320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas baller Vaata postitust
    Kui annate sõpradele/tuttavatele laenu, kas küsite ka mingi protsendi peale?
    nope.

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Kui annate sõpradele/tuttavatele laenu, kas küsite ka mingi protsendi peale?
      Tavaliselt ikka miinusega, kuna swedbank võtab veidikene suurema summa ülekande teate eest minult mingi 15-20 senti
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Laenu andmine sõbrale on sõpruse kaotus. Ma pigem lihtsalt annan. Raha läinud, aga sõprus jääb.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Laenu andmine sõbrale on sõpruse kaotus. Ma pigem lihtsalt annan. Raha läinud, aga sõprus jääb.
          Pigem lihtsam on alati midagi välja mõelda, et miks ei saa kui hakata niisama enda raha minema loopima.Ja see inimene, kes lihtsalt jääb sulle võlgu ega suvatsegi maksta ei vääri nagunii terminit ,,sõber,,. Tänapäeva lumehelbekestel on iga teine sõber, kuid tegelikult peaks rohkem olema moto, et mul on vähe sõpru, aga palju tuttavaid.

          Kommentaar


            Valikute küsimus. Ma mäletan, kui klassivend andis omalajal 400 krooni laenu enda parimale sõbrale, nad said sigahästi läbi terve lapspõlve, terve kooli, käisid pidudel koos, käisid nagu sukk ja saabas koos ehk täiesti lahutamatud tegelased. Kui see laen sai välja antud ja sõber ei tagastanud, olid nad nagu üksteise jaoks võõrad, nagu viimased raiped. Lubasid üksteisele molli anda iganurga peal ja diskol ja minu teada, ei suhtle siiamaani, nii palju kui ma olen kuulnud maal olles. Ehk armastusest sai vihkamine ja kõigest selle sitase laenu ja 400 krooni pärast, mis vist peaks olema tänapäeval 35 eurot?

            Kommentaar


              Mulle helistas kunagi 2008. aasta algul üks kunagine klassivend. Kurtis, et maruraske on hetkel, saaksin talle äkki 500 krooni laenu anda. Ma ütlesin, et tavai. Saime kiirelt kokku, andsin 500 krooni. Lubas uuel kuul ära maksta. Kadus täiesti MSNist ja FB-messengerist ära. Kandsin raha juba peas maha ja kuskil kaks aastat hiljem nägin üllatusega, et vend tuli MSNi nähtavale. Küsis umbes sekundiga mu kontonumbrit, kandis 550 tagasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mulle helistas kunagi 2008. aasta algul üks kunagine klassivend. Kurtis, et maruraske on hetkel, saaksin talle äkki 500 krooni laenu anda. Ma ütlesin, et tavai. Saime kiirelt kokku, andsin 500 krooni. Lubas uuel kuul ära maksta. Kadus täiesti MSNist ja FB-messengerist ära. Kandsin raha juba peas maha ja kuskil kaks aastat hiljem nägin üllatusega, et vend tuli MSNi nähtavale. Küsis umbes sekundiga mu kontonumbrit, kandis 550 tagasi.
                Elu üllatab vahest.

                Kommentaar


                  Kas numbril 400 on mingi negatiivne jõud? Ma nimelt laenasin vanale heale sõbrale 400 euri mingi 6a tagasi. Seniks on ta tagasi törtsutanud 280€. Ajab veits kettasse küll, kuna tean, et ta liikleb ringi suht kalli lexusega. Ma nii madalale ei lange, et lähen seda 120 euri tagasi manguma
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Ma küll tunnen oma sõpru, ehk sõbra puhul on kerge ka hinnata, kas ta on võimeline sulle tagasi maksma või kas tal on komme üle lasta. Tuttavaid inimene muidugi ei tunne nii hästi ja neile laenata on alati väike risk.

                    Mul on pigem sellinne probleem, et tutvusringkond läheb vahel liiga suureks, eriti suvel. Mul on sõpru piisavalt ja seega on raske sealt tuttavate levelilt sõbra levelile tõusta. Seega suve lõpus annad osadele tuttavatele laenu ja paari kuu pärast on põhjus olemas, miks osad oma elust ära kaotada. See on kõige lihtsam viis. Viisakas inimene ju ei ütle, et ou ma ei jaksa sinuga enam suhelda.

                    Kommentaar


                      Klubide MM algas või käib või midagi :O

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Klubide MM algas või käib või midagi :O
                        Võtab väga hästi kokku kui tähtsusetu ja lambise võistlusega on tegu

                        Kommentaar


                          Tuppa siseneb Märgatüra ja ütleb: "See on siiski MM, järelikult maailma parima klubi selgitamine!"

                          Kommentaar


                            Kas euroopat ei peaks sellel turnal esindama pigem Atletico Madriid?
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Klubide MM algas või käib või midagi :O
                              Kuidas võtta kokku selle turniiri absurdsus? Aafrika meister on väljas ja lõppkoht selgunud enne kui Euroopa meister üldse turniiri jõudis alustada.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc.
                                Mida sitem seis isiklikus elus ja mind ümbritsevas keskkonnas, seda produktiivsem olen ma töö juures.
                                Kaks kolleegi on haiguslehel , üks on puhkusel ja üks kukkus jooma(ilmselt jaanuaris tal seda kohta enam ei ole). Siis on korrus kõrgemal(tööl) olev proua päris segi keeranud jõuludega. Käib pm iga päev mingeid jõulu teemat ajamas. Ja midagi korraldamas.
                                Viimane suhe lõppes läbi sms i. Põhjus jäi hämaraks.
                                Õhtuti kodus olen u 1 mm kaugusel viinapudelil korgi pealt keeramisega( viimasest sõnnipäevast jäi) Õnneks pohmelli hirm on siiani tagasi hoidnud. Ja kurat ma olen tööl nagu masin. Kõik asjad saavad tehtud. Isegi puuduvate inimeste asjad.
                                Ja ma pole peale ajateenistust nii palju trenni teinud kui praegu.
                                Huvitav millal pumba lõhki lööb.

                                Hakka või uskuma ühte mõttetera. Süsteem seisab püsti tänu persses inimestele.
                                Ja varsti märgatakse sinu pingutamist ja saad ametikõrgendust ning trenn teeb välimusele oma lisa korrektuurid ja teatud aja pärast vaatad messengeri, kus on 1 new message request, kus eks kirjutab,, Hei, kuidas sul läheb ,,.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X