320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma ise ikka astun suht tihti raamatupoodi sisse ja paar aastat kindlasti ma peale autobiograafiate millegi muuga sealt välja jalutanud ei ole. Osasid asju Eesti keeles ei ilmu ja eks neid saab soetada netist inglis keeles. Eks aeg on muutunud ja vanavanemate puhul mängib rolli ka fakt, et nõuka ajal olid kõik autobiograafiad (palju neid üldse oli) puhas propaganda pask ja nõukogude tööinimeste töövõitudest seega, miks üldse pidi tavaline Eesti inimene neid koguma?

    Kooli ajal ma ühtegi kohustusliku kirjandust ei skippind never ja tihti asendasin kirjanduses ja eesti-keeles mingeid muid tobedusi veel ekstra kohustusliku kirjanduse vastu ning klassikud on kõik loetud.

    Biograafia puhul on muidugi ka täiesti seinast seina raamatuid ning, kes reaalselt on raamidesse surutud ning, kes oskavad enda elu ikka väga hästi lahti kirjutada. Eesti sportlastest kasutaks kohe Joel Lindpere näidet (Mõnu tõi siin üks kuu aega tagasi kui rääkisime selle näiteks ning sellepärast tuli kohe ka meelde), mis peaks igas kirjastuses rippuma seinal pealkirjaga ,,kuidas mitte elulooraamatut kirjutada''.
    Krt, mul oli küll täitsa huvitav lugeda seda Lindpere biograafiat.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma ise ikka astun suht tihti raamatupoodi sisse ja paar aastat kindlasti ma peale autobiograafiate millegi muuga sealt välja jalutanud ei ole. Osasid asju Eesti keeles ei ilmu ja eks neid saab soetada netist inglis keeles. Eks aeg on muutunud ja vanavanemate puhul mängib rolli ka fakt, et nõuka ajal olid kõik autobiograafiad (palju neid üldse oli) puhas propaganda pask ja nõukogude tööinimeste töövõitudest seega, miks üldse pidi tavaline Eesti inimene neid koguma?

      Kooli ajal ma ühtegi kohustusliku kirjandust ei skippind never ja tihti asendasin kirjanduses ja eesti-keeles mingeid muid tobedusi veel ekstra kohustusliku kirjanduse vastu ning klassikud on kõik loetud.

      Biograafia puhul on muidugi ka täiesti seinast seina raamatuid ning, kes reaalselt on raamidesse surutud ning, kes oskavad enda elu ikka väga hästi lahti kirjutada. Eesti sportlastest kasutaks kohe Joel Lindpere näidet (Mõnu tõi siin üks kuu aega tagasi kui rääkisime selle näiteks ning sellepärast tuli kohe ka meelde), mis peaks igas kirjastuses rippuma seinal pealkirjaga ,,kuidas mitte elulooraamatut kirjutada''.
      Mina ei tea midagi! Lindpere raamat on ossom ja mina pole kunagi öelnud, et talle maksti raha, et ta koondist ei esindaks!

      Kommentaar


        Lapsed 5-7 klass on värdjad.

        Kommentaar


          Algselt postitas matys Vaata postitust
          Lapsed 5-7 klass on värdjad.
          Mis ainet õpetad? Tööõpetus?

          Kommentaar


            Mis ainet õpetad? Tööõpetus?
            Õnneks ei, muidu oleksin ise sõrmedest ilma ja seejärel lapsed. Ajalugu ja ühiskond on minu ala.

            Kommentaar


              Algselt postitas matys Vaata postitust
              Õnneks ei, muidu oleksin ise sõrmedest ilma ja seejärel lapsed. Ajalugu ja ühiskond on minu ala.
              Ajaloo käsitlemine vaevalt nii õiget statementi esile kutsuks. Sellepeale tulid ikka mõnda? ühiskondlikut teemat lahates.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mina ei tea midagi! Lindpere raamat on ossom ja mina pole kunagi öelnud, et talle maksti raha, et ta koondist ei esindaks!
                Kas soovid samamoodi kohtuasja kaela saada nagu Mallukas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kas soovid samamoodi kohtuasja kaela saada nagu Mallukas?
                  Parem kohtuasi kui Mallukas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Probleem on selles, et enne ei saa teada, kui pole ostnud (laenanud, piranud) ja lugenud. On halbu, on keskpäraseid, on häid ja on väga häid biograafiaid. Ja mind üldse ei huvita, kus koolis keegi käis või kellega seksis, aga neis jalkaraamatutes räägitakse tippspordist nii, nagu seda kaamera ees kunagi ei räägita. Võib vaielda, kas mina kui tavaline inimene üldse peaksin sellega oma pead vaevama, aga no mis teha, kui huvitab. Näiteks The S*n'i, Kroonikat, elu24 ja Õhtulehte ma ei tarbi, nii et teiste eraelu ei ole siiski minu asi.
                    Aga Delfit, Postimees tarbid?

                    Kommentaar


                      Julian Nagelsmann ja Josip Ilicic on samavanad.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Keegi veel naerab, et Kert Kingo ei tahtnud välismaal käia? Mitte lihtsalt minister, vaid ka visionäär!

                        Kommentaar


                          tegin kofi kõrvale uue viiruse teema lahti, et 'mismõttes järsku kolm lehte' - oleks pidand ju aru saama et linnupoja jälle ühe teema täis sittund
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            tegin kofi kõrvale uue viiruse teema lahti, et 'mismõttes järsku kolm lehte' - oleks pidand ju aru saama et linnupoja jälle ühe teema täis sittund
                            Et linnukas kaitseb oma seisukohti on kohe räige täis sittumine jah. Tase!

                            Kommentaar


                              Kui kesk nö sittus end Tartus täis 2-3 kuu jooksul, siis Isamaa sai samaga Pärnus hoopis kiiremini hakkama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kui kesk nö sittus end Tartus täis 2-3 kuu jooksul, siis Isamaa sai samaga Pärnus hoopis kiiremini hakkama.
                                Vaatasin ka, et Kohv käratses et mingi vend lõi teisele vennale piltlikult noa selga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X