320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Madrista on mitte keegi.
    Madridista on Real Madridi fänn.
    Kuidas sa vahepeal nii targaks oled saanud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Kuidas sa vahepeal nii targaks oled saanud?
      Eks siis kui teie tähistasite aastast aastasse CL võite, siis eks atletico fännid üritasid ennast harida

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ausalt ka see pole mina! Mina Madristana olen väga korralik ja eeskujulik inimene!
        https://www.ohtuleht.ee/898291/polit...-kelmi-ohvreid
        Peale CR.0-i lahkumist klubist võib leida kaltsukatest ja muudest taaskasutus kauplustest "tõeliste" fännide hüljatud valgeid hilpe poolmuidu. Võimalik ka, et pätt sai mõnelt armukeselt kingiks selle räbala
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Peale CR.0-i lahkumist klubist võib leida kaltsukatest ja muudest taaskasutus kauplustest "tõeliste" fännide hüljatud valgeid hilpe poolmuidu. Võimalik ka, et pätt sai mõnelt armukeselt kingiks selle räbala
          Sa ajad midagi sassi sõbrakene, sa pidasid silmas ma usun, et räbalad särgid asuvad suunakoodiga 08028 siiski.

          Kommentaar


            Mis õhtulehe sporditoimetusega juhtunud on?
            Mäletan et aastaid tagasi sai ikka ise öeldud ja teistelt samamoodi kuuldud, et kuigi õhtuleht ise on jube sopakas, siis sporditoimetus on neil Eesti parim.

            Nüüd väidaks, et on pika puuga Eesti halvim. Üldine clickbait ja lollakad pealkirjad välja jätta, siis iga natuke rohkem analüüsi sisaldada üritav artikkel on selline 10. klassi tasemel analüüs, mis midagi juurde ei suuda pakkuda. Minu eelisalal korvpallil on nii delfi kui korvpall24.ee neist väga pikalt mööda läinud nii info kiiruse, täpsuse kui analüüsi osas.

            Podcastid on ka sihukesed naljakad itsitamised kus tõsist juttu kuuleb väga harva.
            Allakäik tundub olevat väga järsk.
            Huvitav mis selle esile kutsunud on? Kas on kogenenumad ajakirjanikud asendunud noorematega?
            Või lihtsalt ei nähta mõtet väga sisulist spordiajakirjandust teha, et teenime oma klikid ära ja saab asja tehtud.
            Kurb igaljuhul.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Mis õhtulehe sporditoimetusega juhtunud on?
              Mäletan et aastaid tagasi sai ikka ise öeldud ja teistelt samamoodi kuuldud, et kuigi õhtuleht ise on jube sopakas, siis sporditoimetus on neil Eesti parim.

              Nüüd väidaks, et on pika puuga Eesti halvim.
              +1 ja tähemärgid

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Mis õhtulehe sporditoimetusega juhtunud on?
                Mäletan et aastaid tagasi sai ikka ise öeldud ja teistelt samamoodi kuuldud, et kuigi õhtuleht ise on jube sopakas, siis sporditoimetus on neil Eesti parim.

                Nüüd väidaks, et on pika puuga Eesti halvim. Üldine clickbait ja lollakad pealkirjad välja jätta, siis iga natuke rohkem analüüsi sisaldada üritav artikkel on selline 10. klassi tasemel analüüs, mis midagi juurde ei suuda pakkuda. Minu eelisalal korvpallil on nii delfi kui korvpall24.ee neist väga pikalt mööda läinud nii info kiiruse, täpsuse kui analüüsi osas.

                Podcastid on ka sihukesed naljakad itsitamised kus tõsist juttu kuuleb väga harva.
                Allakäik tundub olevat väga järsk.
                Huvitav mis selle esile kutsunud on? Kas on kogenenumad ajakirjanikud asendunud noorematega?
                Või lihtsalt ei nähta mõtet väga sisulist spordiajakirjandust teha, et teenime oma klikid ära ja saab asja tehtud.
                Kurb igaljuhul.
                No kunagi oli Õhtulehes Eesti spordiajakirjanduse kahurvägi, enam mitte.
                Aga mis sellesse itsitamisse puutub, siis sama asi on endalgi närvi käinud. Ma ei mäleta, mis kontekstis see oli aga kui ajakirjanik oli kirjutanud erava ja jõulise arvamusartakli, siis podcastis itsitas tõesti erilise pugejaliku tooniga, kuigi stuudios oli mees, kellele võinuks ju ka mõne konkreetsema küsimuse esitada. Aga ei , siiani on mälupildis mingi eriti pugejalik naer, kui saatekülaline pidas vajalikuks mõne väikse nalja teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Mis õhtulehe sporditoimetusega juhtunud on?
                  Mäletan et aastaid tagasi sai ikka ise öeldud ja teistelt samamoodi kuuldud, et kuigi õhtuleht ise on jube sopakas, siis sporditoimetus on neil Eesti parim.

                  Nüüd väidaks, et on pika puuga Eesti halvim. Üldine clickbait ja lollakad pealkirjad välja jätta, siis iga natuke rohkem analüüsi sisaldada üritav artikkel on selline 10. klassi tasemel analüüs, mis midagi juurde ei suuda pakkuda. Minu eelisalal korvpallil on nii delfi kui korvpall24.ee neist väga pikalt mööda läinud nii info kiiruse, täpsuse kui analüüsi osas.

                  Podcastid on ka sihukesed naljakad itsitamised kus tõsist juttu kuuleb väga harva.
                  Allakäik tundub olevat väga järsk.
                  Huvitav mis selle esile kutsunud on? Kas on kogenenumad ajakirjanikud asendunud noorematega?
                  Või lihtsalt ei nähta mõtet väga sisulist spordiajakirjandust teha, et teenime oma klikid ära ja saab asja tehtud.
                  Kurb igaljuhul.
                  Kera on loll.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Eile käisin ühel üritusel, kus esitati Eesti hümni. Esimest korda ma nägin, et hümni esitaja flippis ära. Tervitused Olavi Otepalule.

                    +1 õhtulehe poole pealt.

                    Neile jalka podcastide tegijatele: ärge kartke midagi valesti öelda!
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Eile käisin ühel üritusel, kus esitati Eesti hümni. Esimest korda ma nägin, et hümni esitaja flippis ära. Tervitused Olavi Otepalule.

                      +1 õhtulehe poole pealt.

                      Neile jalka podcastide tegijatele: ärge kartke midagi valesti öelda!
                      Midagi sellist?

                      Kommentaar


                        Sa telegrammi linki ei tahtnud panna v?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Post84 Vaata postitust
                          Sa telegrammi linki ei tahtnud panna v?
                          Ära tsiteeri otse Wikipediat, vaid tsiteeri neid linke mida kasutab Wikipedia.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Post84
                            See oli mõeldud pealinn.ee kohta.
                            Minu silmis ei ole sellel lehel mitte mingit väärtust. Lihtsalt ühe partei hääletoru.
                            See nii ühene päris ei ole. Seal leiab kohati ka okeikat ajakirjandust.

                            Kommentaar


                              Paavsti visiidi valguses - kuna usuküsimuste vastu jääb Eesti nagunii leigeks võiks eeskuju võtta muus. Igale ministrile ametiautoks Fiat!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Paavsti visiidi valguses - kuna usuküsimuste vastu jääb Eesti nagunii leigeks võiks eeskuju võtta muus. Igale ministrile ametiautoks Fiat!
                                Tähelepanek elust paavsti visiidi kohta -

                                Ma ei saa aru täiesti usukaugetest inimestest, kes mingitpidi ei huvitu ega ela selle õpetuse järgi ega no... üleüldse huvitu millestki sellisest. Ja siis kui paavst Eestisse tuleb, siis jooksevad tormi, et saaks kuulama minna, lähevad varem töölt ära and whatnot.
                                No andke olla. Mind ei huvita religioon. Mind ei huvita paavst. Ainus, millest tema visiit tähelepanuväärne, on see, et kesklinn on omajagu umbes.

                                Samuti nagu ma ei saa aru inimestest, kes on täiesti jalgpallikauged - ei naudi jalgpallivaatamist, ega mõista jalgpalli, aga siis lähevad pöördesse kui saaks Supercupi mängu vaatama minna. Miks? Sind ei koti ju jalgpall?!? Miks Sa siis mingi glämmi peale tormi jooksed, tegele oma hobidega vms

                                Kommentaar

                                Working...
                                X