320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei suuda otsustada. Kas see on naljakas või kurb. Nagu konservmais. Nagu konservmais. Kurat, mõtlesingi kuhu budu kadus siin vahepeal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Ma ei suuda otsustada. Kas see on naljakas või kurb. Nagu konservmais. Nagu konservmais. Kurat, mõtlesingi kuhu budu kadus siin vahepeal.
      Ma tglt ei tea, mida budu tegi. Konservmais tundus üsna hea nali.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma tglt ei tea, mida budu tegi. Konservmais tundus üsna hea nali.
        Okei, siis oli ikka naljakas. Kui juba Andrust usuti, usume ka budut.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sain just kohtust nimekirja uue nädala otsustest ja selgub, et üks staarfoorumlane võib täitsa vangi minna...
          Vaadates kes antud menetluses temaga koos süüdistatavad on ning lähtudes asjaolust, et foorumipostituste põhjal pole tegu just Lucky Luciano tüüpi ajuga siis võib üsna veendunult väita, et härra staarfoorumlane kinni ei lähe.
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Vaadates kes antud menetluses temaga koos süüdistatavad on ning lähtudes asjaolust, et foorumipostituste põhjal pole tegu just Lucky Luciano tüüpi ajuga siis võib üsna veendunult väita, et härra staarfoorumlane kinni ei lähe.
            Viimase tegevuse aeg 06.04.19 22:46

            Aga kuhu ta siis kadunud on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Viimase tegevuse aeg 06.04.19 22:46

              Aga kuhu ta siis kadunud on?
              Ma ise pakun eeluurimises, lahendis aga pakuks, et saab klassikalise "mida ei pöörata täitmisele kui...".
              Samas vaga vesi, sügav põhi.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                andke siis link juba lahendile kui nii avalikult siin räägite!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  andke siis link juba lahendile kui nii avalikult siin räägite!
                  Täna oli alles istung, lahend ei tule parimal juhul enne 22.05 vms.

                  Ma nüüd ilmselt hakkan omale shokolaadist mütsi otsima, sest ma ei pannud tähele eelmainitud staarfoorumlasele omistatud süüdistust KarS § 201 lg 2 p 1 alusel.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Viimase tegevuse aeg 06.04.19 22:46

                    Aga kuhu ta siis kadunud on?
                    Eeluurimine pole tõesti põhjus foorumist puudumiseks. Mõni aeg tagasi olin yhes FB panustamischatis, kus yks okei must vend käis ka vestlemas, eriti proff oli Filipiinide korvpallis. Profiilipildil oli ilma särgita musklis jõmm. Mingi hetk selgus, et kutt on USAs vangis ja igapäevase vaba aja kasutab panustamistsättimiseks
                    Determination, kutid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      andke siis link juba lahendile kui nii avalikult siin räägite!
                      Ma pigem säilitaks foorumis selle anonüümsuse, et siin on lihtsalt budu, mitte inimese pärisnimi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma pigem säilitaks foorumis selle anonüümsuse, et siin on lihtsalt budu, mitte inimese pärisnimi.
                        ma pigem siis sellest ei oleks üldse rääkinud ja sellele viitasingi aga see selleks.

                        Kommentaar


                          Keegi teab, kus budu elab? Tal veoautos kindlasti paak diislit täis ja keegi ei valva. Easy money.

                          Kommentaar


                            Mingi omastamise case puhul ei hoita reeglina vahi all. Peaksid väga erilised asjaolud olema selleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Keegi teab, kus budu elab? Tal veoautos kindlasti paak diislit täis ja keegi ei valva. Easy money.
                              Tõestad jälle oma ajupuudulikust.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Tõestad jälle oma ajupuudulikust.
                                Uskumatult naiivne vend oled.... mine tegele joogaga vms ja leia sisemine tasakaal ausalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X