320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Kuna mulle meeldib ka pikki distantse vastavalt võimalusele jala läbida, siis selle aja jooksul vaatan üsna tihti tõesti ka telefoniekraani ja kui ma seda ei tee, siis uitan sügaval mõtetes. Kas jalakäimiseks mõeldud teel kõndimine peab ikka olema selline meeletut keskendumist eeldav tegevus, et kui pisut vasakule või paremale kaldud, siis mingi jalgrattur ajab su alla.
    Mul on tööle rattaga tulles kõige ohtlikumad kohad bussipeatused jalgratta tee kõrval, Gonsiori tänaval. Seal on trobikond telefoni näppivaid bussiootajaid, ilusti rattatee kõrval, kes siis lambist võivad silmi telefonilt tõstmata teha sammu ette või taha, rattateele.

    Sügaval mõtetes uitajatel ikka silmad ja selja-aju taustal panevad kokku, mis toimub.

    Kommentaar


      Sel nädalal jõustus Tallinna ringkonnakohtu otsus, mis mõistis Postimehe nüüdseks endistelt ajakirjanikelt Risto Berendsonilt ja Joosep Värgilt ettevõtja Margo Tomingase kasuks välja rahalise hüvitise ajalehes ilmunud valeväite avaldamise eest. Tegemist on pretsedenti loova kohtulahendiga, sest esimest korda pani kohus ajakirjaniku isiklikult väljaandes avaldatu eest vastutama.


      Kurb lugeda, et koolivend sellise pahandusega hakkama on saanud, aga tegelikult olen pigem otsusega nõus.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        https://www.err.ee/1000781/pretseden...-ajakirjanikud

        Kurb lugeda, et koolivend sellise pahandusega hakkama on saanud, aga tegelikult olen pigem otsusega nõus.
        "Proovisime härralt saada kommetntaare, ta viskas kohe toru ära, saatis meid sõna otseses mõttes p***," kirjeldas Berendson protsessi" - väga õige, miks peaks oma kommentaaridega kaasa aitama teise äriühingu müüginumbrite võimalikule suurenemisele.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          https://www.err.ee/1000781/pretseden...-ajakirjanikud

          Kurb lugeda, et koolivend sellise pahandusega hakkama on saanud, aga tegelikult olen pigem otsusega nõus.
          +1. aasta kohtulahend ilmselt ja millegi ilusa algus loodetavasti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Jah, eks lugejanumbrid ongi suva.
            Paranda mind, kui nüüd valesti mõistsin, aga kas see mis sellise minimalistliku vastusega mõtlesid, oli see, et "no kui klikke tuleb siis on absoluutselt pohhui mis on sisu ja kui eksitav pealkiri"? (esimene pool sellest üldisest ajakirjanduse temaatikast; teine pool BSH kaasus mis Plasicu postis mainitud)

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Paranda mind, kui nüüd valesti mõistsin, aga kas see mis sellise minimalistliku vastusega mõtlesid, oli see, et "no kui klikke tuleb siis on absoluutselt pohhui mis on sisu ja kui eksitav pealkiri"? (esimene pool sellest üldisest ajakirjanduse temaatikast; teine pool BSH kaasus mis Plasicu postis mainitud)
              Ajalehes on seda väga väike osa. Sisuliselt üks lugu. Veebiportaalide lugudevalik eesotsas tugineb chartbeadile ehk siis sellele, mida inimesed loevad ja vaatavad. Ja arusaam "ajame klikke taga" ei vasta päris tõele. Puhtalt klikkide pärast tõmblevad Delfi ja PM rohkem, kuna nad võitlevad veebi esikohapärast igakuiselt, Õhtuleht töötab natuke teistel tuuridel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma ei saa ilmselt elu lõpuni aru, miks inimesed loevad, ostavad ja kirjutavad SL Õhtulehte.

                Jah, eurovisoonil ja õhtulehel on sarnasus. Keegi ei loe ega vaata, aga ometigi on kõik kursis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  "Proovisime härralt saada kommetntaare, ta viskas kohe toru ära, saatis meid sõna otseses mõttes p***," kirjeldas Berendson protsessi" - väga õige, miks peaks oma kommentaaridega kaasa aitama teise äriühingu müüginumbrite võimalikule suurenemisele.
                  see tegelt päris märgiline ja kurb, et berendsonil ja postimehel jääb siin õigust ülegi. ja veel milline argument? kui selle argumendi otsas nüüd natukene istuda ja mõelda.. kui halb ja vale inimene sa pead nagu sisemiselt olema, et niimoodi mõelda ja ennast õigustada? või kui halvad ja valed su reaalsed mõtteprotsessid on? või kui ära sa oled oma ametikohal tõusnud? ühiskonnas on paar sektorit, kelle esindajale kellele meeldib teistest oluliselt enam jumalat ja kohtunikku mängida. ja päris kohtunikud ei kuulu top sealjuures top kolme.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma ei saa ilmselt elu lõpuni aru, miks inimesed loevad, ostavad ja kirjutavad SL Õhtulehte.

                    ]
                    Laupäevased mahukamad intervjuud on vahest täitsa head.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma seisaks ka Selveris järtsus, kuna mul pole seda va partnerkaarti.
                      On jah päris kummaline neid inimesi seal Selveri ainsa töötava kassa juures seismas vaadata. Alati väga mornid. Mina puldiga paar asja ja minutiga välja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        On jah päris kummaline neid inimesi seal Selveri ainsa töötava kassa juures seismas vaadata. Alati väga mornid. Mina puldiga paar asja ja minutiga välja.
                        Kui saad ümbrikupalka ja ei julge seda panka viia, sest kohtutäitur paneb käpa peale...
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Kui saad ümbrikupalka ja ei julge seda panka viia, sest kohtutäitur paneb käpa peale...
                          Selveris saavad piiksutajad ka sulas maksta (võib-olla mitte küll kõigis aga kindlasti enamikes)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Selveris saavad piiksutajad ka sulas maksta (võib-olla mitte küll kõigis aga kindlasti enamikes)
                            Paned puldi ära ja maksad sinna teenindaja kassasse, kes neid ostukontrolle käib tegemas?
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ajalehes on seda väga väike osa. Sisuliselt üks lugu. Veebiportaalide lugudevalik eesotsas tugineb chartbeadile ehk siis sellele, mida inimesed loevad ja vaatavad. Ja arusaam "ajame klikke taga" ei vasta päris tõele. Puhtalt klikkide pärast tõmblevad Delfi ja PM rohkem, kuna nad võitlevad veebi esikohapärast igakuiselt, Õhtuleht töötab natuke teistel tuuridel.
                              Ma pakun, et enamikele inimestele on Delfi ja ajaleht samad asjad. Klikkidega suunatakse niigi kreenis olevat ühiskonda ja see pole teps mis hea lähenemine.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ma pakun, et enamikele inimestele on Delfi ja ajaleht samad asjad. Klikkidega suunatakse niigi kreenis olevat ühiskonda ja see pole teps mis hea lähenemine.
                                Delfi ja ajaleht ongi täiesti samad asjad. Ühte lihtsalt ei anta paberkandijal välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X