320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iga kord, kui telekast näitab M.W.Wooli tootmisliinide pilte kus reas ilusad lõhefileed, tekib vastupandamatu lõheisu.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Iga kord, kui telekast näitab M.W.Wooli tootmisliinide pilte kus reas ilusad lõhefileed, tekib vastupandamatu lõheisu.
      Ei. Tahaks kiluvõikut
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Käisin haiglas päevaravis tilka saamas ja istusin osakonnas puhkenurgas. Kohe kõrval oli palat, kus kaks tüüpi arutasid pikalt, kas Petersell, Reikop, Kärmas ja Treufeldt on kõik homod või on ainult osa neist.

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          Ei. Tahaks kiluvõikut
          Peasant

          Kommentaar


            Mõnel kohal on see oma seletamatu nišš, see miski-miski, mis paneb nautima ümbritsevat ja tõdema, et pagan, see koht on ilus.











            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Peasant
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Kangelas-Kenny on öösel foorumis eriti hoos olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kangelas-Kenny on öösel foorumis eriti hoos olnud.
                  Kui Liverpooli vennad hakkavad juba praegu pinge all murduma ja jooma, siis kevadeks on ju wismari haigla ülekoormatud sõltumata tulemusest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kui Liverpooli vennad hakkavad juba praegu pinge all murduma ja jooma, siis kevadeks on ju wismari haigla ülekoormatud sõltumata tulemusest.
                    No kuule, ega me mingid plastikfännid ole, kes enda teekonda ei oska luua.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      No kuule, ega me mingid plastikfännid ole, kes enda teekonda ei oska luua.
                      Te olete plastikfännid nagunii iga viimne kui üks. Ma ei tea, mis teekonnast sa jahud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Te olete plastikfännid nagunii iga viimne kui üks. Ma ei tea, mis teekonnast sa jahud.
                        Ainult plastikfänn ei suuda ise luua.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Ainult plastikfänn ei suuda ise luua.
                          Mis see liverpooli plastikute teekond on, siis? Pool sajandit ilma liigatiitlita ning siis joome pinge all ennast kõik mällu ja loodame, et Var tassib meid tiitlini edasi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Mis see liverpooli plastikute teekond on, siis? Pool sajandit ilma liigatiitlita ning siis joome pinge all ennast kõik mällu ja loodame, et Var tassib meid tiitlini edasi?
                            Su õnnestumised ning arusaamised oleksid suuremad, kui sa enda poolehoidu saava klubi teemasse alustuseks kirjutaks näiteks viimasest mängust ning siis kõvatama kukuks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Sain teada, et õige fänn kirjutab pärast mängu alati soccerneti foorumisse vastava klubi teemasse midagi, sest muidu pole ta fänn!
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Sain teada, et õige fänn kirjutab pärast mängu alati soccerneti foorumisse vastava klubi teemasse midagi, sest muidu pole ta fänn!
                                Tegelikult on küll midagi muud kirjas. Soovid selgitust?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X