320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Üle 60ne aastaste inimestega reeglina normaalselt asju ajada ei saa. Enamasti on neil kõigil mingi debiilne kiiks küljes.
    Oleneb asjast mida ajada, mida silmas pead ?
    Aga üldiselt on 60nesed jah juba nii vanad, et oma kommetelt -arusaamadelt kuskil väga kaugel kinni.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Oleneb asjast mida ajada, mida silmas pead ?
      Aga üldiselt on 60nesed jah juba nii vanad, et oma kommetelt -arusaamadelt kuskil väga kaugel kinni.
      Täpselt - nad mitte ei ole kiiksuga vaid keskkond, milles nad kasvasid ja arenesid oli lihtsalt midagi muud võrreldes tänasega. Sellepärast ongi neile mõndasid asju keeruline selgeks teha.

      Kommentaar


        Ma arvan ka, et Rein ei suuda ise sihukesi järeldusi teha : )

        Kommentaar


          Vaja homseks novelle lugeda, aga ma vaatan selle asemel Brasiilia ja Tšiili jalkat. Bettisin Sao Paolole, kes kaotas avapoolaja 0:2 ning võitis lõppkokkuvõttes 4:2 ning Universtad de Chile'ile, kes suutis võidu ära tuua alles 86. minuti väravast 10-mehelise Rangersi vastu. Pingeline õhtu ning novellid jäidki lugemata. Vähemalt sain "valuraha"

          Miks ma vaatasin jalkat? Et magama ei jääks.
          Kas jäin magama? Oooeiiiii....
          Novot, siit järeldus: jalgpall on lahe ja kindel abimees!
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Novot, siit järeldus: jalgpall on lahe ja kindel abimees!
            Ja ei tule Sinu enesearendamisele just erilisel määral kasuks, nagu postitusest selgub .

            Kommentaar


              Kui minna mõne ilusate tissidega sõbranna juurde ja väita talle tõsimeeli, et ükski naine ei suuda korraga kahte küünarnukki naba piirkonda panna, siis 95% neist hakkab seda kohe katsetama.


              Ja sinul on vaatamist, nautimist ja naermist rohkem kui rubla eest.

              Kommentaar


                Kui minna kesklinna poolt kristiinesse ja minna taksopargis maha, siis tuleb läbida räige kadalipp, et lõpuks jõuda kristiinesse.
                http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                Kommentaar


                  Kui helistada Elioni klienditeenindusse ja oma mure ära rääkida, ning nad sind kuulda ei võta, aga sul on õigus, siis võid kindel olla,et lähima tunni jooksul helistavad nad tagasi ja paluvad kasvõi põlvili andeks.

                  Kommentaar


                    Madalamates liigade võistkonnad, kes on äsja kaotanud, ei taha enamasti miskipärast kohtunikele peale mängu käppa anda
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kui minna mõne ilusate tissidega sõbranna juurde ja väita talle tõsimeeli, et ükski naine ei suuda korraga kahte küünarnukki naba piirkonda panna, siis 95% neist hakkab seda kohe katsetama.


                      Ja sinul on vaatamist, nautimist ja naermist rohkem kui rubla eest.
                      Tnx, töötab.

                      Kommentaar


                        Kui tahad Hesburgeris maksta juustuburgeri (maksab 1,5 euri) eest sularahas, sul pole täpset raha ja annad teenindajale 2,5 euri, et saada 1 euro tagasi mingi hunniku väiksemate sentide asemel, siis võib teenindaja tõsisesse segadusse sattuda...

                        Kommentaar


                          Ma olen ka nii hunniku sendikestega lõpetanud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Ma olen ka nii hunniku sendikestega lõpetanud.
                            Võib ette tulla tõesti, aga sellegipoolest võiks müüja ju minu kavatsused läbi näha. Või on antud situatsioonis seda tõesti liialt palju palutud ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Kui minna mõne ilusate tissidega sõbranna juurde ja väita talle tõsimeeli, et ükski naine ei suuda korraga kahte küünarnukki naba piirkonda panna, siis 95% neist hakkab seda kohe katsetama.


                              Ja sinul on vaatamist, nautimist ja naermist rohkem kui rubla eest.
                              Ei töödanud, üks tšikk teadis trikki ja teine kes ei jaganud matsu ära pani käed täpselt niimodi, et kellad polnud just näha. (tegi kõik nii nagu pidi)
                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                                Ei töödanud, üks tšikk teadis trikki ja teine kes ei jaganud matsu ära pani käed täpselt niimodi, et kellad polnud just näha. (tegi kõik nii nagu pidi)
                                nad mahuvad sinna 5% sisse siis . aga rinnad peavad korralikud olema, muidu ei tööta nkn see.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X