320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Markko Vaata postitust
    No poeski on ta juba absurdsed 3 eurot peaaegu. Samal ajal kõik lätlased, kellega olen rääkinud, ei saa aru, mis ta fenomen Eestis on. Hea marketing ja raha pumpamine vist
    Tavaline õlu, asi pole margis, vaid kõik on enamasti sama hinnaga. Maksin 90 krooni poolese õlle eest. Mu esimene stipp elus oli 80 krooni
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
      Tavaline õlu, asi pole margis, vaid kõik on enamasti sama hinnaga. Maksin 90 krooni poolese õlle eest. Mu esimene stipp elus oli 80 krooni
      Mu point oli pigem selles, et Lätis ta ei ole nö kallima klassi õlu.

      Ja kroonidesse ei taha üldse enam midagi arvutada. Kui mina hakkasin kunagi õlut konsumeerima, sain oma lemmiku - Saku Mägra - kätte 7,50-ga
      308

      Kommentaar


        Üldiselt Eestis on toidukaubad(sealhulgas alkohol) tõesti meie palgataseme kohta võrdlemisi kallid. Samas on Eestis nt. üür, autokindlustus jne. päris odavad, mistõttu ka toidukaupadel saavad sellised hinnad olla. Kroonidesse asjade ringitõstmine on jabur, sest võrreldes 2010. aastaga on ka palgad sisuliselt kaks korda tõusnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Üldiselt Eestis on toidukaubad(sealhulgas alkohol) tõesti meie palgataseme kohta võrdlemisi kallid. Samas on Eestis nt. üür, autokindlustus jne. päris odavad, mistõttu ka toidukaupadel saavad sellised hinnad olla. Kroonidesse asjade ringitõstmine on jabur, sest võrreldes 2010. aastaga on ka palgad sisuliselt kaks korda tõusnud.
          Ma võrdlen pigem 2000ga. 5,9 euri baaris vaadiõlu eest on ikka liiast, aktsiis aktsiisiks. Ma ei leidnud kaks nädalat tagasi Berliinis restorki, kus nii kallis õlu oleks.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kui on nõudlust siis saab küsida ja alkohool ongi luksuskaup.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Üldiselt Eestis on toidukaubad(sealhulgas alkohol) tõesti meie palgataseme kohta võrdlemisi kallid. Samas on Eestis nt. üür, autokindlustus jne. päris odavad, mistõttu ka toidukaupadel saavad sellised hinnad olla. Kroonidesse asjade ringitõstmine on jabur, sest võrreldes 2010. aastaga on ka palgad sisuliselt kaks korda tõusnud.
              Üür küll nüüd odav pole. Pool Eesti keskmist palka Tallinnas ja Tartus 2-toalise eest.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Üür küll nüüd odav pole. Pool Eesti keskmist palka Tallinnas ja Tartus 2-toalise eest.
                650€? Ma ei tea, kust sa nii kalli hinna leiad. Ja siis võrdle mõne Lääne-Euroopa pealinna üüriga, kus see on päriselt ka pool nende kuupalgast.

                Kommentaar


                  Koondise nimekirjas on mängija nimi Vlasiy Sinyavskiy (ETV ekraanigraafika järgi).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    650€? Ma ei tea, kust sa nii kalli hinna leiad. Ja siis võrdle mõne Lääne-Euroopa pealinna üüriga, kus see on päriselt ka pool nende kuupalgast.
                    Kuskohast see 650 tuleb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      650€? Ma ei tea, kust sa nii kalli hinna leiad. Ja siis võrdle mõne Lääne-Euroopa pealinna üüriga, kus see on päriselt ka pool nende kuupalgast.
                      650 eurot kuus on jummala tavaline korteriüür Tallinnas. Maksa juurde veel mingi 200 eurot kommunaale, kuna omanik tahab kõike sinult. Ja maksad 850 eurot kuus. Üsna räme küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        650€? Ma ei tea, kust sa nii kalli hinna leiad. Ja siis võrdle mõne Lääne-Euroopa pealinna üüriga, kus see on päriselt ka pool nende kuupalgast.
                        Võta Eesti keskmine netos ja siis näed et see 500eur üüri eest on juba pool palka pmst. Ja see on puhtalt üürimakse.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99
                          ma saan aru, et mujal euroopas on seis siis parem suhtena keskmisesse palka? noh, nii pealinna ja kesklinna tasemel.

                          see oli retooriline küsimus muidu.
                          Proovi Berliini.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Proovi Berliini.
                            ei viitsi midagi proovida. väide, et Eestis on üürihind kallis võrrelduna lääne euroopaga (kui võrrelda võrreldavat) on bs.

                            Kommentaar


                              Berliin on kohutavalt kehv ja erandlik näide. Berliin on muide ka üks Euroopa pealinnu ilma milleta oleks riigi GDP per capita kõrgem. Kui sa tahad Tallinna Saksamaaga võrrelda, siis võta näiteks Düsseldorf või Köln võrdluseks, mõlemas on üür ikka märkimisväärselt kõrgem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ei viitsi midagi proovida. väide, et Eestis on üürihind kallis võrrelduna lääne euroopaga (kui võrrelda võrreldavat) on bs.
                                Väide, et Eesti üürihinnad pole kõrged võrreldes euroopaga ja lääne euroopaga on lausvale.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X