320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksa politsei sõidab Taisto bussidega. Alates 1:45. Või peaks selle rumalate küsimuste teemasse postitama, et miks?

    Saksamaa kohal põrkas kokku kaks Eurofighter hävitajat
    308

    Kommentaar


      Kui olen mitu päeva foorumist eemal ja naastes on offtopicus ntx ca 20 lugemata teemat siis esmajoones lappan Rumalaid kysimusi, siis Tähelepanekuid elust, siis Filmi ja kõiki teisi ja lõpus viimases hädas Päevapoliitikat.

      Kommentaar


        Igalt poolt mujalt on mõistlikum maasikaid osta kui poodide koridoris üles löödud lettidelt...

        Eriti kehva kogemuse sain Tondi Selveris olnud letist maasikaid ostes. Maitsetud ja toorevõitu, samas kilohind oli mingi 5€ (turul 3 ja selgelt paremad maasikad)..

        Kommentaar






          Kes teist Paide ülemineku RedCafe'sse postitas ?

          Kommentaar


            Õues on sooja nii ca 20-nd kraadi, kuid tunne on pigem sinna 30-ne kanti.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Õues on sooja nii ca 20-nd kraadi, kuid tunne on pigem sinna 30-ne kanti.
              Külm on.

              Kommentaar


                Selle suve douchebag gadget on siis elektritõukekas. Järgneb iidsetele mänguasjadele nagu segway ja hoverboard.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Selle suve douchebag gadget on siis elektritõukekas. Järgneb iidsetele mänguasjadele nagu segway ja hoverboard.
                  Senimaani on need tõuksid silma jäänud sellega, et reostavad minusuguse esteedi silma, kui vedelevad kuskil linnapildis. Aga kasutajatele edu ning parkige neid palun mõistlikult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Selle suve douchebag gadget on siis elektritõukekas. Järgneb iidsetele mänguasjadele nagu segway ja hoverboard.
                    Mingi pensionär ajas mu ees kõndides eile Kadriorus ühe sellise, mis tänava ääres seisis, ümber. Hakkas üürgama. Pensionär oli päris paanikas. Kahjuks oli koju kiire, muidu oleks vist päris põnev olnud näha, et mis edasi sai

                    Kommentaar


                      the vermin of vehicles - https://www.instagram.com/birdgraveyard
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Senimaani on need tõuksid silma jäänud sellega, et reostavad minusuguse esteedi silma, kui vedelevad kuskil linnapildis. Aga kasutajatele edu ning parkige neid palun mõistlikult.
                        ma ei tea, paar nädalat tagasi Helsinkis (loe - kõige lähemas Lääne linnas) käies oli seal neid ikka oluliselt rohkem.
                        Ei riivanud ega häirinud üldse kusjuures.

                        Kommentaar


                          Ma nagu elaks mingis täiesti teises elukeskkonnas.

                          Järsku on hullult veider ja pseudopatriootlik laulupeol käija ja selle üle uhke olla. Nagu wtf, kui sulle ei meeldi, siis miks su hinge kraabib, kui keegi selle tegevuse õnnelik on.

                          Esimesel juulil langes Eestis lahja ja kange alkoholi aktsiis 25 protsendi võrra. A. Le Coqi õlletehase juhataja Tarmo Noop prognoosib, et piirikaubandust Eesti ja Läti piiril kahandab madalam õllehind senisega võrreldes enam kui poole võrra, samas usub ta ka seda, et üldine alkoholi tarbimine hakkab näitama vähenemismärke.

                          Ma tunnistan, et käisin ühe korra Lätis õlut ostmas, aga see oli kaks nädalat tagasi, kui reisin Riiasse loomaaeda ja ostisn kaks pudelit Läti õlut, sest polnud seda kunagi proovinud. Mitte kordagi ei käinud, ega tundnu vajadust seal odavat alkoholi tuua. Ma olen nii rahul Eesti käsitöö õlle valikuga, et ma ei mõista vajadust osta odavalt palju õlut. Veel enam ei saa ma aru, mis vajadus on oma autole sellekohaseid kleebiseid panna, et see ei ole ju asi mille üle uhke olla?

                          Ei, ma ei ole "Esimese Eesti" liige, kellel on raha nagu ratsahobuse sitta. Kui vaja või võimalik sõidan bussi või rattaga või käin üldse jala. Kui ei ole kuulõpus raha osta õlut, siis ei osta. Ma ei tunne, et mu inimõigusi sellega rikutud on. Minu jaoks on primaarne, et mu naine saaks õpinguid mureta jätkata ja mu laps lasteaias täis köhuga käija ja see pole kummalgi probleem. Kuuldes inimesi tänaval (ja ka kohati siin foorumis), tundub nagu elaksin mingis teises universumis.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Laulupidu juba ummistab ammu mu kõiki kanaleid. Aga ma tean, et ma teen sama inimestele jalgpalliga ja palju tihedamini, kui kord mõne aasta tagant, niiet olgu nii. Tore üritus, patriootlik, uhke ja eestimaine aga minust isiklikus plaanis läheb pigem mööda.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Laulupidu juba ummistab ammu mu kõiki kanaleid. Aga ma tean, et ma teen sama inimestele jalgpalliga ja palju tihedamini, kui kord mõne aasta tagant, niiet olgu nii. Tore üritus, patriootlik, uhke ja eestimaine aga minust isiklikus plaanis läheb pigem mööda.
                              Mina ei saa sellest aru, et kui ma ühes ajalehes töötades näen täielikku kliki- ja lugemiskülmust laulupeo uudiste, videote ja muu säärase kohta, siis Delfi ja PM kütavad teemaga totaalhullu. Nagu nad teevad seda missioonitundest või on seal tõesti täiesti teistsugune lugeja?

                              Kommentaar


                                Kui ma Soccernetis ei käiks, ei teaks ma, et üldsegi laulupidu toimub. See nädalavahetus siis, ma saan aru?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X