest kohe-kohe pidavat terveks saama. Jooksin nende vahet pea 4-5 aastat aga lõpuks tüütas ära ja läksin ise ühe Eesti parima kirurgi juurde. Sealt sain kinnituse ja vajalikud paberid, mida KRA aksepteeris. Minu olukord oli veider juba enne, sest poleks ma ise soovi avaldanud poleks ma kutset kunagi saanud, nimelt 5 noormehe nimed olid andmebaasist kustutatud nagu pärast selgus.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            tõepoolest olen isegi kv.ee keskkonnas näinud kuulutust, et korter haaberstis ja paistis kena ning pikemalt lugedes tekstis kirjas, et kõigest 20km kaugusel haaberstist ja autoga sõites ainult 10 min ju

                            Kommentaar


                              Palju häid trikke ja nippe kulude kokkuhoiuks!
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Poole lugemise peal hakkasin mõtlema, millises teemas see link oli. Arvasin millegi pärast, et “veits nalja”.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X