320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Öeldakse, et mehed lõpetavad ruttu, aga vaadake naiste 60m!
    AILTON

    Kommentaar


      kirjanduse õpetaja koplikoolist

      "Kui ma ühel päeval suren mõnda roppu passiivsest suitsetamisest tingitud haigusesse, hakkan ma kodukäijaks ja oi seda trilli-tralli, mis nende kodudes siis olema hakkab, kes praegu arvavad, et on ilgelt lahe teisi inimesi oma räpasest organismist läbiventileeritud lebraga mürgitada."
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Rats. Those greedy bastards.
        Rotimürgipakk seisis laua peal ja närilistele jäi nurka pandud noosist veel väheks - käidi öösel omapäi ka veel paki kallal.
        Ei pea vaeva nägemagi....
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
          Foorumikasutajal Reinul on kombeks reede õhtuti ja Arsenali mängude ajal telefoni mitte vastu võtta ja seejärel hoopis välja lülitada. Valus till!

          Edit: Ja pidage meeles, et Reinul algab öö juba kell 22:45!
          Ootasin su kõnet
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ootasin su kõnet
            Sorri, ei olnud kursis kui see lambisats mingil lambiajal siin vahepeal mängis. Kui juhuslikult satun peale mõnele mängule, siis ikka helistan ja katsu sa siis mitte oodata mu kõne.

            Edit: A seda jõudsin küll vahepeal välja mõelda, miks Reinul täiskuul öö juba kell 22:45 hakkab ja ta "magama" läheb. Siis ta saab hakata rahulikult ettevalmistusi tegema huntmeheks muutumisel ja on südaööks ilusti valmis murdma minema (üksi).
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Kevad tuleb. Vaatan hommikul aknast välja, päike paistab. Mõtlen, ohoo paneks sellel aastal esimest korda tennised jalga. MÕeldud tehtud. Lähen välja ning kõnnin rõõmsalt kesklinna poole. Esialgu väldin kõikvõimalikke lompe, aga pärast 15. min on mu rõõm kadunud ja jalad juba märjad. Mõtlen, noo ok. Hullemaks ikka minna ei saa. 20 min. pärast on jalad juba läbimärjad ja mind ootab ees pikk päev, mille jooksul ma suudan maapõhja needa kõik majahaldajad, kes ei suutnud õigel ajal lund ära lükata ning ennast, et ma ei mõelnud kevadisele lumesulamisele.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                pärast on jalad juba läbimärjad ja mind ootab ees pikk päev, mille jooksul ma suudan maapõhja needa kõik majahaldajad, kes ei suutnud õigel ajal lund ära lükata ning ennast, et ma ei mõelnud kevadisele lumesulamisele.
                lumekoristusutoopia. villu zirnask sina vä?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Kevad tuleb. Vaatan hommikul aknast välja, päike paistab. Mõtlen, ohoo paneks sellel aastal esimest korda tennised jalga. MÕeldud tehtud. Lähen välja ning kõnnin rõõmsalt kesklinna poole. Esialgu väldin kõikvõimalikke lompe, aga pärast 15. min on mu rõõm kadunud ja jalad juba märjad. Mõtlen, noo ok. Hullemaks ikka minna ei saa. 20 min. pärast on jalad juba läbimärjad ja mind ootab ees pikk päev, mille jooksul ma suudan maapõhja needa kõik majahaldajad, kes ei suutnud õigel ajal lund ära lükata ning ennast, et ma ei mõelnud kevadisele lumesulamisele.
                  umbes sama lugu. otsustasin talvesaabaste asemel panna kevadised jalanõud, millel tallamustrit praktiliselt pole. katsetus lõppes kodust umbes 200m kaugusel, kui leidsin ennast selili jääl/lombis. koju tagasi ja kogu outfit vahetusse...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    lumekoristusutoopia. villu zirnask sina vä?
                    Ei ole utoopia. Oleks piisanud kui veebruari sula ajal oleks majahaldajad viitsinud oma aanust liigutada ning lahtise lume pealt ära lükata. Praegu on selgelt näha kes viitsis ja kes mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Ei ole utoopia. Oleks piisanud kui veebruari sula ajal oleks majahaldajad viitsinud oma aanust liigutada ning lahtise lume pealt ära lükata. Praegu on selgelt näha kes viitsis ja kes mitte.
                      ei nõustu.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        ei nõustu.
                        Sa oled üks neist, kes ei viitsinud?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Sa oled üks neist, kes ei viitsinud?
                          ei nõustu.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            ei nõustu.
                            Sulle meeldivad tissid.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Lund sadas hetkeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Sulle meeldivad tissid.
                                Ei nõustu.

                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X