320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas baller Vaata postitust
    https://www.kv.ee/uurile-anda-vaike-...dab21d4004c448

    sitapott kohe kenasti köögilaua kõrval, hea külalistega juttu puhuda
    ateljeekorter, muideks

    Kommentaar


      eilsed aprillinaljauudised jõuavad FB seinale täna

      Kommentaar


        Olen kaua selle kirja kirjutamisele mõelnud. Ootasin, lootuses, et mood muutub ja seda kirja polegi vaja, aga tundub, et seda ei juhtugi. Ma ei taha kedagi solvata ega kellegi õigusi riivata. Olen lihtsalt nelja poisi usklik ema ja mul on probleem, mida ainult tüdrukud saavad lahendada: retuusid.



        Wat lmao

        Kommentaar


          Aam, mis värk sellega, et paljud Eesti vanakooli muusikud/rokivennad suht ära flippind? Tuntud trummarid, kitarrivennad jne. Paistab huvitav tendents sotsiaalmeedias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
            Aam, mis värk sellega, et paljud Eesti vanakooli muusikud/rokivennad suht ära flippind? Tuntud trummarid, kitarrivennad jne. Paistab huvitav tendents sotsiaalmeedias.
            Nad on ju moosekandid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Aam, mis värk sellega, et paljud Eesti vanakooli muusikud/rokivennad suht ära flippind? Tuntud trummarid, kitarrivennad jne. Paistab huvitav tendents sotsiaalmeedias.
              Sheeri kama.

              Kommentaar


                Wilkomi töötajad kurdavad, et filmid on ilgelt sitad, kuna Tristan Priimägil on ilgelt kehv huumorimaitse, aga keegi ei julge talle öelda, kuna tegu on ikkagi korüfeega

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  Aam, mis värk sellega, et paljud Eesti vanakooli muusikud/rokivennad suht ära flippind? Tuntud trummarid, kitarrivennad jne. Paistab huvitav tendents sotsiaalmeedias.
                  "Muusik on muusik, tihtipeale jääb ju kooliharidus lünklikuks ja tea, paljukest seda oma mõtlemistki on."

                  Kommentaar


                    Soccerneti foorumlasi köidab rohkem poliitika, kui eelseisvad Champions League veerandfinaal mängud.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Soccerneti foorumlasi köidab rohkem poliitika, kui eelseisvad Champions League veerandfinaal mängud.
                      Kas ei ole asi selles, et kui vaadata mis mängud tulevad täna, on poliitika tõesti põnevam hetkel? Nali naljakas. Mind ajab ka veidi muhelema, et mingisugune fantaasia jalgpall saab rohkem tähelepanu, kui meie enda vutt. Lööge kasvõi maha, aga ma ei mõista seda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Kas ei ole asi selles, et kui vaadata mis mängud tulevad täna, on poliitika tõesti põnevam hetkel? Nali naljakas. Mind ajab ka veidi muhelema, et mingisugune fantaasia jalgpall saab rohkem tähelepanu, kui meie enda vutt. Lööge kasvõi maha, aga ma ei mõista seda.
                        Kui Soccerneti live jälgida, siis 1 inimene kümnest küsib reaalselt midagi mängu vms kohta ja 9 tükki küsivad, et kes sai söödupunkti või annavad teada, et kelle nad kapteniks panid.

                        Kommentaar


                          Jep, seda foorumit ei huvita enam jalgpall. Parimal juhul kirutakse kohtunikke.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Just avastasin midagi uut ja uhket. See hetk, kui sa oled 3 aastat UCL vaadanud närvid pingul ja persed ja vitud lendavad vasakule ja paremale ja naabrid virisevad, et mida ma karjun siin. Ja järsku, sul on tsakrad nii paigas, et veiniklaas pakub rohkem pinget kui jalgpall. Mulle meeldib see tunne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Just avastasin midagi uut ja uhket. See hetk, kui sa oled 3 aastat UCL vaadanud närvid pingul ja persed ja vitud lendavad vasakule ja paremale ja naabrid virisevad, et mida ma karjun siin. Ja järsku, sul on tsakrad nii paigas, et veiniklaas pakub rohkem pinget kui jalgpall. Mulle meeldib see tunne.
                              Keskeakriisi esimesed tunnused?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Keskeakriisi esimesed tunnused?
                                Vaevalt. Poiss veel. Real Madrid on lihtsalt ülipask.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X