320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oleks jah sobinud rohkem teemasse "veits nalja"

    Lase pudru (riis, tatar, kruup) tegemisel vesi keema. Pane sisse vajalikud toiduained, keeda 6-8 min. Selle järel võta pott tulelt ja asetada teki sisse. Hoida umbes tund aega ja puder ongi valmis. Sama kehtib ka kartulite puhul, ainus vahe on selles, et vesi tuleb enne teki sisse mähkimist kartulitelt pealt ära kallata.
    Kui käid kuskil trennis, siis sealt tulles ära kiirusta kohe koju, vaid loe spordiklubi fuajees raamatut-ajalehte-ajakirja. Nii hoiad kodust elektrit kokku, ei pea tuld põlema panema õhtul.
    Mingi next lvl shit.

    Kuigi jaa peab tunnistama ka, et omajagu tõttu seal on küll.

    Pensionärid võiksid rohkem magada. Kuulevad vähem halbu uudiseid, närvid ja vererõhk püsivad korras. Kokkuhoid tuleb ravimiraha ja arstikülastuste arvelt.
    Käi sageli vanematel ja vanavanematel külas. Nad arvavad, et oled näljas ja sunnivad sind sööma.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Lisan veel nõuandeid- situ ja kuse kaasikusse. Lase oma proual/härral enesele teostada korrapärast eesnäärmekontrolli, vastasel juhul võib talvisel ajal öine pissihäda rahuldamine olla ebamugav.

      Kommentaar


        Tundub, et masu ajal oli elu ikka täiesti perses ja külmetasid perega koos ühes toas, aga krt spordiklubi liikmelisuse eest maksid ikka, nui neljaks.

        Kommentaar


          See Locksmith in Seattle teema on päris tore huumor ja peaaegu teema, mille mõni jalkafoorumi kasutaja võiks vabalt algatada. Lõbus spämm on hea spämm.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Üks kord lasteaias nägin kus väikesed 3-4 aastased oli ringis ja laulsid Kiki-Mikit (Mul ei ole palju vaja, olen metsamees).
            Täna nägin bussis, kuidas 7-8 aastased räppisid Nublu järgi. Oh ajad, oh kombed. Omal ajal vist nii in pop kultuuriga polnud. Mul polnud, tõsi küll, oma makki ka sel ajal. Vähesetel oli.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Üks kord lasteaias nägin kus väikesed 3-4 aastased oli ringis ja laulsid Kiki-Mikit (Mul ei ole palju vaja, olen metsamees).
              Täna nägin bussis, kuidas 7-8 aastased räppisid Nublu järgi. Oh ajad, oh kombed. Omal ajal vist nii in pop kultuuriga polnud. Mul polnud, tõsi küll, oma makki ka sel ajal. Vähesetel oli.
              mis on kiki-miki ja mis on nublu?

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Täna nägin bussis, kuidas 7-8 aastased räppisid Nublu järgi.
                Suht loogiline ju, Nublu on II klassis kohustusliku kirjanduse seas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  mis on kiki-miki ja mis on nublu?
                  Mees. Mul on sinust kahju. Mõlemad on legit ägedad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    mis on kiki-miki ja mis on nublu?
                    Members who have read this thread: 58
                    Martin, vendetta, hofnar, Jasper*, cannavaro05, 2mSööt3mMööda, woodoo, zaz, Daz Booob, Juveman, Martin138, telekavaataja, Tauri.T, RantZ, kala2, erks007, Halb ründaja, vincent, Mehhakas, metssiga, fiorentina, Stok, Cule, Rain91, Kasepats-Pidur, Nugisemees, Horatio, QRkood, szandor, j6u1uv4n4, Katk, RealFan, lennon, Peeter I, Regenwurm, Jexxson, Andres., Rebellion, denisss, Mataza, Scarhead, wordprez, zelee, Meke, Kaurr, Nasfal, larts, effectigan, julm1, Rocheteau, rahvaspordipäev, Faraday, KarlErik, seepolnudlahe, Fauxnine, leitZ''


                    i fcuking knew it ... smh
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Üks kord lasteaias nägin kus väikesed 3-4 aastased oli ringis ja laulsid Kiki-Mikit (Mul ei ole palju vaja, olen metsamees).
                      Täna nägin bussis, kuidas 7-8 aastased räppisid Nublu järgi. Oh ajad, oh kombed. Omal ajal vist nii in pop kultuuriga polnud. Mul polnud, tõsi küll, oma makki ka sel ajal. Vähesetel oli.
                      Mul 3-aastane tütar ka fännib kiki mikit, rulli-rulli-rullit ja mina ka-d.
                      Ja ei ole nii, et mina hullult pushin talle neid. Kiki miki tuli vist lasteaiast, teisi kuulis korra autoraadiost ja nüüd nõuab ise.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Mul 3-aastane tütar ka fännib kiki mikit, rulli-rulli-rullit ja mina ka-d.
                        Ja ei ole nii, et mina hullult pushin talle neid. Kiki miki tuli vist lasteaiast, teisi kuulis korra autoraadiost ja nüüd nõuab ise.
                        issi?

                        nunnuräp on muidugi täpsem nimi sellele kohalikule nähtusele. verbaalselt korralik, mingit mumble'it pole tglt. RunDough on siuke mõmin. a noh, laias maailmas nimetatakse 21 ka mumble'iks, kuigi tal üks selgemaid delivery'd of all time.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Tralla räägib hetkel nii kurba juttu!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Amsterdamis oli vaateakna prostituutide seas ülekaalukalt kõige populaarsem outfit olla vallatu õpetajatädi liiga väikestes bikiinides paksude mustade prilliraamidega prillidega.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Amsterdamis oli vaateakna prostituutide seas ülekaalukalt kõige populaarsem outfit olla vallatu õpetajatädi liiga väikestes bikiinides paksude mustade prilliraamidega prillidega.
                              Palju eratund maksab?

                              Kommentaar


                                Oleneb mis aines eratunde vaja. Anaalüüs ilmselt kallim.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X