320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sadamast Tallinki laevale minnes näeb nii...paarisadat Kimi Räikköneni pilti.

    Kommentaar


      Mina panen dislat tankides alati kinda kätte. Õudne pehmo..

      Mulle tundub, et bensiinilõhn aurab rutem ära, aga diisel jääb pikaks ajaks külge, kandub edasi roolile jne. Pluss, kunagi sain ühe õnnetuse tõttu diislist mürgituse ja seetõttu tekib diislilõhnaga kohe peapööritus ning süda läheb pahaks.

      Kommentaar


        Me oleme jälle kraad kangem kuulsamad! Ron Burgundy podcasti viimane episood räägib cyber securityst, ekspert rääkis korra mõistest "black hat hackers" ning näitena tulid tal pähe eestlased, venelased ja hiinlased.

        Kommentaar


          Sportland Outletis seal Stockmanni juures on päris hea hinnaga vutisärke, kui keegi soovib. Käisin just ja hakkasid silma. Suurusi oli päris palju. Erinevaid polosärke klubide omasi oli ka hinnaga 19 ja pakse pusasi ka mingi 32 tükk.
          PSG-25
          BARCA -29
          Inglismaa- 29
          Chelsea -29
          Spurs- 29
          Zenit-29
          Liverpool-29
          Eesti Koondis - 15

          Kommentaar


            Ma kasutan õhtulehe googeldamiseks siiani kombinatsiooni slõ, vanad harjumused ei kao nii kergesti.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
              Ma kasutan õhtulehe googeldamiseks siiani kombinatsiooni slõ, vanad harjumused ei kao nii kergesti.
              panka minemiseks trükin mina aga "hansa"

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                panka minemiseks trükin mina aga "hansa"
                Isad panevad aga Maapank

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  Isad panevad aga Maapank
                  Isad lähevad Tinderi asemel Rate.ee

                  Kommentaar


                    Keegi võiks Meinhard Pulgale öelda, et võõrsõnade kasutamine on iseenesest tore, aga tal läheb nende kasutamine lugudes totaallappesse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Keegi võiks Meinhard Pulgale öelda, et võõrsõnade kasutamine on iseenesest tore, aga tal läheb nende kasutamine lugudes totaallappesse.
                      mulle tundub et rott on meino kontosse sisse häkkinud.

                      Kommentaar


                        Purupurjus parlamentäär lendas mulle koduteel külge ja küsis, et kas mul on mingit tuld talle anda. Ei olnud. Hea töö neil, et isegi tikke osta ei jõua.

                        Kommentaar


                          Natuke napsusena lendasin koduteel ühele ajakirjanikule külge ja küsin, et kas tal on mingit tuld mulle anda. Ei olnud. Hea töö neil, et isegi tikke osta ei jõua.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Natuke napsusena lendasin koduteel ühele ajakirjanikule külge ja küsin, et kas tal on mingit tuld mulle anda. Ei olnud. Hea töö neil, et isegi tikke osta ei jõua.
                            Dannar teeb suitsu nüüd vää ää?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Dannar teeb suitsu nüüd vää ää?
                              No siis oleks mul ka tuld anda olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Huvitav, kas need, kes järgmist Bondi otsivad, on Dimitar Berbatoviga juba rääkinud? Google'i otsing Dimitar Berbatov suit
                                Bond pidi ära kaduma ju. Järgmine 007 on lesbi-juut-moslem-neeger

                                Kommentaar

                                Working...
                                X