320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fc.
    Mida sitem seis isiklikus elus ja mind ümbritsevas keskkonnas, seda produktiivsem olen ma töö juures.
    Kaks kolleegi on haiguslehel , üks on puhkusel ja üks kukkus jooma(ilmselt jaanuaris tal seda kohta enam ei ole). Siis on korrus kõrgemal(tööl) olev proua päris segi keeranud jõuludega. Käib pm iga päev mingeid jõulu teemat ajamas. Ja midagi korraldamas.
    Viimane suhe lõppes läbi sms i. Põhjus jäi hämaraks.
    Õhtuti kodus olen u 1 mm kaugusel viinapudelil korgi pealt keeramisega( viimasest sõnnipäevast jäi) Õnneks pohmelli hirm on siiani tagasi hoidnud. Ja kurat ma olen tööl nagu masin. Kõik asjad saavad tehtud. Isegi puuduvate inimeste asjad.
    Ja ma pole peale ajateenistust nii palju trenni teinud kui praegu.
    Huvitav millal pumba lõhki lööb.

    Hakka või uskuma ühte mõttetera. Süsteem seisab püsti tänu persses inimestele.
    Kui jagub aega veel trenni teha, siis ei tohiks ju kõige hullem esialgu olla?

    Kommentaar


      Algselt postitas Fc.
      Mida sitem seis isiklikus elus ja mind ümbritsevas keskkonnas, seda produktiivsem olen ma töö juures.
      See on inimtüüp. Kui pinge on peal siis lööb pildi klaariks, prioriteedid pannakse paika ja minek.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc.
        Süsteem seisab püsti tänu persses inimestele.
        polegi kuulnud, tänks selle jagamise eest.

        aga kui viinapudelil kork maha, siis ikka umbjoobe?

        Kommentaar


          Eelmise nädalavahetuse Hoffenheimi ja Mönchenbladbachi mäng, mis jäi mulle silma ka vooru kokkuvõttes, pani Harvardi spordianalüütikud võrdlema top-liigade viimase 5 hooaja kõige "ebaloogilisemad tulemused". Aluseks võeti xG. Pikemalt lugeda siit.

          Veidi pildimaterjali ka.

          20 kõige ebaloogilisemat tulemust vastavalt mängukäigule



          10 kõige ebaloogilisemat 0-0 viiki.

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Milline on see hetk töö peol, kui sa saad aru, et aeg on edasi liikida teisele üritusele? Kui jutt läheb CNC pinkidele

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Milline on see hetk töö peol, kui sa saad aru, et aeg on edasi liikida teisele üritusele? Kui jutt läheb CNC pinkidele
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Milline on see hetk töö peol, kui sa saad aru, et aeg on edasi liikida teisele üritusele? Kui jutt läheb CNC pinkidele
                Peol peavad olema selged grupijuhid kes töö jutu peale aeruga munadesse kütavad kohe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Mis on xG, lühidalt palun? Jah, ma tean, et see on juba paar aastat käibel, aga ma pole kunagi huvi tundnud, sest see horoskoop läheb harva täppi.
                  No ava link, jumal küll...

                  For those that are unfamiliar with how expected goals works, each shot (whether it ends up as a goal, the goalie saves it, or it misses the net and goes into row Z) is given a value between 0 and 1 on whether the shot “should” have gone in. This value is based on a number of factors, but the key ones are a) the x and y coordinates from where the ball was shot, b) whether the shot was taken with the stronger foot, weaker foot or with the head and c) what the previous action was (cross, dribble, pass etc.). This metric is generally used to measure the “quality of chances” that a team had during a match, but is also widely used in the soccer analytics community to determine if a team are over or underperforming.
                  Ehk siis sisuliselt mitu väravavõimalust oli ja kui kvaliteetsed ja kui suur tõenäosus oli skoorida. Reaalselt on see kõik muidugi pullikaka, sest 40 pealt ristasse ei ole mingi võimalus, aga väravana täitsa reaalne skoor tablool.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mis on xG, lühidalt palun? Jah, ma tean, et see on juba paar aastat käibel, aga ma pole kunagi huvi tundnud, sest see horoskoop läheb harva täppi.

                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Reaalselt on see kõik muidugi pullikaka, sest 40 pealt ristasse ei ole mingi võimalus, aga väravana täitsa reaalne skoor tablool.
                      heh. Ma arvasin et sa oled reaalselt üks, kes numbritest aru saab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        heh. Ma arvasin et sa oled reaalselt üks, kes numbritest aru saab.
                        No lõpptulemuse osas ei mängi ükski statistiline näitaja rolli.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          see xG on samasugune jura nagu pokkeris EV (expected value). see on lihtsalt su enesetunde parandamiseks, et kui oled pokkeris 500 EURiga miinuses, siis saad näidata et aga näed tegelikult peaks olema 1500ga plussis, aga õnn ei ole sinu poolt. aga lõppkokkuvõttes loeb seis tablool ja money in the pocket.
                          ma ilmselt rõhuvas vähemuses põhimõttega, et õigelt mängitud käsi ei ole õigelt mängitud, kui sa selle tulemusel chippe/raha kaotad. (pagan peaks depo tegema Pstarsi nüüd, tuli isu peale )

                          Kommentaar


                            Väga suure tõenäosusega xG ja analoogsed mudelid lähevad järjest paremaks ja populaarsemaks seoses masinõppe ja AI arenguga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              see xG on samasugune jura nagu pokkeris EV (expected value). see on lihtsalt su enesetunde parandamiseks, et kui oled pokkeris 500 EURiga miinuses, siis saad näidata et aga näed tegelikult peaks olema 1500ga plussis, aga õnn ei ole sinu poolt. aga lõppkokkuvõttes loeb seis tablool ja money in the pocket.
                              ma ilmselt rõhuvas vähemuses põhimõttega, et õigelt mängitud käsi ei ole õigelt mängitud, kui sa selle tulemusel chippe/raha kaotad. (pagan peaks depo tegema Pstarsi nüüd, tuli isu peale )
                              Õnneks Sa seni veel ei ole rõhuvas vähemuses, tänu teile saan vorsti leiva peale!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Õnneks Sa seni veel ei ole rõhuvas vähemuses, tänu teile saan vorsti leiva peale!
                                eks minusuguseid on lambaid ka, tänu kellele sa vorsti saad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X