320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas olümpiavõitjaks saamine oleks teadmata, kui ERR seda ei ütleks? Ehk ERR peaks tagama kajastuse kriisiolukorras ja nende teemade puhul, mis on ühiskondlikult olulised, kuid mitte liiga kredibiilsed erameediale. Ma ei kujutaks ette, kui ERR hakkaks mingit reality-saadet tegema lihtsalt seepärast, et võiks ju olla.
    Sinu ja minu jaoks mitte, aga teatud vanema generatsiooni jaoks ilmselt küll. Mul vanaema teab tänu ERRi Eesti liiga kajastusele meie kohalikust jalgpallist ilmselt rohkem kui keskmine soccerneti lugeja. Isiklikult ma ei mäleta, millal ma viimati spordiuudiseid ETV-st tarbisin. Aga milline spordisündmus Eestis saaks üldse olla ühiskondlikult oluline, et seda oleks mõistlik kajastada? Alaver pandaks kinni, aga kas miskit veel? Kuigi seegi peaks rohkem erameedia jagu olema.

    ja tegelikult saame me kõik ju aru, et reaalsuses ei näidata Eesti liigat maksumaksja raha eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

      ja tegelikult saame me kõik ju aru, et reaalsuses ei näidata Eesti liigat maksumaksja raha eest.
      Mis on minu järgmine küsimus. Kas tegu on sisuturundusega kanalis, kus reklaami seaduse järgi näidata ei tohi?

      Ehk siis minnes paar lehekülge tagasi, et kui plastic küsis, et kui Margus Rahu ostab petankiliidust endale tuimalt rahaga eetriaega, siis kas ERRis selle näitamine oleks okei?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mis on minu järgmine küsimus. Kas tegu on sisuturundusega kanalis, kus reklaami seaduse järgi näidata ei tohi?

        Ehk siis minnes paar lehekülge tagasi, et kui plastic küsis, et kui Margus Rahu ostab petankiliidust endale tuimalt rahaga eetriaega, siis kas ERRis selle näitamine oleks okei?
        Ma võin küll eksida, aga kas see polegi mitte nii, et selleks, et ETV näitaks mingit orienteerumisevõistlust, siis selleks leiab raha orienteerumisliit?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mis on minu järgmine küsimus. Kas tegu on sisuturundusega kanalis, kus reklaami seaduse järgi näidata ei tohi?

          Ehk siis minnes paar lehekülge tagasi, et kui plastic küsis, et kui Margus Rahu ostab petankiliidust endale tuimalt rahaga eetriaega, siis kas ERRis selle näitamine oleks okei?
          Kui tal raha on, siis võiks ju osta ülekanded erakanalitele? Saaks reklaami ka veel juurde?

          PS: Juhiks teemat mujale ka - eilses ETV+ saates Kes Keda korraldati küsitlus, et kas valitsust peaks vahetama ja seda toetas 27%, koalitsiooniga olid rahul 73% eeldatavalt venekeelset publikut.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kui tal raha on, siis võiks ju osta ülekanded erakanalitele? Saaks reklaami ka veel juurde?

            PS: Juhiks teemat mujale ka - eilses ETV+ saates Kes Keda korraldati küsitlus, et kas valitsust peaks vahetama ja seda toetas 27%, koalitsiooniga olid rahul 73% eeldatavalt venekeelset publikut.
            Sa ju peaksid ise ka aru saama, et kuidas need küsitlused toimivad.

            Ehk kui tuleb mingi selline küsitlus, siis aktiveeritakse noortekogu ja vanemad liikmed, kes väntavad end lolliks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Sa ju peaksid ise ka aru saama, et kuidas need küsitlused toimivad.

              Ehk kui tuleb mingi selline küsitlus, siis aktiveeritakse noortekogu ja vanemad liikmed, kes väntavad end lolliks.
              Jah, võimalik see on, aga millele siis teine pool lootis, et ei nemad hääletanud? Ratast ründasid nad valimisstuudio ajal küll?

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Jah, võimalik see on, aga millele siis teine pool lootis, et ei nemad hääletanud? Ratast ründasid nad valimisstuudio ajal küll?
                Teine pool pole sekt, keda "koguaeg piinatakse".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Teine pool pole sekt, keda "koguaeg piinatakse".
                  Mul on küll tunne, et ref kujutab ennast juba sektina, keda kõik vihkavad.

                  Kommentaar


                    Kas sa saad ise muidu aru, et probleem on kuskil mujal kui jalgpalli näitamises?

                    Kas sellest saad ka aru, et Pullerits ei näe seda probleemi mida näed sina ja inimesed kellel on natukene oidu vaid ta elab enda viha lihtsalt jalgpalli peal välja?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Kas sa saad ise muidu aru, et probleem on kuskil mujal kui jalgpalli näitamises?

                      Kas sellest saad ka aru, et Pullerits ei näe seda probleemi mida näed sina ja inimesed kellel on natukene oidu vaid ta elab enda viha lihtsalt jalgpalli peal välja?
                      Ma olen Pulleritsuga rääkinud jalkast. Ta on veidi ekstreem, aga ta pole rumal inimene, kindlasti minust targem ka. Ehk tema endised lood on veidi rumalad olnud, minu jaoks, aga see lugu seda pigem pole. ERRi ja EJLi sõprus on kuidagi kahtlane. Kas sa ei arva?

                      Kommentaar


                        Ehk siis lühidalt on teemaks, et sulle ei meeldi, et EJL ERRi eetriaega ostab?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ei kujutaks ette, kui ERR hakkaks mingit reality-saadet tegema lihtsalt seepärast, et võiks ju olla.
                          Pole päris tõupuhas reality, aga midagi sinnakanti:

                          "Üle parda" viib eestlased viie päevaga hullumeelsuseni

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma olen Pulleritsuga rääkinud jalkast. Ta on veidi ekstreem, aga ta pole rumal inimene, kindlasti minust targem ka. Ehk tema endised lood on veidi rumalad olnud, minu jaoks, aga see lugu seda pigem pole. ERRi ja EJLi sõprus on kuidagi kahtlane. Kas sa ei arva?
                            Priimägi on samuti väga tark, mis ei tähenda, et tema mõttekäikudega peab nõustuma või et need loogilised tavainimesele tunduksid.
                            Mis puutub jalgpalli ERRis näitamisse - maailma populaarseima spordiala kohaliku liiga näitamine - ma ei tea, ei tundu kuritegu või mega raiskamine. Ma saan aru, et mingil hetkel oligi teema kohalike spordiülekannete tegemisel, et spordialaliit peaks tootmise kinni plekkima, siis ERR võib seda mõelda (a la kossu ja käsipalli finaalid jne).

                            Miks just rahvusringhääling ja mitte erameedia - ma ei tea, see kohalik erameedia tundub nii naljakas, ma ei tea, kas seda vaadatakse üldse tänapäeva järelvaatamise maailmas ka? Vaatamise edetabelis ikka on 10st saatest 8 ERRi omad (lahmin, pole kontrollinud).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Aga mida ERR peaks näitama? Ehk mis jääb praegu jalka tõttu näitamata?
                              Näiteks see:

                              ERR-i sporditoimetuse liikmed võtsid kolumnist Mart Soidro kriitikat isiklikult. Toimetuse juht Rivo Saarna eelistas sotsiaalmeedias debatist hoiduda.

                              Viimased kolm aastat pole enam eetris olnud „Suurmeistrite” saadet. Enne seda tehti ETV-s legendaarset „Spordiprismat”. Mis mõtted teil selle kohta mõlguvad?

                              „Suurmeistrid” on igal aastal eelarvet kokku pannes kirjas, kuid viimased kolm aastat oleme selle lõpuks raske südamega tõstnud real alla. De jure ei ole „Suurmeistrid” kuhugi kadunud, de facto ei ole seda eetris, sest meil puudub saate tootmiseks vajalik ressurss. Aga vajadus ja soov Eestis tasemel spordipublitsistikat teha ei ole kuhugi kadunud. Me teeme neid saateid eriprojektidena, aga neil pole regulaarset eetriaega. Viimati oli selline Amsterdamist 3×3 korvpalli MM-ilt toodetud korvpallisaade, laskesuusahooaja eel tegime saate „Viiest viis”, mis tuleb eetrisse ka uuel hooajal. Valmistame ette üht viieosalist spordisaadet. Uuel hooajal on ETV eetris neljaosaline saade treeneritest, seda teeb Reet Linna. Aasta lõpuks valmistame ette Eesti võrkpalli retrospektiivi „Eesti võrkpall 100”. „Suurmeistrite” formaadi taastame niipea, kui eelarve seda võimaldab.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma olen Pulleritsuga rääkinud jalkast. Ta on veidi ekstreem, aga ta pole rumal inimene, kindlasti minust targem ka. Ehk tema endised lood on veidi rumalad olnud, minu jaoks, aga see lugu seda pigem pole. ERRi ja EJLi sõprus on kuidagi kahtlane. Kas sa ei arva?
                                See on natukene teine teema. Tema artikkel oli puhtalt sellest, et eesti jalgpall on sitt, eesti jalgpall on mõttetu, seda pole vaja vaadata, see on piin jms. Lisaks valetas publikunumbrite kohta mis jätkuvalt tõusevad korralikult iga aasta mis on täiesti positiivne.

                                Kui ta oleks tahtnud kirjutada ERRi ja jalgpalli näitamise kohta ja ta nii tark sinu arvates on, siis äkki oleks paslik olnud tal sellest kirjutada? Oleks äkki paar fakti enda kirjutisse visanud ja toonud välja probleemid? Oleks kulutanud rohkem kui 2 sekundit publikunumbrite uurimiseks ja sellest kirjutanud? Vaatajanumbritest kirjutanud telekas? Ei, ta ei teinud seda, sest ta lihtsalt vihkab jalgpalli ta ei saa sellest aru, sest ta on rumal inimene ja ajab oma rodu edasi nagu 100 aastane penskar kes enam maast ja ilmast aru ei saa.

                                Mul näiteks ei ole õrna aimugi palju seda telekast vaadatakse ehk ma ei oska öelda sõna sekka kas see on nüüd mõtekas, mis diilid pohlakuga on, sest ma ei tea seda, aga ma ei hakka suvalist sitta ka suust välja ajama nagu tema seda KOGUAEG teeb. Selline vend on ehe näide milline ei tohi ajakirjanik olla.

                                Ma ei tea seda teemat nii hästi, et midagi selle jalgpalli näitamise kaitseks või vastu oskaks öelda, aga kui siin jutu käigus käivad läbi jutud kuidas seal pidevalt raha põletatakse ja raisatakse, siis ilmselgelt ei ole jalgpll ju põhiprobleem? Lisaks kui siin aidatakse neil teisi asju näidata, siis on veits tore ju vastu tulla ja premi ka näidata mis iseenesest ju täiesti vahva värk?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X