320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Täpsustan, et kas on süsteemselt midagi, mis on tegemata jäänud?
    See käis tolle kindlustusfirma suunas.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      See käis tolle kindlustusfirma suunas.
      Excusi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        See käis tolle kindlustusfirma suunas.
        Kuhu see artikkel kadus üldse? See oli huvitava pealkirjaga.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Inimesed on lolliks läinud.

          Kommentaar


            Minu inimesed ikka!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Kuna kodukontor and stuff, siis tulin ka kodukohta (Kohtla-Järvele) käima ja poes järjekorras seistes nägi mingi vene joodik enda sõpra (teine joodik) ja läks juurde ning küsis (tõlgitult), et noh peab kodust ikka välja ajama ennast, kuna viin saab otsa. Teine joodik vastas, et meil kunagi lapsena kogu klass põdes selle haiguse ära juba. Teine vastas, et õnnelik pederass oled siis. Hea tunne on kodus olla.

              Kommentaar


                dzinn toonikuga on imeline kooslus
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  dzinn toonikuga on imeline kooslus
                  Džinni ju eluaeg toonikuga joodud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Džinni ju eluaeg toonikuga joodud?
                    Inimene saagis alles pelmeene pooleks, anna asu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      dzinn toonikuga on imeline kooslus
                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Džinni ju eluaeg toonikuga joodud?
                      Ta äkki harjunud hapukoorega jooma?

                      Kommentaar


                        Kao ära rallikas.

                        Ei jah ma üldiselt kange alkoholi sõber pole. Tänagi poes veel vaatasin küll igasuguseid viina ja rummi tekiila pudeleid aga no ei isutanud, jäin ikka oma dzinni ja tooniku juurde. See suht huvitav jaa aga isegi nt praegu mõeldes coca ja rummi peale tuleb okserefleks ja viin ja apelsiin sama. Puhtalt mingit tekiilat või viskit ei taha ka juua, liiga kange ja no tahaks nagu rohkem juua, mitte mingeid sõõmukesi võtta. Aga igatahes jah ma rahul, et ostsin igaksjuhuks ühe tooniku veel juurde, oleks muidu roosa küll ostnud sest noh uue dzinni ostsin roosa aga roosat toonikut polnud poes, ja no eks ma ei osanud arvata ka, et nii palju olen jooma hakanud, et mõtlesin, et roosa dzinni juurde asun homme alles, et ostan homme selveris roosat toonikut aga hoopis nüüd täna õhtul siis juba, saab olema huvitav mis maitsega tuleb siis. vaarika dzinn ja valge toonik lets go
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Õiget Gini ikkagi Briti kolooniad pikendasid 17-18 sajand juba.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Kao ära rallikas.

                            Ei jah ma üldiselt kange alkoholi sõber pole. Tänagi poes veel vaatasin küll igasuguseid viina ja rummi tekiila pudeleid aga no ei isutanud, jäin ikka oma dzinni ja tooniku juurde. See suht huvitav jaa aga isegi nt praegu mõeldes coca ja rummi peale tuleb okserefleks ja viin ja apelsiin sama. Puhtalt mingit tekiilat või viskit ei taha ka juua, liiga kange ja no tahaks nagu rohkem juua, mitte mingeid sõõmukesi võtta. Aga igatahes jah ma rahul, et ostsin igaksjuhuks ühe tooniku veel juurde, oleks muidu roosa küll ostnud sest noh uue dzinni ostsin roosa aga roosat toonikut polnud poes, ja no eks ma ei osanud arvata ka, et nii palju olen jooma hakanud, et mõtlesin, et roosa dzinni juurde asun homme alles, et ostan homme selveris roosat toonikut aga hoopis nüüd täna õhtul siis juba, saab olema huvitav mis maitsega tuleb siis. vaarika dzinn ja valge toonik lets go
                            Salvestatud.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ice, kärakat vahest täitsa mõnus lakkuda. Aga mitmes pudel sul hetkel läheb?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Kao ära rallikas.

                                Ei jah ma üldiselt kange alkoholi sõber pole. Tänagi poes veel vaatasin küll igasuguseid viina ja rummi tekiila pudeleid aga no ei isutanud, jäin ikka oma dzinni ja tooniku juurde. See suht huvitav jaa aga isegi nt praegu mõeldes coca ja rummi peale tuleb okserefleks ja viin ja apelsiin sama. Puhtalt mingit tekiilat või viskit ei taha ka juua, liiga kange ja no tahaks nagu rohkem juua, mitte mingeid sõõmukesi võtta. Aga igatahes jah ma rahul, et ostsin igaksjuhuks ühe tooniku veel juurde, oleks muidu roosa küll ostnud sest noh uue dzinni ostsin roosa aga roosat toonikut polnud poes, ja no eks ma ei osanud arvata ka, et nii palju olen jooma hakanud, et mõtlesin, et roosa dzinni juurde asun homme alles, et ostan homme selveris roosat toonikut aga hoopis nüüd täna õhtul siis juba, saab olema huvitav mis maitsega tuleb siis. vaarika dzinn ja valge toonik lets go
                                eino selles mõttes et gin toonikuga võib täiesti maitsev olla ise ka ükskord ostsin sinist gini aga sinist toonikut kohe poelettide vahelt ei leidnud ja ikkagi jäin sealsamas olnud läbipaistva tooniku juurde samas vb oleks sinine gin ja sinine toonik paremini kõik kokku sobinud aga tegelt oli see läbipaistev toonik ka päris hea ja tegelt gin vist ma arvan et läbipaistev kui toiduvärvi vms värvi sinna joogi sisse ei valataks et tegelt ju sobib nagu valatult ka nii ja noh vamos!
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X