320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lapsed jonnivad ju kodus. Kui korra elus roheline sai näppu jäänud, siis eilse kuupäevaga sai pole enam kunagi okei (erinevalt eile ostetust).

    Kommentaar


      Eesti stand up comedy on rämps.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc.
        Siis nende aju kiitmine on massive kompliment

        kuidas kellelegi, igaühele midagi



        Treat your girlfriend like your wife and treat your wife like your girlfriend.
        - reddit
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Täna on lahe feministide foorumeid lugeda.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kas Fc on kunsttissidega naine?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              kunstrinnad näevad riiete all või rinnahoidjas paremad välja kui nudelt

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                kunstrinnad näevad riiete all või rinnahoidjas paremad välja kui nudelt
                No kui on normaalselt tehtud, siis pole vast häda midagi ikka. Aga kui mingi suvakäkk, kus niplid vaatavad nagu mopsi silmad*, siis perse jah.
                Kuna see on ikkagii meeste foorum, ja kunsttisse on kõik vähemalt pildil näinud, siis allpool kujutav pilt mopsi silmadest
                 

                Kommentaar


                  Aasta esimene äike 30min tagasi. Ei mäletagi, et märtsi alguses varem sellist asja oleks näinud.

                  #ilmonhukas #stopglõubalwoorming

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    kunstrinnad näevad riiete all või rinnahoidjas paremad välja kui nudelt
                    See ikka selles, mis ja kuidas on naha alla topitud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      See ikka selles, mis ja kuidas on naha alla topitud.
                      Mõned doktorid teevad imesid! Veits chubby neiu peal näevad pea alati head välja. Peaasi, et arme näha ei ole.

                       


                       


                       

                      Kommentaar


                        Häid tisse pole näha. Spoiler on, aga pilti pole pandud? Hea troll lüke

                        Kommentaar


                          Ärge avage jõuluvana spoilerit. Mul läks süda pahaks, eriti selle kolmandaga.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Et süda liiga pahaks ei läheks, panen siia paar close to perfect buubitööd. Eks see teadus areneb koguaeg, ning varsti saavad kõik soovijad endale normaalsed rinnad soetada kui upgreidi vaja. Õige arsti juures peab käima lihtsalt. See on selline väljaminek kus kvaliteedi eest tasub maksta..


                             



                             

                            Kommentaar


                              Sattusin kogemata Nublu mingit uut lugu praegu raadiost kuulama. Võib vana ka olla. Ma peale nende kahe superhit jätsin ta kuulamise järgi. Nüüd tuli meelde miks. Tema diktsioon on nii kehva, et ma pean pingutama aru saamiseks. Ta on nagu Ville Arike podcast maailmas.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Sattusin kogemata Nublu mingit uut lugu praegu raadiost kuulama. Võib vana ka olla. Ma peale nende kahe superhit jätsin ta kuulamise järgi. Nüüd tuli meelde miks. Tema diktsioon on nii kehva, et ma pean pingutama aru saamiseks. Ta on nagu Ville Arike podcast maailmas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X