320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui tütarlapsed võtavad retuusid ära ning asendavad need ujumisriietega, siis ma ei suuda neid tagumikke kokku viia.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Norra saun. Kopsikut kerisele vee viskamiseks ei leidu. Ju siis keegi on selle kaasa võtnud või seda ei olegi kunagi olnud. Veits sain kuumust nautida ja järsku siseneb mingi norrakas sauna....... kõrvaklapid kõrvas. Zbz!

      Kommentaar


        Postimees Grupi suuremad spordiprojektid: Klavan pikalt vigane, suusatamises dopinguskandaal. Mis juhtub Ott Tänakuga?

        Kommentaar


          Tänapäeval leidub veel inimesi, kes su käest tänaval kella küsivad...

          Kommentaar


            FB-s on leht nimega "Lotovõidud". Ja inimesed spämmivad oma "sõprade" seinu selle lehe postitustega, sest neil on sedasi võimalus võita võimalus võita loteriivõit.. ohh..
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Dannar ja Martin. Palju sellise pasatootmise eest te maksate muidu? Et kui mul peaks tahtmine jälle tööd teha, siis pmts võimalus oleks? Et noh, toodad pmts täiesti sisutud kelbast oma elust ja saad raha ka veel peale? Saab rohkem kui töötukassast?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Dannar ja Martin. Palju sellise pasatootmise eest te maksate muidu? Et kui mul peaks tahtmine jälle tööd teha, siis pmts võimalus oleks? Et noh, toodad pmts täiesti sisutud kelbast oma elust ja saad raha ka veel peale? Saab rohkem kui töötukassast?

                https://www.ohtuleht.ee/943792/uhke-...piinlik-hommik
                Null. Aga proovi kindlasti.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Dannar ja Martin. Palju sellise pasatootmise eest te maksate muidu? Et kui mul peaks tahtmine jälle tööd teha, siis pmts võimalus oleks? Et noh, toodad pmts täiesti sisutud kelbast oma elust ja saad raha ka veel peale? Saab rohkem kui töötukassast?

                  https://www.ohtuleht.ee/943792/uhke-...piinlik-hommik
                  Ja on inimesi, kes ostavad selle loo pärast digitellimuse. Win-win.

                  Kommentaar


                    Valimised mõjusid Jürkale rängalt:


                    Kommentaar


                      Praegune tihe lumesadu on kuidagi väga sarkastiline.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kunagi Pints mainis, et ta on näinud inimesi kes rebivad peale ostmist allahindluse kleepsud maha toidupoes. Mõtlesin siis juba, et mida vittu inimesed nagu, et ei saa ju inimestel olla selline valehäbi. Tund aega tagasi Selveris sai tõestust, et saab ikka küll. Hästi elame, kodanikud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Kunagi Pints mainis, et ta on näinud inimesi kes rebivad peale ostmist allahindluse kleepsud maha toidupoes. Mõtlesin siis juba, et mida vittu inimesed nagu, et ei saa ju inimestel olla selline valehäbi. Tund aega tagasi Selveris sai tõestust, et saab ikka küll. Hästi elame, kodanikud.
                          noh, ostad tordi, mis täiesti kõlbulik, ikka võtad sildi maha. ma võtan tavaliselt hinna ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            noh, ostad tordi, mis täiesti kõlbulik, ikka võtad sildi maha. ma võtan tavaliselt hinna ka.
                            No tordilt veel, kui selle kellegile teisele viid.
                            Lihtsalt leivalt või pihvidelt (Selveris sama kuupäevaga tooted tihti -50%) on vähemalt minu jaoks natukene veider, kohe peale maksmist küüntega kallale minna.
                            Ise alles ostsin Saaremaa rosinapätsi, kus oli 3-4 -50% silti peale taotud ja üks tuttav, keda poes nägin pillas paar sellist kommentaari nagu oleks mind supiköögi järjekorras silmanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              No tordilt veel, kui selle kellegile teisele viid.
                              Lihtsalt leivalt või pihvidelt (Selveris sama kuupäevaga tooted tihti -50%) on vähemalt minu jaoks natukene veider, kohe peale maksmist küüntega kallale minna.
                              Ise alles ostsin Saaremaa rosinapätsi, kus oli 3-4 -50% silti peale taotud ja üks tuttav, keda poes nägin pillas paar sellist kommentaari nagu oleks mind supiköögi järjekorras silmanud.
                              Eks me alati ürita olla see, kes me pole. Minu jaoks on see samuti väga veider. Ma ostan ka päris tihti liha/kala tooteid miinus 30-50 selverist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Eks me alati ürita olla see, kes me pole. Minu jaoks on see samuti väga veider. Ma ostan ka päris tihti liha/kala tooteid miinus 30-50 selverist.
                                Eks inimesed ole jah erinevad aga muigama ajab ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X