320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okei ma lähen ilmselgelt sinna imelikke kategooriasse suht kohe, aga..

    Ma pole aastaid enam eriti alkoholi tarbinud, kunagi mingi 13-19 oli see cool ja iga REEEEEEEEEEDE tähendas, et äkki on võimalus mingiks peoks ja istumiseks, koos jookidega siis. Hiljem ülikooli alguses samuti, kõik need klassikalised juba kolmap kuhugi välja ja nii laupäevani välja. Aga nüüd ütleme, et vist kuskil aastast 2014 enam absoluutselt ei isuta nii palju, nüüd viimased paar aastat suht täiesti kadunud alkohol mu jaoks.

    Sünnipäevad jne on ikka teema, aga sel juhul ka piirdun sümboolse kogusega. Kuna ma olen aastate jooksul muutunud pigem suureks spordi inimeseks ja teen 5-6 korda nädalas trenni, peamiselt jõusaalis, siis ei soovi tarbida asju mis mu sooritustvõimet vähendaks

    See jõusaalide sulgemine on suurem draama hetkel, õnneks mul kodus ka võimalused ja olen aastate jooksul endale korralikud tingimused loonud.

    Kommentaar


      Nijh ma olin 3-4-5a tagasi ka heas vormis ja käisin pidevalt jooksmas aga kahjuks kuidagi kuna nii paljud inimesed pidasid minu suurt sportimist halvaks ajaks ja siis kuidagi pikka mööda kadus nagu motivatsioon, eriti siis, kui üks sõber lõpetas ka jooksmise ära. Enam nii palju väga polegi trenni teinud ja praegu on küll ikka suht madalseis käes ma arvan, et võib öelda. Kere juba korralikult suur ja poleks eales arvanud, et nii ruttu kõik läheb allamäge lisaks muu elu ka. Liitusin just Crossfiti ABC kursustega ja mõtlesin, et äkki saan oma motivatsiooni tagasi ja hakkan rohkem trenni tegema aga noh jah, kolmes tunnis jõudsin käia ja nüüd selline paus ja nüüd juba läheb 3. päev järjest gin tonicuga. Mul varem ka väga ei isutanud see alko ja üldse oma noorusajal ei joonud väga palju aga nüüd kui olen avastanud gin tonicu, siis jah. Tegelt see oleks väga hea, kui riik keelakski alkomüügi ära. Saaks ehk tagasi ree peale. Aga noh sellega läheks küll aega kuna tänu Mõnu hoiatustele, tegin väikesed varud valmis juba.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        kurb näha, et tõelisest spordipoisist on saanud napsutaja, kes ei suuda tsüklist välja tulla. olin juba sügisel mures, kui olin tunnistajaks vaatepildile, kuidas iceman kaks foorumlast viina najal laua alla jõi.

        Kommentaar


          Siin peaks keegi sekkuma ju?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Siin peaks keegi sekkuma ju?
            Peaks muidugi. Me ei oska ainult.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Poes hapukoort pole enam? Mis jooksmisesse puutub, siis eile jõudsin täpselt poole peale oma ettevalmistusega Riia maratoniks. Aga seda, kas 17. mail maraton üldse toimub, ei tea keegi. Sellegipoolest on treeningprogrammi järgi palju huvitavam treenida kui "mul on natuke vaba aega, lähen jooksen kuskil". Võta kokku end, Iceman, Maguaín ei meeldinud kellelegi.
              Ei toimu. Isegi kui full Hiinat tehakse, siis vbla augustis toimub midagi.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Poes hapukoort pole enam? Mis jooksmisesse puutub, siis eile jõudsin täpselt poole peale oma ettevalmistusega Riia maratoniks. Aga seda, kas 17. mail maraton üldse toimub, ei tea keegi.
                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Ei toimu. Isegi kui full Hiinat tehakse, siis vbla augustis toimub midagi.
                Mingil arusaamatul kombel hakati minu FB seinal aktiivselt möödunud nädalal seda jooksu reklaamima.
                Viimane võimalus veel raha korjata, et pärast tunnistada, et kahjuks ei saa korraldada ning raha ka tagasi maksta enam pole?
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ja nüüd tuli uudis, et ümber Viljandi järve jooks jääb ära. Või noh, lükkub edasi. Miks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ja nüüd tuli uudis, et ümber Viljandi järve jooks jääb ära. Või noh, lükkub edasi. Miks?
                    Arvatavasti kardetakse, et seda võistluste keeldu pikendatakse, mistõttu kindluse mõttes lükati kaugemasse tulevikku.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kaljulaidi aknal lehvitamine ja telefonilambiga vehkimine täna kell 20 lehvitame corona minema!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Kaljulaidi aknal lehvitamine ja telefonilambiga vehkimine täna kell 20 lehvitame corona minema!!!
                        See on jumala chill mõte ju?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          See on jumala chill mõte ju?
                          JAAAAAAAAAAAAAAA võtame kõik joonistusplokist suure a3 paberi murrame pooleks ning joonistame peale lumeinglid ning kleebime need aknale. Valge värv ning ingli kuju toob rahu ja hea tuju näole ja mõttetesse kõikidele meie eesringi töötajatele, kes ohverdavad ennast seni kuni meie kodus nendejaoks käsitööd teeme.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            JAAAAAAAAAAAAAAA võtame kõik joonistusplokist suure a3 paberi murrame pooleks ning joonistame peale lumeinglid ning kleebime need aknale. Valge värv ning ingli kuju toob rahu ja hea tuju näole ja mõttetesse kõikidele meie eesringi töötajatele, kes ohverdavad ennast seni kuni meie kodus nendejaoks käsitööd teeme.
                            Okei sa oled nats debiilik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Okei sa oled nats debiilik.
                              No mine lehvita flashlightiga aknapeal juss kui see sulle nii õilis ja chill tegevus tundub. Riik on suletud, inimesed on paanikas ja see on ainus juhtnöör meie presidendilt. Vägev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                No mine lehvita fleshlightiga aknapeal juss kui see sulle nii õilis ja chill tegevus tundub. Riik on suletud, inimesed on paanikas ja see on ainus juhtnöör meie presidendilt. Vägev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X