320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    juba 3. korda tuled väitma, et ma sõimasin kedagi lolliks. äkki peaksin ka nüüd solvuma, sest konkreetselt avalikult valetad ja omistad mulle midagi, mida ei ole olnud. fake news nagu öeldakse! Ma ütlesin, et arvamus on loll. Seega kasvuruumi on siin pigem küll sul
    Nõustun täiesti suvalise kõrvalseisjana, et viimasel ajal on sinu postitustest kumanud märgatav annus üleolevust.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Ma samuti kõrvalseisjana olen jällegi nõus, et see garanteeritud divikate jutt oli tõesti erakordselt loll ning et isegi väga pieteeditundeliselt seda käsitleti.

      Kommentaar


        Laupäeval Tartus käivitatud rattaringluse süsteemi vastu on linnaelanikud väga suurt huvi üles näidanud. Tänahommikuse seisuga oli tehtud juba üle 25 000 sõidu ja läbitud kaks tiiru ümber maakera. Linnavalitsuse ja süsteemi tootja jaoks tõi ootamatult kõrge kasutajate huvi kaasa ka terve rida probleeme.


        Ka on juba esimesed õnnetused jalgratastega toimunud, valdavalt sõitja ebakaine oleku kohta.

        Alkolukk needed

        Kommentaar


          kui mingil poolkohustuslikul üritusel on kõht ääreni täis mugitud, siis tahaks koju ära minna. kuidagi sagedaseks see soov muutunud.

          Kommentaar




            Fox News kaitseb inimesi meetrisüsteemi globaalse türannia eest.

            Kommentaar


              Teema keris tõesti lumehelbekeseks välja.
              Mu algne point on ammu kasunud, see et sina seda arvamust ei jaga ei tähenda, et see arvamus loll on.

              Oleksid sa kuskil irl öelnud, et pole nii lolli asja ammu kuulnud oleks ju palju lihtsam vastulause öelda. Foorumis kõlas ilmselt selline lause teistmoodi, et mina tean kõike ka see et sa nii arvad on debiilsus.

              Paljudes väga rikastes firmades on nii, et kui sina ori ei taha olla leiavad kellegi kes on ja mitte midagi selle vastu teha ei saa, inimlikku palka ei maksta. Mingit moodi tuleks selliseid firmasid nüpeldada on minu arvamus.

              Edit: touchpadiga tulevad tähevead sisse ja väga annoying parandada.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                osskiirendajaid on see suvi küll rohkem kui kunagi varem
                ei jõua päevas kokku lugeda palju änn-ännisid ja vrumm-vrummisid kompenseerijad keset linna väljastavad
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Teema keris tõesti lumehelbekeseks välja.
                  Mu algne point on ammu kasunud, see et sina seda arvamust ei jaga ei tähenda, et see arvamus loll on.

                  Oleksid sa kuskil irl öelnud, et pole nii lolli asja ammu kuulnud oleks ju palju lihtsam vastulause öelda. Foorumis kõlas ilmselt selline lause teistmoodi, et mina tean kõike ka see et sa nii arvad on debiilsus.

                  Paljudes väga rikastes firmades on nii, et kui sina ori ei taha olla leiavad kellegi kes on ja mitte midagi selle vastu teha ei saa, inimlikku palka ei maksta. Mingit moodi tuleks selliseid firmasid nüpeldada on minu arvamus.

                  Edit: touchpadiga tulevad tähevead sisse ja väga annoying parandada.
                  Et sunnitakse lepingutega nõustuma? Inimesed on ise rumalad ja ei oska rohkem küsida. Jah, kurb, et neid ära kasutatakse, aga see pole päris sama, mis orjade puhul. Ja kui ongi lihtsasti asendus võtta, siis ei väärigi see töö rohkem tasu.

                  Kommentaar


                    Umbes sama teema, mis seal koondise teemas on. Õlle maksab 5 eurot ja peab 40 minutit järjekorras seisma = ostsin 5 õlle.

                    Ma ostaks 0 sellise jama peale ja ei seisaks järjekorras ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Et sunnitakse lepingutega nõustuma? Inimesed on ise rumalad ja ei oska rohkem küsida. Jah, kurb, et neid ära kasutatakse, aga see pole päris sama, mis orjade puhul. Ja kui ongi lihtsasti asendus võtta, siis ei väärigi see töö rohkem tasu.
                      Kõigil ei ole valikuvõimalusi. Mõned võivad olla sunnismaised ja kui kõik kolisid parema elu otsingul kuhugi mujale, oleks jälle olukord sitt.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Ühest kohtutoimikust. Ühe suure kooli töötaja läks enda mehest lahku, aga enne seda hakkas saatma sõnumeid (ei vali pooli, aga need on lihtsalt kuradi naljakad):

                        a. kell 16:46 saatis sõnumi sisuga: „Ole rahulik kui sinu lits järele ei jäta meie korteris käimist
                        peksan ma ta vaeseomaks mina hakkan nakunii seal varsti elama“
                        b. kell 10:28 saatis sõnumi sisuga: „Enne sa aru ei sa kui peksan sinu auto küljeklaasit puru
                        litsil pole korteri asija“
                        c. tuvastamata kellaajal saatis sõnumi sisuga: „Kui sa raha ei anna panen asija kohtu ka mina
                        pole süüdi et hoorat litsika meie korteris litsil pole meie korteri asija las ma tulen xxxxxxxx
                        läheb meie asi veriseks ma nalja ei tee“
                        d. kell 14:14 saatis sõnumi sisuga: „Arvesta sellega meievahel läheb alles verine kaklus lahti
                        et hoorat litsika korteris litsil pole meie korteriasija enne sa aru ei sa kui peksan litsil
                        peal6hki“
                        e. kell 13:19 saatis sõnumi sisuga: „Oota küll ma teen sinu Axxxxxxxxp6rkuks kui olen
                        xxxxxxxxx ma nalija ei tee koli parem litsi juurte minema“
                        f. 24.07.2018.a. kell 11:07 saatis sõnumi sisuga: „Sinu litsipärast läheb meie asi veriseks et sa
                        veata ta meie korteri sa enne aru ei sa kui auto külieklaasit puru l6hun magamis tua voodi
                        madratsi ära p6letan ma nalija ei tee küll sa näet miuke ma olen kui tulen korteri“

                        Siis pani mees enda telefonile naise numbrile blokeeringu, siis hakkas daam enda pojale saatma:

                        a. 30.09.2018.a. kell 16:33 „tsau mis teed?ma olen varsti xxxxxxxxx ka kui lits meie korteris
                        hooramist ei jäta loon tati lillaks temal pole meie kodu ja korteriasija kull ta jääb uks kort
                        mulle vahele ka ma nalija ei tee“
                        b. 23.10.2018.a. kell 20:46 „Ma varsti xxxxxxxxs ka ma nalja ei tee litsi ma läbi
                        peksan kui ta eijäta meie korteris käimist ma viha ei pea aga ma pean kohtus ühise vara ära
                        jagama kui lits meie korteris vahele jääb peksan ta läbi ma nalja ei tee litsil pole meie korteri
                        asija aga sina pole süüdi et lits hoorab meie korteris las isa hoijab surmani oma telefoni
                        plokkipeal …“
                        c. 04.12.2018.a. kell 18:42 „Ok ma lähen varsti xxxxxxxxxkui lits vahele jääb peksa saab kui
                        ta korteris on“

                        Kommentaar


                          Lõi siis ka lõpuks tati lillaks?
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                            Lõi siis ka lõpuks tati lillaks?
                            Ei, politsei pidas ta juba seks ajaks kinni.

                            Kommentaar


                              suht kirjaoskamatu koolitöötaja kohta..

                              Kommentaar


                                eestlane?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X