320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ja siis kui paavst Eestisse tuleb, siis jooksevad tormi

    eks see toimibki tänapäeval nagu superstaari puhul

    (ja siis peab protokolliülem uudistesaates rahvale meelde tuletama, et prints/paavst ei jaga autogramme ja selle sooviga pole mõtet teda tülitada)
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Tähelepanek elust paavsti visiidi kohta -

      Ma ei saa aru täiesti usukaugetest inimestest, kes mingitpidi ei huvitu ega ela selle õpetuse järgi ega no... üleüldse huvitu millestki sellisest. Ja siis kui paavst Eestisse tuleb, siis jooksevad tormi, et saaks kuulama minna, lähevad varem töölt ära and whatnot.
      No andke olla. Mind ei huvita religioon. Mind ei huvita paavst. Ainus, millest tema visiit tähelepanuväärne, on see, et kesklinn on omajagu umbes.

      Samuti nagu ma ei saa aru inimestest, kes on täiesti jalgpallikauged - ei naudi jalgpallivaatamist, ega mõista jalgpalli, aga siis lähevad pöördesse kui saaks Supercupi mängu vaatama minna. Miks? Sind ei koti ju jalgpall?!? Miks Sa siis mingi glämmi peale tormi jooksed, tegele oma hobidega vms
      päeva postitus on tehtud! +100

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Tähelepanek elust paavsti visiidi kohta -

        Ma ei saa aru täiesti usukaugetest inimestest, kes mingitpidi ei huvitu ega ela selle õpetuse järgi ega no... üleüldse huvitu millestki sellisest. Ja siis kui paavst Eestisse tuleb, siis jooksevad tormi, et saaks kuulama minna, lähevad varem töölt ära and whatnot.
        No andke olla. Mind ei huvita religioon. Mind ei huvita paavst. Ainus, millest tema visiit tähelepanuväärne, on see, et kesklinn on omajagu umbes.

        Samuti nagu ma ei saa aru inimestest, kes on täiesti jalgpallikauged - ei naudi jalgpallivaatamist, ega mõista jalgpalli, aga siis lähevad pöördesse kui saaks Supercupi mängu vaatama minna. Miks? Sind ei koti ju jalgpall?!? Miks Sa siis mingi glämmi peale tormi jooksed, tegele oma hobidega vms
        Insta tagge vaja ju

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Paavsti visiidi valguses
          See on ikka korralik Larp küll, mis telekast praegu tuleb.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Samuti nagu ma ei saa aru inimestest, kes on täiesti jalgpallikauged - ei naudi jalgpallivaatamist, ega mõista jalgpalli, aga siis lähevad pöördesse kui saaks Supercupi mängu vaatama minna. Miks? Sind ei koti ju jalgpall?!? Miks Sa siis mingi glämmi peale tormi jooksed, tegele oma hobidega vms
            Huvitav oleks teada kui paljud kohalkäinutest Ronaldo ja Messi vastasseisu ootasid.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Samuti nagu ma ei saa aru inimestest, kes on täiesti jalgpallikauged - ei naudi jalgpallivaatamist, ega mõista jalgpalli, aga siis lähevad pöördesse kui saaks Supercupi mängu vaatama minna. Miks? Sind ei koti ju jalgpall?!? Miks Sa siis mingi glämmi peale tormi jooksed, tegele oma hobidega vms
              See võibolla olla midagi sarnast, et miks inimesed lähevad ühislaulmistele või rongkäikudele või muudele rahvaüritustele?

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Huvitav oleks teada kui paljud kohalkäinutest Ronaldo ja Messi vastasseisu ootasid.
                Olin kohapeal. Ja rääkides paljudega, siis atleticomadridi suguseid intrikante polnud seal üldse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Olin kohapeal. Ja rääkides paljudega, siis atleticomadridi suguseid intrikante polnud seal üldse.

                  Intrikant - interrinde kantpea.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    See samune rahvas, kes eesti-iirimaa play-offi mängust läheb rammsteini keikkale, paavsti kräu pealt metallica konsale ja lõpetab siis õhtu valges levi's särgis hollywoodis tantsides. Massiga peab lihtsalt kaasa minema, silmaklapid peas.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      No sellised artistid mängivadki selle pealt, et kõik justkui teavad neid ja peaks vaatama ka. Metallica pole vist 20 aastat ühtegi relevantset plaati välja pandud, aga kuna lavashow on lahe ja justkui Enter Sandmani oskavad kõik täispeaga kaasa joriseda, siis ikka võiks ju ära näha ja shit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No sellised artistid mängivadki selle pealt, et kõik justkui teavad neid ja peaks vaatama ka. Metallica pole vist 20 aastat ühtegi relevantset plaati välja pandud, aga kuna lavashow on lahe ja justkui Enter Sandmani oskavad kõik täispeaga kaasa joriseda, siis ikka võiks ju ära näha ja shit.
                        Või nagu siin mõni aasta tagasi Robbie Williamsiga oli. Naisi läks nagu murdu sinna, aga enamuses ei teadnud ühtegi Robbie Williamsi laulu vaid lihtsalt olid kuulnud, et ta on fancy vend ja sõbrannad ju lähevad.

                        Kommentaar


                          oot, ma ei saa aru, kus on probleem kui oma "nišši" ja "huvialade" gruppi mittekuuluvat asja kaema lähed?

                          mul mingist kunstist ka täispohh, aga kui pariisi juba sattuda, siis võiks louvres ära käia. Kelladest on ka pohhui, aga Londonis võiks Big Beni ära näha. Sildadest on ka pohhui, aga San Franis võiks selle golden gate bridge ära vaadata. maailmaimedest on ka tegelikult pohhui, aga Egiptuses võiks püramiidide juures ära käia. ujumisest on ka pohhui, aga olümpial Phelpsi ikka vaatasin. sumost on ka pohhui, aga Baruto tulemusi jälgisin. Eesti jalgpallist on ka pohhui, aga kui telekast tuleb siis ikka vaatan, mõni kord isegi staadionil käinud. homodest on ka pohhui, aga Elton Johni Riias kuulamas käisin. ilmast on ka pohhui, aga enne uksest välja minekut vaatan, kas sajab. metallicast on ka pohhui (whiskey in the jari tean tho) aga kuulama ikka lähen, sest mul pohhui.

                          silmaringist ei ole pohhui, seetõttu üritan hoida enam-vähem kursis ja näidata minimaalsetki huvi asjade vastu, millest mul tegelikult pohhui. klassikalisest muusikast on ka pohhui, aga sisimas nagu huvitas saada teada, et "mis värk on" ja sai Aadama Passioonil käidud. ilmselt kõrvalreas mingi vend veristas küüsi ja mõtles, et "vend lihtsalt istub siin... without a worry in the world... ja kuulab ning vaatab asja... millest tal tegelikult pohhui..."

                          Kommentaar


                            Muidugi, vaba valik. Endal, rõhutan, endal aga oma ajast nii pohhui ei ole, et seda raisata asjade/tegevuste peale, millest mul pohhui on.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              oot, ma ei saa aru, kus on probleem kui oma "nišši" ja "huvialade" gruppi mittekuuluvat asja kaema lähed?

                              mul mingist kunstist ka täispohh, aga kui pariisi juba sattuda, siis võiks louvres ära käia. Kelladest on ka pohhui, aga Londonis võiks Big Beni ära näha. Sildadest on ka pohhui, aga San Franis võiks selle golden gate bridge ära vaadata. maailmaimedest on ka tegelikult pohhui, aga Egiptuses võiks püramiidide juures ära käia. ujumisest on ka pohhui, aga olümpial Phelpsi ikka vaatasin. sumost on ka pohhui, aga Baruto tulemusi jälgisin. Eesti jalgpallist on ka pohhui, aga kui telekast tuleb siis ikka vaatan, mõni kord isegi staadionil käinud. homodest on ka pohhui, aga Elton Johni Riias kuulamas käisin. ilmast on ka pohhui, aga enne uksest välja minekut vaatan, kas sajab. metallicast on ka pohhui (whiskey in the jari tean tho) aga kuulama ikka lähen, sest mul pohhui.

                              silmaringist ei ole pohhui, seetõttu üritan hoida enam-vähem kursis ja näidata minimaalsetki huvi asjade vastu, millest mul tegelikult pohhui. klassikalisest muusikast on ka pohhui, aga sisimas nagu huvitas saada teada, et "mis värk on" ja sai Aadama Passioonil käidud. ilmselt kõrvalreas mingi vend veristas küüsi ja mõtles, et "vend lihtsalt istub siin... without a worry in the world... ja kuulab ning vaatab asja... millest tal tegelikult pohhui..."
                              Nooh, ma olen just pigem selline turist, kes võtab suvalise metroo ja sõidab kuhugi agulisse luusima. Ehk Londonis olen käinud mingi 15-20 korda, aga Buckhinghami paleesse pole läinud. Big Benist olen kogemata mööda sõitnud ja Towerit kaugemalt näinud. Samas olen igasugu muud kohad läbi kolanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nooh, ma olen just pigem selline turist, kes võtab suvalise metroo ja sõidab kuhugi agulisse luusima. Ehk Londonis olen käinud mingi 15-20 korda, aga Buckhinghami paleesse pole läinud. Big Benist olen kogemata mööda sõitnud ja Towerit kaugemalt näinud. Samas olen igasugu muud kohad läbi kolanud.
                                ma saan aru. üritasin viidata rohkem sellele, et see "aa mix sa seal kolad kui pole tegelikult sinu teema" teemapüstitus on kinda weird. noh see paavsti keiss või musa kontserdi keiss. Ma ise käisin see aasta muidu esimest korda festaril, polnud ühtegi artisti kunagi varem kuulanud ning vähemalt pooltest ei olnud varem kuulnudki. ehk siis pole nagu minu teema, eksole. aga tegevusena ok ja fun ikka. et ma ei ole väga kuulnud, et keegi möliseks, et "türa sa pole mingi eriline söögitegija ju, nahhui sa grillid suvel?"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X