320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vagiina hundid said oma tahtmise. Ainult üks küsimus, miks feministid alati nii hirmsad välja näevad?
    https://www.postimees.ee/6502981/gal...e-oiguste-eest
    Mis vahe on hokimängijal ja feministil?
    Hokimängija läheb peale kolmandat perioodi pesema.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      Foorumis on liiga palju budu...
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Tahtsin kella 19:30 paiku külastada kesklinnas, vist Väike-Ameerika tänaval asuvat Grossi poodi, mis aga kummalisel kombel oli suletud. Ok, hullu pole aga miskipärast hakkasin mõtlema, et mis põhjused saavad üldse olla, et muidu kella kümneni õhtul avatud pood miskipärast juba mainitud kellaajal suletud on?
        Sest töötajad sõitsid Rakverre OG uusaasta peole.

        Kommentaar


          Algselt postitas billybob Vaata postitust
          Sest töötajad sõitsid Rakverre OG uusaasta peole.
          Vanaema rääkis kunagi, et mida vanemaks saad seda kiiremini aastad minema hakkavad ja tuleb tõdeda, et tal oli õigus. Alles kurat oli 2019 ja juba uuesti uusaasta peod ja möllud.

          Kommentaar


            Ma saatsin e-maili ühele Tallinna vutiklubile, et ala kas nad otsivad uusi mängijaid ja kas ma tohiks nendega liituda? Ma muidugi tegin natukene eoses taustauuringu, kes on mis. Ma muidugi kirjeldasin, et ma palli surmata oskan ja söötu oskan ka lükata. Mind absoluutselt ei huvitanud, kus liigas nad mängivad ja mis on tase. Eesmärk oli pigem vutirõõm ja nauding ja, et oleks kodu lähedal. Täna sain vastuse. Nad ei otsi uus mängijaid, sest klubi lähtub " omadest inimestest" Siiamaani ei saa aru, mida nad selle vastusega mõtlesid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ma saatsin e-maili ühele Tallinna vutiklubile, et ala kas nad otsivad uusi mängijaid ja kas ma tohiks nendega liituda? Ma muidugi tegin natukene eoses taustauuringu, kes on mis. Ma muidugi kirjeldasin, et ma palli surmata oskan ja söötu oskan ka lükata. Mind absoluutselt ei huvitanud, kus liigas nad mängivad ja mis on tase. Eesmärk oli pigem vutirõõm ja nauding ja, et oleks kodu lähedal. Täna sain vastuse. Nad ei otsi uus mängijaid, sest klubi lähtub " omadest inimestest" Siiamaani ei saa aru, mida nad selle vastusega mõtlesid.
              Omad sõbrad ja tuttavad arvatavasti mängivad ainult.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Omad sõbrad ja tuttavad arvatavasti mängivad ainult.
                jep, ma sain sellest kohe aru. lihtsalt hakkasin mõtlema, et mida vittu nagu. tegemist on vene vutiklubiga. need nimed, mis ma võiks siin välja tuua on ilmselt paljudel tuttavad aga see põhimõte häirib mind pigem. aga on ka võimalus, et E200 reklaam töötab jõudsalt ja eestlased on out. naljakas ka muidugi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  jep, ma sain sellest kohe aru. lihtsalt hakkasin mõtlema, et mida vittu nagu. tegemist on vene vutiklubiga. need nimed, mis ma võiks siin välja tuua on ilmselt paljudel tuttavad aga see põhimõte häirib mind pigem. aga on ka võimalus, et E200 reklaam töötab jõudsalt ja eestlased on out. naljakas ka muidugi.
                  Miks see häirima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Ma saatsin e-maili ühele Tallinna vutiklubile, et ala kas nad otsivad uusi mängijaid ja kas ma tohiks nendega liituda? Ma muidugi tegin natukene eoses taustauuringu, kes on mis. Ma muidugi kirjeldasin, et ma palli surmata oskan ja söötu oskan ka lükata. Mind absoluutselt ei huvitanud, kus liigas nad mängivad ja mis on tase. Eesmärk oli pigem vutirõõm ja nauding ja, et oleks kodu lähedal. Täna sain vastuse. Nad ei otsi uus mängijaid, sest klubi lähtub " omadest inimestest" Siiamaani ei saa aru, mida nad selle vastusega mõtlesid.
                    Ma-ma-ma-ma-ma.
                    Mis sa kokutad, John?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ma-ma-ma-ma-ma.
                      Mis sa kokutad, John?
                      Ole nüüd härra Väin. Mu jalad on kiiremad kui su lipp.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma saatsin e-maili ühele Tallinna vutiklubile, et ala kas nad otsivad uusi mängijaid ja kas ma tohiks nendega liituda? Ma muidugi tegin natukene eoses taustauuringu, kes on mis. Ma muidugi kirjeldasin, et ma palli surmata oskan ja söötu oskan ka lükata. Mind absoluutselt ei huvitanud, kus liigas nad mängivad ja mis on tase. Eesmärk oli pigem vutirõõm ja nauding ja, et oleks kodu lähedal. Täna sain vastuse. Nad ei otsi uus mängijaid, sest klubi lähtub " omadest inimestest" Siiamaani ei saa aru, mida nad selle vastusega mõtlesid.
                        Oled sa ikka kindel, et sa kuidagi (kasvõi argumenteerimisvõimete iseärasuste tõttu) ei reetnud, et sa oled soccerneti Sambaz?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Oled sa ikka kindel, et sa kuidagi (kasvõi argumenteerimisvõimete iseärasuste tõttu) ei reetnud, et sa oled soccerneti Sambaz?
                          See oli nüüd naljakas. Ma isegi mainisin, et oskan venekeelt, ikka öeldi ära
                          E200 on süüdi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            See oli nüüd naljakas. Ma isegi mainisin, et oskan venekeelt, ikka öeldi ära
                            E200 on süüdi?
                            Tunnistan, et ei saa aru, mida puutub siia E200 ja sinu keeleoskus? Pidasin silmas, et sa oled, nagu Vesipruul Tatikale ütles, noh, natuke nagu kentsakas inime.

                            Kommentaar


                              Somaalia on kõige tugevam Aafrika riik jääpallis.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Somaalia on kõige tugevam Aafrika riik jääpallis.
                                Skandinaavia riikides sitaks somaallasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X