320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks mingi shit happens element tuleb ka lihtsalt mängu. Mul on sõber maailma rahumeelseim inimene, aga ühtlasi ka ainus isik, kellel on tänaval ninaluu sisse löödud.

    Kommentaar


      Muide, aastal 2003 olid protestijad USA saatkonna ees jauramas Iraagi sõja teemal. Kas see oli ka mingite suvanoorte jauramine ja nad oleksid pidanud vehkima näiteks, ma ei tea, Wremja lõpetamise pärast?

      Kommentaar


        Ok, sitt näide, Uuspõld oleks pidanud kindlasti Wremjasse tagasi minema ja saade jätkuma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ok, sitt näide, Uuspõld oleks pidanud kindlasti Wremjasse tagasi minema ja saade jätkuma.
          Joodi nii kõvasti, et võibolla Jan oleks ka kastis. Kuigi miks Dan kasti läks pole ma siiani aru saanud. Oksendas lämbunuks või kes annaks mu südamele kord rahu. Või olid ained mängus.. Tahtsin tegelikult seda hommikul juba küsida😀

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Mis linnaosad need sellised on?

            Olen nüüd juba 14 aastat P-Tallinnas elanud, neist 8+ Koplis ja pole kunagi probleeme olnud.
            Mind kah huvitab, elasin 2003-2018 Lasnamäel.
            Probleeme ei evinud.
            Öösiti väljas liikusin üsna palju
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Mul on vist mingi eriline SSlase lapselapse molu ees. Kuskil 199X-2005 kandis pooltel kordadel kui Lasnamäel regulaarsemalt liikusin taheti mingi seis tekitada, tihti lubati ka nuga anda, vahest üritati ka. Ei olnud mingi Klondike püsiklient, lihtsalt mõned sõbrad elasid Lasnamäel. Kui te ütlete, et ei ole sellised probleeme kunagi olnud, olete kindlasti suitsetaja ja/või kohalikus kjeeles väga hästi integreeritud. 95% seisudest tekkis ambaalide suitsuküsimisest. Millele alati vastasin viisakalt selges fashistikeeles ''Ei suitseta''. Seda võiks lausa teaduslikult uurida, mis kuradi triggerid see keskmises vene ambaalis sisse lülitab, see käib murdosa sekundiga, näed ilusti et vend on valmis sõpradena lahku minema kui vaid ulataks talle sigareti, aga minu viisaka vastuse peale lähevad silmad põlema ja vaatab oma kambajõmmidele otsa ja küsib nende käest tähendusrikkal pilgul ''tsivoo bljääd?''

              Kommentaar


                Mul oli 9. mail hetk, kus tulin Viru keskusest kodu poole, mis asub Kassisabas ja mingi TIKi ees olid kaks sellist väga vinges joobes vene keskeaklemmi, kes hakkasid mu poole tulema. Üsna selliselt nähtavalt mittesõbralikus olekus. Tõstsin käesolnud blenderipaki ja ütlesin "Na sdorovie", mille peale vendadel läks nägu särama ja muutsid suuna edasiliikumise juurde. Suitsu ei küsitudki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ma nõustun su jutuga hetkel 100%. Selles ei ole kahtlustki, et see on kindlasti üks väga suur tegur.
                  Tead, kes veel väga antiimperialistid on?

                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vabandust, aga see on sitt ja kusi. Vea nüüd oma ajalootaustast need momendid ka välja, kus dialoog natsidega midagi head kaasa tõi

                  Õrnalt haakuv, aga ärgu teatud härrased erutugu, taaskord kõigest koomik.

                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Ma usun, et enamik valgeid, kes mustanahaliste jaoks süstemaatilist rõhumist ja rassismi esindavad, ei ole ju natsid ega äärmuslased. Vast tuleks esmalt kaardistada, et mis osad süsteemist ikkagi täpselt rassistlikud on ja siis sealt edasi liikuda.

                    Et noh, ma usun küll, et rahumeelne dialoog on võimalik. Rohkem M. L. Kingi ja vähem Malcolm X-i vms.

                    Kommentaar


                      Kollektiivsel süül ja selle alusel karistamisel on totalitaristidel pikad traditsioonid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Rohkem M. L. Kingi
                        Look into it
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Vabandust, aga see on sitt ja kusi. Vea nüüd oma ajalootaustast need momendid ka välja, kus dialoog natsidega midagi head kaasa tõi
                          "Sitt ja kusi" on see järeldus ning püüd tuua sisse teemaga mitte haakuv äärmusesse kalduv ning naeruvääristav "mis oleks kui" võrdlus/näide. Dialoog/rääkimine (antud kontekstis) = suhtlus kahe kogukonna vahel, kuidas seda teemat kajastatakse/käsitletakse (ajakirjanduses, liidrite poolt), mitte et istuge maha, keetke tass teed ja hakake rääkima.

                          Kommentaar


                            Ma annan ka tilga verd kakelungide kaardistamiseks.
                            Paldiski ja ennekõike selle ümbrus on ilus piirkond. Ja pole ka uudis, kui jälle mõni karistussalk seal maad võtab.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Ei saa vist aru, mida sa mõtled. M. L. King ei pooldanud rüüstamisi.

                              Kommentaar


                                Ma ei saanud tükk aega aru, kuidas ameeriklased saavad oma mustanahalistesse niisuguse rõveda eelarvamuse ja rassismiga suhtuda. See in nii 20. sajand.

                                A siis ma mõtlesin, et pagan, kui ettevaatlikuks mina muutun, kui kohtun mustlasega...


                                Lisaks! Läksin eile vihmaga jooksma, Ruuben Kaalep seisis bussipeatuse varjuall nukras üksinduses. Kui viiskümmend minutit hiljem uuesti mööda litsusin, oli ta endiselt seal... Tekib küsimus, kas ta menetles või varitses?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X