320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Vaevalt. Poiss veel. Real Madrid on lihtsalt ülipask.

    Kommentaar


      Algselt postitas Fc.
      Üks öine mõttekäik.
      Kui ma jõin olid asjad jube lihtsad. Tegelikult kõik oli p#¤%&s. Aga lihtsam oli klaasike kallata.
      Peale kaineks saamist( mis võttis mitu kuud aega). Oli palju avastamis rõõmu ja ka avastamis "rõõmu". Aga sai võetud teatud sihid ja plaan hoida enda ümber asjad arusaadavad. Ja üldiselt nii on ka läks. Proovides kõike tasa teha, mis vahepealsete aastatega tegemata jäi. Muidugi kõike suures masohismis (töö, oma kodu, trenn jne).
      Päris mitmed aastad olen mõelnud, et ma tean mis edasi saab või millega mingi asi päädib. Krt aga nüüd kohati on tunne, et täis peaga oligi lihtsam.
      Fassaad on petlik. Atraktiivse naise pildi taga on tegelikult suht keerulise ja sassis eluga inimene. Ja kui veel lisada juurde tütarlaps, kes mu suvel küll maha jättis. (ei kesta suhted eriti) . Aga pole reaalselt pole mu elust kadunud( väites küll, et tal on suur suur armastus jne). Siis olen jõudnud hetke kus ma tõesti ei tea mis edasi saama hakkab või millega asjad päädivad.
      Mine hommikuti kell 9 paldiski maanteele ja ürita saada vastuvõtuaega. See tuleb kasuks, kui selle lõpuks saad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc.
        Üks öine mõttekäik.
        Kui ma jõin olid asjad jube lihtsad. Tegelikult kõik oli p#¤%&s. Aga lihtsam oli klaasike kallata.
        Peale kaineks saamist( mis võttis mitu kuud aega). Oli palju avastamis rõõmu ja ka avastamis "rõõmu". Aga sai võetud teatud sihid ja plaan hoida enda ümber asjad arusaadavad. Ja üldiselt nii on ka läks. Proovides kõike tasa teha, mis vahepealsete aastatega tegemata jäi. Muidugi kõike suures masohismis (töö, oma kodu, trenn jne).
        Päris mitmed aastad olen mõelnud, et ma tean mis edasi saab või millega mingi asi päädib. Krt aga nüüd kohati on tunne, et täis peaga oligi lihtsam.
        Fassaad on petlik. Atraktiivse naise pildi taga on tegelikult suht keerulise ja sassis eluga inimene. Ja kui veel lisada juurde tütarlaps, kes mu suvel küll maha jättis. Üle eelmine. (ei kesta suhted eriti) . Aga pole reaalselt pole mu elust kadunud( väites küll, et tal on suur suur armastus jne). Siis olen jõudnud hetke kus ma tõesti ei tea mis edasi saama hakkab või millega asjad päädivad.
        Jah, tegelikult ka, igasugu teraapiaid on, mis leevendavad alkost vabanemise võitlust. Tuleb leida õige terapeut/psühholoog/tuguisik. See on täitsa loomulik, et sul on raske, õnneks targad inimesed on selle peale mõelnud ja otsivad viise kuis aidata.

        Kommentaar


          eriti hästi aitab igasugu lollidest mõtetest/tegudest eemal hoida sügav hobi - mis iganes see ka poleks, aga püüa leida see, mis tõeliselt huvi pakub

          Kommentaar


            Selle nähtuse nimi on vist alkoholism.

            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Just avastasin midagi uut ja uhket. See hetk, kui sa oled 3 aastat UCL vaadanud närvid pingul ja persed ja vitud lendavad vasakule ja paremale ja naabrid virisevad, et mida ma karjun siin. Ja järsku, sul on tsakrad nii paigas, et veiniklaas pakub rohkem pinget kui jalgpall. Mulle meeldib see tunne.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc.



              Looma moodi trenni.

              Jap, aitab suurepäraselt. Ise olin hiljuti kahevahel, et kas hakata täiega jooma või looma moodi trenni, valisin viimase ja aitab. Varemgi aidanud suurepäraselt.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Ott Tänak. Film.

                Postimees (pole Tänaku sponsor) - meeh.
                Õhtuleht (pole Tänaku sponsor) - topeltmeeh.
                Delfi (on Tänaku sponsor) - maailma parim film!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ott Tänak. Film.

                  Postimees (pole Tänaku sponsor) - meeh.
                  Õhtuleht (pole Tänaku sponsor) - topeltmeeh.
                  Delfi (on Tänaku sponsor) - maailma parim film!
                  Kas Tänaku mull saab veel suuremaks minna?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kas Tänaku mull saab veel suuremaks minna?
                    Kas temanimelisi toidukaupu on juba müügil?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kas temanimelisi toidukaupu on juba müügil?
                      Ott Tänaku kiirnuudlid oleks suhtkoht kindla peale minek.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ott Tänak. Film.

                        Postimees (pole Tänaku sponsor) - meeh.
                        Õhtuleht (pole Tänaku sponsor) - topeltmeeh.
                        Delfi (on Tänaku sponsor) - maailma parim film!
                        Õhtulehes üks kiitev arvustus ka, aga üldiselt siin peaks vist mõni Priimägi-sugune appi tõttama, spordist kaugemal jne. Ka selles Postimehe arvustuses on tunda teatud üldist vimma. Päevaleht/Delfi kahe kiidulauluga muidugi naljakas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Kas temanimelisi toidukaupu on juba müügil?
                          Peaasi, et rehve või velgi reklaamima ei hakka.

                          Kommentaar


                            Mingit kaevefirmat võiks reklaamida. "Kraavi-Oti garantii" vms oleks hea lööklause

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kas Tänaku mull saab veel suuremaks minna?
                              No eile kõik need 10 uudist delfi esilehel passisid mingid 2 kommentaariga. Ehk võetakse leige huvi tõttu tuure maha nüüd veidi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                No eile kõik need 10 uudist delfi esilehel passisid mingid 2 kommentaariga. Ehk võetakse leige huvi tõttu tuure maha nüüd veidi.
                                kõik kommentaarijad olid kino sel ajal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X