320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    ... sest keskmine eestlane on ikka nii tagurlik ja kusagil (üle)eelmises sajandis omadega, et kahjuks väga mõnus siin "võõrastel" elada ei oleks.
    Mis sõna see oligi, kui mingile inimgrupile nende rahvuse põhjal omistada negatiivne stereotüüp?

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Vendetta. Ma natse ei salli tegelt, aga credit where it’s due. See Gannibali postitus on aasta naljakaim, hands down. Millal kirsikorjamise maailmameistrikad on?
      Mida on ajaloolise fakti juures naljakat? Kui sellele vastu vaidlemine, et eestlased on mingi alles eile võsast ja rabast välja karanud aborigeenid, kes on enamasti siiani laiast maailmast peaegu mitte midagi teadvad tagurlased, teeb mind natsiks, siis olen hea meelega. Sellest teemast võiks tegelikult päris pikalt kirjutada, aga kardan et mingit tõelist diskussiooni nagunii ei teki. Niipalju siiski veel lisan, et see tagurlane siin on piisavalt ka mustanahalistega kokku puutunud, koos sportinud, äri ajanud ja muidu suhelnud, ühtegi konflikti pole ette tulnud rassi teemalt, pole küll otseselt ka kellegi hinge surkima läinud, et äkki kuskil hingepõhjas miskit on. Eeldan,et kui midagi väga kohatut teeksin või ütleksin annab inimene sellest ise märku.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Mida on ajaloolise fakti juures naljakat?
        Naljakas on see, et sa võrdled õunu ja apelsine.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
          Ses mõttes on mul hea meel, et siin liiga palju eriva etnilise taustaga inimesi ei ole (nende endi pärast, muidugi), sest keskmine eestlane on ikka nii tagurlik ja kusagil (üle)eelmises sajandis omadega, et kahjuks väga mõnus siin "võõrastel" elada ei oleks.
          90ndad oli huvitav aeg meite maal. Ma elasin Ida-Virumaal ja mul oli vaja pidevalt olla valmis joosta, kui Eesti keelt rääkisin. Poes jäeti teenindamata, kui nende keeles ei küsinud. Lihtsalt konkreetselt, kui küsisid hapu koort vaatas teenindaja järgmisele otsa ja andis mõista, et ma segan. Ja siis tulid käidi kõrval linna omasi ka peksmas, just because. Et ma ei tea mida nad läbi elavaf, aga ma mõistan, et võib päris raske olla, kui sa pead pidevalt kartma. Ja väga midagi teha ka nagu pole.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
            keskmine eestlane on ikka nii tagurlik ja kusagil (üle)eelmises sajandis omadega, et kahjuks väga mõnus siin "võõrastel" elada ei oleks.
            See krdi rassismi vastu võitlemine on tõesti nii eelmine sajand

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              See krdi rassismi vastu võitlemine on tõesti nii eelmine sajand
              Kuidas see oli? Et probleemi ei ole?

              Kommentaar


                Eesti kõige sõltumatumast uudisteagentuurist kohvmeediast aus pealkiri:

                Hillar Kohv pääses ka üle pika aja taas Õhtulehte. Arvo Uustalu tegi toreda loo Aivar Kandla mõrvamise teemal

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  90ndad oli huvitav aeg meite maal. Ma elasin Ida-Virumaal ja mul oli vaja pidevalt olla valmis joosta, kui Eesti keelt rääkisin. Poes jäeti teenindamata, kui nende keeles ei küsinud. Lihtsalt konkreetselt, kui küsisid hapu koort vaatas teenindaja järgmisele otsa ja andis mõista, et ma segan. Ja siis tulid käidi kõrval linna omasi ka peksmas, just because. Et ma ei tea mida nad läbi elavaf, aga ma mõistan, et võib päris raske olla, kui sa pead pidevalt kartma. Ja väga midagi teha ka nagu pole.
                  Siiani korraldatakse kakelunge.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kas see on tema, kuna ta sõitis nii kiiresti, aga kollase mantliga Vince-look-a-like pani mu majast täna mööda kui Superman!

                    Kommentaar


                      Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like Kamogo.


                      automatiseeritud liiklusvahenditega ristmik. 10-20 aastane tulevik
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Eurosaadik Jaak Madison (EKRE) kutsus mustanahaliste õiguste eest võitlejaid «lumehelbekesteks» ja «värdjateks» ning on sellest ajast pidanud Twitteris võitlema korea popmuusika austajate armeega.

                        Kommentaar




                          On ikka täielik ebaõnn sündida Eestis kui oled notznoi dazoor....

                          Belgia seltsimeestel on valida Hermes, Jimmy Choo, Gucci või Ralph Laureni jne suguste kvaliteetfashistide butiikide vahel kui protestimiseks ja vabastamiseks läheb.
                          Mis meil siin oli? R kiosk, lõngapood ja kui väga vedas ning musta jopega komissar dabroo andis, siis sai Araxesest paar shampust koju Mashale viia.

                          #whitelootersmatter



                          Varuge popcorni, varsti saab kino täie raha eest. Protestide mõjul on täiesti reaalne, et Minneapolise politseilt võetakse rahastus ära ja tuleb mingi huvitav community based system. Toetan igati! Sellega seoses soovitan strong buyna kõikide USA relvatootjate stocki kokku osta.

                          Nine members of the Minneapolis City Council on Sunday announced they intend to defund and dismantle the city’s police department following the police killing of George Floyd.

                          Kommentaar


                            A pane mõni politseivideo ka
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Ei viitsi
                              Happeningi mastaapsust arvestades ei ole paar kolakat saanud antifad lihtsalt mainimist väärt. Võin panna video kus ACAB rahvas kiljub ''somebody call 911'' kui mehhiklasest poeomanik kõiki, kes tema elutööd lõhkuma tulevad, töötava mootorsaega taga ajab, minu meelest oli väga kõnekas video...

                              Kommentaar


                                Ole hea, pane. Sealt paistab väga hästi tõesti, et kes need “elutöö lõhkujad” on ja kes on n-bombe pillav, mootorsaega inimesi taga ajav ohver.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X