320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Kanye West ja Tommy Cash on kaks artisti kelle fenomenist ma aru ei saa, et miks neid nii headeks peetakse.
    hofnar, veidrus müüb. mulle isiklikult ei meeldi ka tommy cashi muusika aga mulle meeldib, et ta julgeb olla nii out of the box. minu meelest on see tunnustust väärt omaette juba.

    Kommentaar


      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
      Kanye West ja Tommy Cash on kaks artisti kelle fenomenist ma aru ei saa, et miks neid nii headeks peetakse.
      Kanye varasem looming on suht kuld siiski.

      Kommentaar


        No vaevalt paljud tommycashi fännid tema muusikat väga hästi teavadki. Tema vorst ja leib on kõik videod ja imidž et olen edgy millenial pullimees. Te arvasite, et tänapäeval loeb enam laulukirjutamine? :P
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          No vaevalt paljud tommycashi fännid tema muusikat väga hästi teavadki. Tema vorst ja leib on kõik videod ja imidž et olen edgy millenial pullimees. Te arvasite, et tänapäeval loeb enam laulukirjutamine? :P
          Tema produktide muusikaks ja lauludeks nimetamine on juba iseenesest kaheldava väärtusega.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Tema produktide muusikaks ja lauludeks nimetamine on juba iseenesest kaheldava väärtusega.
            See polegi ju tema teema. Ta ei müü muusikat, ta müüb videosi. Võiks ikka sellest arusaada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc.
              Isegi naistel on enamasti trikood või kuidas iganes neid trenni riideid nimetatakse musta värvi
              Ma olen täheldanud, et mida paremas vormis naised on, seda erksamad riided neil on. Must annab natuke andeks.

              Kommentaar


                minge putsi oma jõukaga. siit tuleb elu pakkumine. annan ära tonnise kohvimasina kõigest paari koti narksi eest. võite koheselt mu kesklinna häärberisse järgi tulla

                Kommentaar


                  Algselt postitas jermor Vaata postitust
                  minge putsi oma jõukaga. siit tuleb elu pakkumine. annan ära tonnise kohvimasina kõigest paari koti narksi eest. võite koheselt mu kesklinna häärberisse järgi tulla

                  https://www.boon.ee/et/espressomasin...latinum-detail
                  Sul pidi ju nii ilus naine olema, et pool linna taob pihku temapeale, seega tuleks jooks temaga tassi kohvi küll seniks kuni sa kuskil kõrvaltoas ennast fentast teise dimensiooni süstid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jermor Vaata postitust
                    siit tuleb elu pakkumine. annan ära tonnise kohvimasina

                    https://www.boon.ee/et/espressomasin...latinum-detail

                    Nimi on juba jura, mis siis veel sisust rääkida?

                    Kommentaar


                      naisel pole õrna aimugi mida ma siin korraldan. homme kell 7 restorani sööma aga seni vaja välja venitada. väga soodne kohvimasin

                      umbes nii pool tundi aega, peale seda rohkem siia ei vaata ilmselt

                      Kommentaar


                        Kanye põrutas 00ndatel ikka vägevalt, alguses mussi, pärast Kimmi. Tommy Cash aga...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Kanye varasem looming on suht kuld siiski.

                          Selle video vaatamine on rõõm mitte ainult neile kellele naiseihu silmarõõmu pakub, vaid ka sellele osale, kellele meeldib näha Kanyet labidaga saamas.


                          Ja muidugi kollaboratsioonid T-Paini ja Estelle - iga
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            ohoh, see on ju see sama lugu LE mixis mida kunagi sai tohhuijaa kuulatud. milline hiilgav tähelepanek

                            37 minut

                            Kommentaar


                              Kohe näha kes siin vanem generatsioon ja kes mäletab Head Kanyet. Flashing lights video on tänapäevalgi tase veel

                              Kommentaar


                                verd oleks pidanud näha olema seal videos ju kui labidaga virutab. milline eksimus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X