320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvamus on see, et Eestis on seltskond keda võib tinglikult kutsuda esimeseks Eestiks, ehk siis peamiselt TLN Trt ja lähiümbruse mitte palgapäevast järgmiseni elav seltskond. Olenemata sellest kas tegu on Metallica, paavsti, Madonna, Ed Sheerani või ühislaulmisega, on nad alati kohal, postitavad paar häshtagitud pilti ja elu on lill. Vähemalt minu sots meedia sõpruskonnas on selliseid ikka suur hulk.

    Kommentaar


      Kontserditel käiakse joomas ja õllejärjekorras inimestega paska ajamas.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Minu arvamus on see, et Eestis on seltskond keda võib tinglikult kutsuda esimeseks Eestiks, ehk siis peamiselt TLN Trt ja lähiümbruse mitte palgapäevast järgmiseni elav seltskond. Olenemata sellest kas tegu on Metallica, paavsti, Madonna, Ed Sheerani või ühislaulmisega, on nad alati kohal, postitavad paar häshtagitud pilti ja elu on lill. Vähemalt minu sots meedia sõpruskonnas on selliseid ikka suur hulk.
        pole üldse konteksti aga tegelt avasid huvitava teema. kusjuures... ma kaldun arvana, et need sinu "sots meedia sõpruskonna" inimesed elavad tegelikult samamoodi. palgapäevast palgapäevani. kulust kuluni. see kvaliteet võib distantsilt olla ehk veidi erinev, aga "struggle is real". ka neil. ja kui struggle is real, siis kui kvaliteetne see elu siiski tegelt on? sõltumata insta jm indikaatoritest.

        enda koha pealt. instat ple, twitterit ple, fb on aga ise olen endast postitanud 2 pilti, üks aasta tagasi, teine 5 aastat tagasi + paar naljapilti ennast mittepuudutavatel teemadel. tegelt vahepeal nagu tahaks rohkem sheerida, aga siis saan aru, et... inimesed, keda reaalselt kotib see kogemus või elamus.. olid minuga seal samas.

        Kommentaar


          Mind blown - seeneussid polegi eraldi liik "seeneussid", vaid sääse- ja mardikavastsed.
          #elagumaaleht #linnalaps

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            pole üldse konteksti aga tegelt avasid huvitava teema. kusjuures... ma kaldun arvana, et need sinu "sots meedia sõpruskonna" inimesed elavad tegelikult samamoodi. palgapäevast palgapäevani. kulust kuluni. see kvaliteet võib distantsilt olla ehk veidi erinev, aga "struggle is real". ka neil. ja kui struggle is real, siis kui kvaliteetne see elu siiski tegelt on? sõltumata insta jm indikaatoritest.

            enda koha pealt. instat ple, twitterit ple, fb on aga ise olen endast postitanud 2 pilti, üks aasta tagasi, teine 5 aastat tagasi + paar naljapilti ennast mittepuudutavatel teemadel. tegelt vahepeal nagu tahaks rohkem sheerida, aga siis saan aru, et... inimesed, keda reaalselt kotib see kogemus või elamus.. olid minuga seal samas.
            No ma ei tea, siin 2 erinevat asja ikka. Ma saan aru küll, et on inimesed, kes näitavad sots-meedias oma elu ilusamana kui see tegelikult on ja reaalselt mees peksab, raha pole ja kõik on perses. Aga ma praegu pigem ikkagi räägin inimestest, keda mingil määral tean ja tunnen, olen külas olnud, normaalsed töökohad, majad jne. Ok see ei välista, et mees ei peksa, aga rahamuret pole nüüd küll tähele pannud kellegi juures. Tähelepanu vajadust samas küll.

            Kommentaar


              Ma praegu just avastasin, et mu profiilipilt on olnud mõnda aeg Ronaldo ja staatus on aastaid olnud Analrapist*. Peaks vist nõiasaatesse minema!



              * analyst and therapist!

              Kommentaar


                Liiga hea teema on ikka vabsee pekki keeratud.

                Kommentaar


                  Istun rahulikult peekri baaris, mu ilusad vene naised läksid koju, tsentelmen ei saa kunagi piisavalt laavi, aga at least ma olen äge, naised ise kaotavad. Aa mõnuagent saatis mulle facis sõbrakutse, sorry ma pole sind kunagi elus näinud, ehk ma ei võta vastu. Ma liiga äge et wannabe kuulsusi ilma pōhjuseta vastu võtta. Peekris 3.50 manchester. Tunnen ennast vanana et ikka siia urkasse satun. Kenny heroes or watever võtaks vastu, ta tundub cuul, väljaarvatud sitt lemmik klubi. Samas meie põlvkond hakkas lapsena fânnama, kuradi tv3, ehk saab andeks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Istun rahulikult peekri baaris, mu ilusad vene naised läksid koju, tsentelmen ei saa kunagi piisavalt laavi, aga at least ma olen äge, naised ise kaotavad. Aa mõnuagent saatis mulle facis sõbrakutse, sorry ma pole sind kunagi elus näinud, ehk ma ei võta vastu. Ma liiga äge et wannabe kuulsusi ilma pōhjuseta vastu võtta. Peekris 3.50 manchester. Tunnen ennast vanana et ikka siia urkasse satun. Kenny heroes or watever võtaks vastu, ta tundub cuul, väljaarvatud sitt lemmik klubi. Samas meie põlvkond hakkas lapsena fânnama, kuradi tv3, ehk saab andeks.
                    Peekri baar on veel elus või? Pääsesid ilma molli saamata ära sealt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Istun rahulikult peekri baaris, mu ilusad vene naised läksid koju, tsentelmen ei saa kunagi piisavalt laavi, aga at least ma olen äge, naised ise kaotavad. Aa mõnuagent saatis mulle facis sõbrakutse, sorry ma pole sind kunagi elus näinud, ehk ma ei võta vastu. Ma liiga äge et wannabe kuulsusi ilma pōhjuseta vastu võtta. Peekris 3.50 manchester. Tunnen ennast vanana et ikka siia urkasse satun. Kenny heroes or watever võtaks vastu, ta tundub cuul, väljaarvatud sitt lemmik klubi. Samas meie põlvkond hakkas lapsena fânnama, kuradi tv3, ehk saab andeks.
                      Ole ettevaatlik, vaata, kuidas Iceman lolliks läks, kui tema FB-kutset eirata.

                      Kommentaar


                        kõik ilmaennustused ütlesid, et on sademeteta päev Tallinnas/Nõmmel. ei olnud.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Istun rahulikult peekri baaris, mu ilusad vene naised läksid koju, tsentelmen ei saa kunagi piisavalt laavi, aga at least ma olen äge, naised ise kaotavad. Aa mõnuagent saatis mulle facis sõbrakutse, sorry ma pole sind kunagi elus näinud, ehk ma ei võta vastu. Ma liiga äge et wannabe kuulsusi ilma pōhjuseta vastu võtta. Peekris 3.50 manchester. Tunnen ennast vanana et ikka siia urkasse satun. Kenny heroes or watever võtaks vastu, ta tundub cuul, väljaarvatud sitt lemmik klubi. Samas meie põlvkond hakkas lapsena fânnama, kuradi tv3, ehk saab andeks.
                          Peekris pole hea 10 aastat käinud, aga lootust on kokku sattuda kolmes lõvis.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Viie kana jalad (s.t. 10 koiba) maksavad poes samapalju kui karp õrrekanade mune, väga kummaline

                            Kommentaar


                              Poes on saiakestele märgitud keskmine tüki hind. Ma pole kunagi saanud ühtegi keskmise või alla keskmise hinnaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Peekri baar on veel elus või? Pääsesid ilma molli saamata ära sealt?
                                Pole saanud jeps, aga ma juba vana kala seal, tean kellest eemale hoida jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X