320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aknal lehvitamine
    sobiks hooldusasutuses viibivatele noortele, kes on muust maailmast ära lõigatud
    või noortele emadele, kes taas üksi peavad sünnitama nagu vene ajal
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Kaljulaidi aknal lehvitamine ja telefonilambiga vehkimine täna kell 20 lehvitame corona minema!!!
      Mul sõber ütles, et ta teeb kell 20 akna peal tobi. Suitsetajatele ilmselt chill mõte.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Ainult Nasfali pärast mina seda tegin, aga ükski kohalik Gennadi või Vassili küll ei teinud

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Ainult Nasfali pärast mina seda tegin, aga ükski kohalik Gennadi või Vassili küll ei teinud
            Mustamäel üle tee ülipikk 5kordne maja. Kolm inimest vilgutasid.

            Kommentaar


              Käisin just jooksmas. Mägedes oli rohkem inimesi kui linnnas

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ja nüüd tuli uudis, et ümber Viljandi järve jooks jääb ära. Või noh, lükkub edasi. Miks?
                Sest kui tuleb viirusekandija Jüri jooksma, ta ei tea seda veel, ning nakatab Mari ja Stoki, siis on suur tõenäosus, et Mari ja Stok kannavad selle kellegile teisele üle.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Täpselt 2 nädala pärast ei tohi enam talverehvidega sõita.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Täpselt 2 nädala pärast ei tohi enam talverehvidega sõita.
                    ma olen ca.8 aastat rehvindusega toimetanud. Iga aasta on pikendatud talverehvide kasutamise aeg 1.maini.

                    Kommentaar


                      Eurosport näitas Gibraltari snuukeri-turniiri, kus mängijad ja kohtunik omavahel ei kontakteerunud ja publikut saalis polnud. Loodetavasti saab aprillis MM-il samamoodi toimetada ja snuukeril on ainulaadne võimalus omale poolehoidjaid juurde võita, kuna muud sporti lihtsalt sel ajal ei toimu. Pole vaja karta, et mingi suusaetapp või Bundesliiga mäng vaatamist segab.

                      Kui kõik osalejad muidugi üldse kohale jõuavad, aga ilmselt on enamik juba Inglismaal kohal.

                      Kommentaar


                        Ma ei tea kuidas teil igapool asjad on, aga day 2 raport minu linnast: Business as usual, lapsed küll kodus õppimas ei ole vaid chillivad massides tänaval ringi ja teine mass on ringi tatsavad pensionärid. Kuna ise opereerin kodunt hetkel, siis on hea ülevaade mis tänaval toimub

                        Kommentaar


                          Mulle meeldivad igasugused futuristlikud ennustused, alternatiivne ajalugu ja muu taoline. Üks teooriatest, mis aegajalt läbi käib on nn matrix-teooria, ehk siis elame tegelikult kõik ühes suures simulatsioonis või kui tahate siis arvutimängus.
                          Kui nüüd selle mängu eesmärk oleks elu võimalikult kaua säilitada maakeral ja mäng üritaks käru keerata, siis peab tunnistama koroonaviirust kui ülimalt edukat käiku:
                          1) üle võimete ja aina vananevad lääne-euroopa ühiskonnad oleks peatselt tõsiste probleemide ees oma pensionäride ülalpidamise juures. Koroona võtab laksti vähemalt 10% muret vähemaks.
                          2) globaalne soojenemine ja muu säärane - põhimõtteliselt ühe käiguga hävitatakse seni teadaolev lennufirmade võrgustik. Suure tõenäosusega kaob suur hulk lennufirmasid pankrotti, toimuvad ühinemised, lennud lähevad kallimaks ja vähem inimesi reisib. Sama teema autodega, enamik inimesi passib kodus ja kuhugi minna ei ole, põletatakse kraami samuti vähem. Wuhanis oli ju läbi aastakümnete puhtaim õhk vahepeal (muidugi ega see kaua ei püsi)
                          3) populistlikud poliitikud, kes kisuvad riike omavahel tülli - antud kriis on ilmekalt tõestanud nende tegelaste sobimatust juhtpositsioonidele. Trump on saanud räiget kriitikat ja tundub eriti juhm, ega "hanerasva" Helme parem pole, rääkimata Borisist. Maskid langevad eest ja inimesed jätavad loodetavasti selle meelde.
                          ja lokaalsel tasandil:
                          4) päästeamet on juba pikalt teinud täiesti edutult kampaaniaid, et tormide või muude hädaolukordade puhul oleks inimestel kodus varutoitu, vett, tikke jms. Vaadates, mis toimunud on, siis suure tõenäosusega on nüüd meil peresid, kes selle üle elaks oluliselt rohkem.

                          Lisaks veel muud teemad, nagu perekondadele sundkorras võimalus koos aega veeta, rohked külastuskäigud loodusesse, meie it-võimekuse testimine, töökorralduses avastamine kui hästi kodukontor töötaks kollektiivis, kindlasti annab antud kogemus riikidele ka märksa parema ettevalmistuse järgmise ohtliku viiruse avastamisel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ma ei tea kuidas teil igapool asjad on, aga day 2 raport minu linnast: Business as usual, lapsed küll kodus õppimas ei ole vaid chillivad massides tänaval ringi ja teine mass on ringi tatsavad pensionärid. Kuna ise opereerin kodunt hetkel, siis on hea ülevaade mis tänaval toimub
                            Kohalik omavalitsus praegusel raskel ajal sulle midagi paremat ei leia?

                            Kommentaar


                              Töötan tarneahela alal. Kui Euroopa ja muu progresiivne lääs on käpuli ja tundub, et hullemaks läheb, siis Hiina näikse paremasse seisus saamas. Erinevatest uudiskirjadest loen, et igal pool asjad taastuvad ja laevaliiklus kogub tuure ja kerkinud lisatasud kaovad. Lende see muidugi ei puuduta veel hetkel.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Tartus on idioodid. Igas vanuses, aga eksimatult idioodid. Eritervitus sellele vennale, kes poejärtsus käteta köhis, end ümbritsevaid asju puutus ja siis veel teenindajaga kõige mõttetumat chit-chatti ajas, kuidas tema ei tea, mis see Vegan ajakiri on, aga tal tuleb õhtul ikka lambaliha lauale. Käi vittu, idioot. Käi vittu.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X