320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Sa vist kooli ajal geograafiat väga ei armastanud?
    Räägid geoolümpi kunagise teise koha omanikuga...

    Kommentaar


      Hea Chilli paneb mehe kaks korda nutma.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        See ju sisuliselt otsetõlge, sest Netherlands (Nederland - madal maa) tõlkes ongi Madalmaad.

        Benelux on kolme riigi poliitilis-majanduslik liit ja kõik need riigis asuvad Madalmaade piirkonnas. Sinna piirkonda kuulub ka osa Kirde-Prantsusmaast, mis Benelux liige pole, aga eks inimestel meeldib ikka asju lihtsustada ja mõned asjad tähelepanuta jätta.
        aga kust tuleb sõna "vingerpuss"? Mul endal on teooria, et 1830 käis mingi eestlane inglismaal ja bordellis kuulis, aga omistas sellele vale tähenduse

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Hea Chilli paneb mehe kaks korda nutma.
          Reaalne tähelepanek siin vahelduseks.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Hea Chilli paneb mehe kaks korda nutma.

            Kommentaar


              millal keegi ütleb Saara Kadakule või saab ta ise aru, et talle sobib absoluutselt iga muu juuksevärv peale blondi. Tumedam või täitsa brünett ja mmmmmm.....

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                aga kust tuleb sõna "vingerpuss"? Mul endal on teooria, et 1830 käis mingi eestlane inglismaal ja bordellis kuulis, aga omistas sellele vale tähenduse

                Kommentaar


                  Naistele lähevad jõulud üldse liialt palju korda. Aga veel enam, et mingi töö-jõulupidu? Kus see toimub, kas see toimub, kellega toimub, kas ma üldse lähen v üldse ei lähe? Veits poh ei ole w? Eriti lamp oli kui mõni aasta tagasi jaanuarisse topiti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                    Naistele lähevad jõulud üldse liialt palju korda. Aga veel enam, et mingi töö-jõulupidu? Kus see toimub, kas see toimub, kellega toimub, kas ma üldse lähen v üldse ei lähe? Veits poh ei ole w? Eriti lamp oli kui mõni aasta tagasi jaanuarisse topiti.
                    Üldiselt naistele jah, aga üldse päris paljud inimesed lähevad nendel firmapidudel leile selle üleorganiseerimisega. Ma pole neid teema, kostüümivärke ja mingite mängude värki kunagi mõistnud. Eriti, kui neid ülevoolavalt on. Ja tõesti alati on mingi seltskond, kes on megaobsessed jõulu ja suvepäevade pärast.

                    Lisaks sellele tahaksin lisada veel ühe tähelepaneku: Ma olen väga väga väga vähe kohanud tõeliselt asjalikke HR-inimesi, kes tõesti teeksid seda, milleks nad kõige kasulikumad on.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Üldiselt naistele jah, aga üldse päris paljud inimesed lähevad nendel firmapidudel leile selle üleorganiseerimisega. Ma pole neid teema, kostüümivärke ja mingite mängude värki kunagi mõistnud. Eriti, kui neid ülevoolavalt on. Ja tõesti alati on mingi seltskond, kes on megaobsessed jõulu ja suvepäevade pärast.

                      Lisaks sellele tahaksin lisada veel ühe tähelepaneku: Ma olen väga väga väga vähe kohanud tõeliselt asjalikke HR-inimesi, kes tõesti teeksid seda, milleks nad kõige kasulikumad on.
                      HR is there to protect the corporate interest from the workers. Nii öeldi mulle ühes suures UK korporatsioonis.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Kas MC Vimpel oli oma ajast 14 aastat ees? Mõminaräpp missugune ju

                        Kommentaar


                          Ühe tuttava Nigeeria prostituudi staatus WhatsAppis on "not in any serious relationship". Vähemalt ei peta kedagi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Kas MC Vimpel oli oma ajast 14 aastat ees? Mõminaräpp missugune ju
                            Ei teadnudki, et sellel lool video on. Klassika!

                            Kommentaar


                              See lihtsalt fännide poolt tehtud minuteada

                              Kommentaar


                                "Karl Madis: ma ei saa aru nendest isadest, kes pärast lahkuminekut keeravad lapsele selja"

                                esimest korda elus arvan Karl Madisest enamat, kui lihtsalt neutral

                                Kommentaar

                                Working...
                                X