320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    ei saa endiselt aru, mis toimub inimeste peas, kes on nõus olema järtsis ja omavad partnerkaarti, selle asemel, et minna iseteeninduskassasse.
    Ümbrikupalk - - - seega kaardiga maksta ei saa.
    Aga muidu jah sekundeerin.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      ei saa endiselt aru, mis toimub inimeste peas, kes on nõus olema järtsis ja omavad partnerkaarti, selle asemel, et minna iseteeninduskassasse.
      Paistab, et nüüd oled poes ka koni kimuma hakanud, et ikka chill oleks ja värki.

      Kommentaar


        Muidugi. Kuidas siis muidu, chill peab olema. Aga nagu tõsiselt, kõigil oli sularaha või? Julgen kahelda.

        Kommentaar


          Ma imetlen inimesi, kes viitsivad veel järve Selveris oma sisseoste teha. Või miks peaks üldse sinna poodi jääma, kus sellised järjekorrad. Kui ka iseteeninduskassasid ei ole, siis mõnesaja meetri raadiuses on kindlasti pood, kus vähem inimesi.

          -e- hea elu muidugi meil eestis, kui poole kolmest on toidupood rahvast täis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            ei saa endiselt aru, mis toimub inimeste peas, kes on nõus olema järtsis ja omavad partnerkaarti, selle asemel, et minna iseteeninduskassasse.
            Aga iseteeninduskassas ei ole ju suitsuriiuleid?
            308

            Kommentaar


              Suitsu saad infoletist või pommid tänaval väiksemaid.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Ma imetlen inimesi, kes viitsivad veel järve Selveris oma sisseoste teha. Või miks peaks üldse sinna poodi jääma, kus sellised järjekorrad. Kui ka iseteeninduskassasid ei ole, siis mõnesaja meetri raadiuses on kindlasti pood, kus vähem inimesi.

                -e- hea elu muidugi meil eestis, kui poole kolmest on toidupood rahvast täis.
                Iseteeninduskassad ei ole mingi imeline lahendus järjekordadele. Siin on mulle lähimas Morrisonsis 8 iseteeninduskassat+3 kassiiriga kassat, kella 5-6 vahel õhtul on vaatamata sellele nii 5+ minutit järjekorras passimine täiesti reaalne perspektiiv.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Iseteeninduskassad ei ole mingi imeline lahendus järjekordadele. Siin on mulle lähimas Morrisonsis 8 iseteeninduskassat+3 kassiiriga kassat, kella 5-6 vahel õhtul on vaatamata sellele nii 5+ minutit järjekorras passimine täiesti reaalne perspektiiv.
                  Morrisoni iseteeninduskassed olid vähemalt vanasti küll ebastabiilsed.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Iseteeninduskassad on sibidele. Härrad tellivad koju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Puldiga iseteenindus, kus saad kauba otse kotti laduda, peaks küll läbilaskevõimet suurendama. Rimis korvist kaalule, uuesti kaalule, uuesti kaalule, kutsuge teenindaja, käige perse.
                      Like. Jagan seda arvamust

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Puldiga iseteenindus, kus saad kauba otse kotti laduda, peaks küll läbilaskevõimet suurendama. Rimis korvist kaalule, uuesti kaalule, uuesti kaalule, kutsuge teenindaja, käige perse.
                        Ma esimest korda Rimis julgesin hakata poole pealt asju kotti laduma. Naine skännis ja mina panin kotti. Siis lõi kaalu errorisse ja oota teenindajat....

                        Ükskord ostsin kummikomme. Arvuti ei uskunud ja käskis teenindaja kutsuda, et äkki ikka pähklid.

                        Kommentaar


                          Ei tea mis hädad teil on. Ma töö asukoha tõttu külastan Rimit tihti ja teen oma enamus toidukaupade ostud iseteeninduskassas. Ei oska midagi kurta, saab kiirelt tehtud, väga harva kui mingit jama on. Mitte mingit järjekorda kunagi. Samal ajal kui sibid järjekorras passivad.

                          Mõni üksik kord on ikka miski asi tõrkunud, aga eks seda juhtub kõigega. 99% kordadest väga kiire, mugav ja bueno.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Ei tea mis hädad teil on. Ma töö asukoha tõttu külastan Rimit tihti ja teen oma enamus toidukaupade ostud iseteeninduskassas. Ei oska midagi kurta, saab kiirelt tehtud, väga harva kui mingit jama on. Mitte mingit järjekorda kunagi. Samal ajal kui sibid järjekorras passivad.

                            Mõni üksik kord on ikka miski asi tõrkunud, aga eks seda juhtub kõigega. 99% kordadest väga kiire, mugav ja bueno.
                            Sa vist pole kunagi Selveris käinud.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Hmm. Põnev värk. Nope. https://paljasporgand.ee/palju-ma-masturbeerin/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Sa vist pole kunagi Selveris käinud.
                                Selveris ikka kõvasti mugavam jah. Astud uksest sisse, piiksutad ja laod kraami kotti. Kassas tõmbad lihtsalt kaardi läbi ja maksad ning nägemist.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X