320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Rubriigist "Spordiportaalide apsakad". Eriksen on taanlane.
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Klipis oli Erikson!
    Algselt postitas Stok
    Aga seda ma ju ütlesingi?
    Kui see nüüd mingi inglise huumor on või ma joogine olen, siis ... ah?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kui kaineks saad, siis saad isegi aru, et taanlased on -sen'id, ruotslased -son'id. Klipis oli Erikson ja sellele ma tähelepanu juhtisingi.
      Nali pöörles ikkagi ümber Harry Kane eks? Sest kui seal mingi rootslase-taanlase son/sen nali oli, siis ma naersin totaalselt vale asja üle.

      Kommentaar


        Sorry, ma seda videot ei vaata päevasel ajal. Ei soovi magama jääda praegu.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          https://www.delfi.ee/news/paevauudis...di?id=88890239

          Kes ütles, et supersonic flights are dead ?!?

          Ehk tormituulte toel lendas Boeing 747 NY'st Londonisse maa suhtes kiirusega mis ületas helikiiruse.
          Aga nagu ka artiklis selgitatud siis tegelikult mõõdetakse seda kiirust ümbritseva õhumassi suhtes.

          Samas reisijatel veidi pohh. Jõudsid 2 h kiiremini kohale.
          Kahjuks ainult mingi 4:40 hommikul

          Kommentaar


            Üle pika aja olen Valentiinipäeval single. Päris keeruline on õhtuks seltskonda saada kui kõik tuttavad teevad romantikat oma tšikiga. Peab vist kuskile baaripukile baarmeniga jooma minema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Üle pika aja olen Valentiinipäeval single. Päris keeruline on õhtuks seltskonda saada kui kõik tuttavad teevad romantikat oma tšikiga. Peab vist kuskile baaripukile baarmeniga jooma minema.
              Kultuurikatlas Grind seal leiad kommis miisusid endale valentiiniööks küllaga kui piisavalt julge oled.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Üle pika aja olen Valentiinipäeval single. Päris keeruline on õhtuks seltskonda saada kui kõik tuttavad teevad romantikat oma tšikiga. Peab vist kuskile baaripukile baarmeniga jooma minema.
                Male's secretis on täna grupikapidu. Lenda da haussi!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Üle pika aja olen Valentiinipäeval single. Päris keeruline on õhtuks seltskonda saada kui kõik tuttavad teevad romantikat oma tšikiga. Peab vist kuskile baaripukile baarmeniga jooma minema.
                  Vaata et sellise tähtpäeva peale nüüd ühte hook-upi ei kukuta
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Vaata et sellise tähtpäeva peale nüüd ühte hook-upi ei kukuta
                    Minu arust on tüübil üksi kuhugile lokaali lantima minna suht creepy.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Minu arust on tüübil üksi kuhugile lokaali lantima minna suht creepy.
                      Pimedal tänaval on parem?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Minu arust on tüübil üksi kuhugile lokaali lantima minna suht creepy.
                        Üksinda geimima minna on kõige alfam teema üldse.

                        Kommentaar


                          Rage Against The Machine muusika kõlab hästi, aga muus osas ikka naljabänd:

                          Some critics have accused the group of hypocrisy for voicing commitment to leftist causes while being millionaires signed to Epic Records. De La Rocha ütles seepeale et "The international network that Sony has available, is to me the perfect tool you know, it can get even more people to join a revolutionary awareness and fight."

                          USA tuuril piletihinnad hakkavad ikka 300 dollarist. Nii võib revolutsiooni teha küll, kõht täis ja rahulikult pröökad oma Bentleyst.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Rage Against The Machine muusika kõlab hästi, aga muus osas ikka naljabänd:

                            Some critics have accused the group of hypocrisy for voicing commitment to leftist causes while being millionaires signed to Epic Records. De La Rocha ütles seepeale et "The international network that Sony has available, is to me the perfect tool you know, it can get even more people to join a revolutionary awareness and fight."

                            USA tuuril piletihinnad hakkavad ikka 300 dollarist. Nii võib revolutsiooni teha küll, kõht täis ja rahulikult pröökad oma Bentleyst.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Eminemil on habe.

                              Kommentaar


                                S'hamptoni vs Burnley vaheajal lasti Nas'i Hate Me Now lugu.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X