320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui mõnul kunagi sõiduki ostmiseks läheb:

    DD DANNAR LLC - maker of the Mobile Power Station. A revolutionary electric work vehicle & energy platform.

    Kommentaar


      Jaanus Vogelberg see ajakirjanik oli kunagi mingi max virginiawolflane, kui mu mälu ei peta. Nüüd ta läsk Varro manu, ehk töötab Objektiivis. Ja plottwist, jooksis mulle pargis vastu mingi teise mehega, kandes ise roosat peapaela. Kas Feministeeriumi salaagent?

      Kommentaar


        Algselt postitas matys Vaata postitust
        Jaanus Vogelberg see ajakirjanik oli kunagi mingi max virginiawolflane, kui mu mälu ei peta. Nüüd ta läsk Varro manu, ehk töötab Objektiivis. Ja plottwist, jooksis mulle pargis vastu mingi teise mehega, kandes ise roosat peapaela. Kas Feministeeriumi salaagent?
        Vogelberg oli vist see, kes VWoolfis ära kitus, kes riigikogu MILFi valimise taga oli?

        Kommentaar


          Vogelberg oli vist see, kes VWoolfis ära kitus, kes riigikogu MILFi valimise taga oli?
          Vist jah. Aga nüüd tal sellega habeas.

          Kommentaar


            Kas keegi oskab öelda, mis on juhtunud Linnar Priimägiga

            Nagu eks ta veidi alati ummauudu olnud, aga nüüd on ikka full on reptiiliks läinud.
            Või siis natukene Basmanoviks, neile kes vähe rohkem radari alt lendavate "isemõtlejatega kursis on.

            Kommentaar


              Algselt postitas matys Vaata postitust
              Jaanus Vogelberg see ajakirjanik oli kunagi mingi max virginiawolflane, kui mu mälu ei peta. Nüüd ta läsk Varro manu, ehk töötab Objektiivis. Ja plottwist, jooksis mulle pargis vastu mingi teise mehega, kandes ise roosat peapaela. Kas Feministeeriumi salaagent?
              Vogelberg on lisaks Oudekki Loonele ainuke inimene, kes mulle Twitteris blokki on pannud. Ca aasta tagasi kiitis ta Putinit ja vastuargumendid talle eriti ei meeldinud. Naljakas oli, et peale temalt blokki saamist jätkas toonast vaidlust minuga Twitteris ta ema(sic!). Tundub selline inimene, kellel on lihtsalt vaja mingite edgy argumentidega endale tähelepanud tõmmata ning seejuures pole kuigi oluline, mis osas need argumendid edgy'd on.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kas keegi oskab öelda, mis on juhtunud Linnar Priimägiga

                .


                Mis muud kui see

                Kommentaar


                  Portvein sai otsa. Tänks lorenzo
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust


                    Mis muud kui see
                    vajan täpsustust.

                    kas long term (ehk ongi nüüd aju ära joonud) või short term (oli sel hetkel täiesti purjus).
                    Esimest poolt võiks seda juttu kuulates uskuda, II osas pigem kahtlen.

                    Kommentaar


                      Ääretult meelelahutuslik kuulamine igaljuhul!
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Ääretult meelelahutuslik kuulamine igaljuhul!
                        seda kindlasti

                        Kommentaar




                          13-aastane natsiboss, täiesti geniaalne

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            https://ekspress.delfi.ee/kuum/kes-o...hi?id=89488391

                            13-aastane natsiboss, täiesti geniaalne
                            väike JoJo

                            Kommentaar


                              Hoi, kuna nagunii suurem osa inimesi püsib off-topicus, siis tulge teise teemasse ka, seal saab valida kõige seksikama soenguga jalgpallurit. https://foorum.soccernet.ee/showthre...ised&p=1975264

                              Kommentaar


                                Eile oli Kalamaja kommuunis postitus, kus üks proua andis teada, et "Balti jaamas on katkematult köhiv koristaja!"

                                Selle peale läks muidugi kohe andmiseks, kus süüdistati postitajat Natsi-Saksamaas ja kõiges muus halvas.

                                Viskasin siis nalja, et "Postitus on tõesti rassistlik, sest koristaja asemel peab ütlema puhastusteenindaja." Jah, pole parim nali.

                                Möödus paar tundi ja saabus FB postkasti kiri:
                                ""Olen mikrobioloog ja töötan haiglas igapäevaselt."
                                Ma mõtlesin kohe, et ohoo, mikrobioloogid on tänapäeval hinnas ja äkki saab hea intervjuu, mistõttu vastasin: "Tere, kuidas saan aidata?"
                                Ja sealt edasi läks veidi veidraks.
                                Mikrobioloog: "Sina mulle küll abiks olla ei saa kuidagi."
                                Mina: "Aga Teie mulle?"
                                Mikrobioloog: ma ei oska küll öelda, mis abi sa keset ööd vajad
                                Mina: Selgitan, et ma saan aru, et Te võtate minuga ühendust, kuna ma olen ajakirjanik. Ja kui minuga ühendust võetakse nii, siis põhjusega
                                Mikrobioloog: mina sinuga küll ühendust ei võta. milleks?
                                Ma saatsin talle vestluse alguse ja lisasin: "Selge, ju on mingi viga"

                                Ja siis läks veel veidramaks.

                                Mikrobioloog: ebaõnnestunud katse ühendust luua
                                kuule noormees, ilmselgelt oled seksimata
                                soovitan seksi. aitab


                                Siis ma sain aru. See on proua, kes kaebas köhiva koristaja peale: "Jumal küll, see Kalamaja postitus?"
                                Mikrobioloog: mina seksin täna õhtul oma kalliga
                                naudin- kuidas ta tuleb mu sisse. üleni kõva
                                surub oma suure riista mulle sisse
                                Mina: Väga tore, soovin edu
                                Mikrobioloog: ja palun. salvesta kõik see. kõik see on juba mu kallile edastatud
                                mul on hea meel kui keegi on õnnelik
                                sinu ip on ammu teada ja kes ja kus sa oled
                                tantsi!
                                pane link!
                                Mina: Mis link?

                                Ja side lõpp.

                                Ma nüüd kardan, et mingi suure riistaga mees nussib mikrobioloogi ja tal on mu IP teada.

                                Hommikuks oli kaebus köhija peale maha võetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X