320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti hämmastavaim superstaar, iga ilmunud tekst kuld lugeda ikka. https://www.ohtuleht.ee/945327/uudo-...e-hullem-valja

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Sattusin kogemata Nublu mingit uut lugu praegu raadiost kuulama. /-/Tema diktsioon on nii kehva, et ma pean pingutama aru saamiseks. Ta on nagu Ville Arike podcast maailmas.

      ÕL: panevad /-/rõhku /-/mõmisemisele ning diktsioon on teisejärguline
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99
        arst loomulikult mõjutab, kuid tegelikult on väga suur mõju ka implantaadil endal. mõned implantaadid ja meetodid imiteerivad rohkem loomulikku rinda (vajuvad alla seistes, lamades külgedele ehk nagu päris rind), mõned vähem. ja lõpuks patsiendi otsus, kas tahab 80ndate playboy kaant või sellist nagu su viimastel piltidel näidatud.
        Why can't have both?

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Sattusin kogemata Nublu mingit uut lugu praegu raadiost kuulama. Võib vana ka olla. Ma peale nende kahe superhit jätsin ta kuulamise järgi. Nüüd tuli meelde miks. Tema diktsioon on nii kehva, et ma pean pingutama aru saamiseks. Ta on nagu Ville Arike podcast maailmas.
          Suht tavaline värk et emmigi aru ei saa. Proovi alates 1:21 mingi 30 sekki sellest tüübist aru saada. Ma olen seda laulu mingi 100 korda kuulnud ja ma ikka veel ei tea mida ta laulab.

          Kommentaar


            Tallinnas Ühinenud Kohtutäiturite büroos tungis võlgnikust keskealine tugeva kehaehitusega mees täna kallale büroo naistöötajale, pekstes teda rusikate, arvuti kuvari ja klaviatuuriga.

            Põhja prefektuuri kesklinna jaoskonna juhtivuurija Merle Randla sõnul tuli häirekeskusele tuli kella 9.21 paiku teade, et Tallinnas Rävala puiesteel asuvas büroos tekkis naistöötaja ja 35-aastase mehe vahel konflikt, mis päädis sellega, et mees ründas naist ning põhjustas talle füüsilist valu. Mees lahkus enne politseinike saabumist.
            Fuck

            Kommentaar


              Alates reedest on Boeingu aktsia kukkunud 13%. Kõik ostma! Muidugi mõni uus asjaolu, et tehnilistel põhjustel käis lennuk alla, kukutab aktsiat veelgi...

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Alates reedest on Boeingu aktsia kukkunud 13%. Kõik ostma! Muidugi mõni uus asjaolu, et tehnilistel põhjustel käis lennuk alla, kukutab aktsiat veelgi...
                Nääh, veidi lobistamist USA valitsuses ja tuleb sõjalennukite tellimus peale. Küll tõusma hakkab. Aa, seda sa vist mõtlesidki.

                Kommentaar


                  Vahur Joa on suhteliselt noores eas saavutamas juba legendi staatust. #legend #vahurjoa #VAHURJOAINTERVJUU(®)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Vahur Joa on suhteliselt noores eas saavutamas juba legendi staatust. #legend #vahurjoa #VAHURJOAINTERVJUU(®)
                    lulz. Ta peaks siin foorumis ka olema.

                    Kommentaar


                      Mulle helistas täna Mirtel Pohla. Päev on kohe ilusam!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mulle helistas täna Mirtel Pohla. Päev on kohe ilusam!
                        Te oleksite võinud panna midagi teravamat vähemalt pealkirjaks. " Omadega ei nussi enam, eksole "

                        Kommentaar


                          See moment, kui Spotify paneb su "Release radar" playlisti sellise loo.



                          Aga tähelepanek on et.. noh.. ei teagi kohe..
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Koera sitajunnid näitavad ära, kas su naabruskond on normaalne või ei. Kui junne on lume sulades kõik kohad täis, elad sa eelduste kohaselt mitte just kõige paremas linnaosas.

                            Vähemalt mul tekkinud pärast kitmeid kolimisi selline tähelepanek.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mulle helistas täna Mirtel Pohla. Päev on kohe ilusam!
                              Mirtel
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Mirtel oli kunagi kodu keset linna sarjas päris tsill piff, aga nüüd küll veic ära kliininud kahjux...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X