320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Elavad surnud vaadatav jälle jep aga ilmselt pidanuks kvaliteedi huvides juba hingusele minema või hakkama lõpetama. Päris totter on, et ühe pahalase ümber on nüüdseks keerelnud pea, et pool sarja elueast. Samas on see amc suurim rahalehm endiselt, so ive heard.
    Tegemist on ikkagi koomiksil põhineva sarjaga, kus pahalasel ongi suur roll. Seetõttu ongi viimased hooajad ümber tema tiirelnud, siiani pole veel isegi Negani backstoryt vist lahti seletatud, küllap see sari veel 3-4 hooaega juurde põrutab.

    Kommentaar


      Elavad surnud läks ikka kohe peale head pilooti täiesti käest ära, umbes 3-4s osa vanadekodu pidavate cholodega oli juba absurdikomöödia ja teine hooaeg võlufarmis oli tõenäoliselt halvim asi mis kunagi teleekraanidel linastunud (peale panka).

      Kommentaar


        üsna kõva väide, et Bayern pole Anfieldil kunagi väravat löönud - üsna raske oleks seda teha ka ilma ühtegi mängu Anfieldil mängimata

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          üsna kõva väide, et Bayern pole Anfieldil kunagi väravat löönud - üsna raske oleks seda teha ka ilma ühtegi mängu Anfieldil mängimata

          Siiski on mängitud, suisa kaks korda - mõlemad matšid 1971. ja 1981. aastal lõppesid väravateta viigiga.

          UEFA press kit: https://www.uefa.com/insideuefa/medi...848/index.html
          Liverpooli ajaloo leht: https://www.lfchistory.net/seasonarc...tgamesbytype/4

          Kommentaar


            kumb grammatiliselt korrektne on: Anfieldis või Anfieldil?

            Kommentaar


              siiski-siiski, panustamise seisukohalt ei oma 40a tagused puhtad väravad küll mingit kaalu, et seda eraldi välja tuua. aga promotekstina, why not

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                kumb grammatiliselt korrektne on: Anfieldis või Anfieldil?
                Lilleküla staadionis või staadionil?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  Lilleküla staadionis või staadionil?
                  Soome keeles on Anfieldillä, kuna mängitakse kentällä mitte kentässä. Kui Anfieldil katus peal oleks, siis võiks Anfieldis kasutada?

                  Kommentaar


                    the more you are driven by extrinsic values, the more depressed you are

                    Kommentaar


                      Seksifilmide tootjate ustel on kiri: "Stiff only"
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          mul sõber tuli väljamaalt külla ja ööbis minu pool ühe õhtu. Täna delfisse minnes saan reklaame ainult homodele mõeldud kruiisidele.

                          see targeted ads ikka next level

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            mul sõber tuli väljamaalt külla ja ööbis minu pool ühe õhtu. Täna delfisse minnes saan reklaame ainult homodele mõeldud kruiisidele.

                            see targeted ads ikka next level
                            Su sõber kasutas su arvutit?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Su sõber kasutas su arvutit?
                              aint ühist wifivõrku

                              Kommentaar


                                kui kummalgi teist oli Siri sisse lülitatud, siis see võis kahe mehe ohkeid küll tõlgendada selliselt, et järgmine päev brauser näitab geikruiise

                                Kommentaar

                                Working...
                                X