320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Su oma loogika.
    Ma ei tunne oma loogikas end sugugi kehvemini kui see seltskond, kes on igasuguse reaalsustaju kaotanud ja nõuab politsei kui institutsiooni laialisaatmist. Ja ütle nüüd veel, et need on vaid üksikjuhtumid. :P
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Ma ei tunne oma loogikas end sugugi kehvemini kui see seltskond, kes on igasuguse reaalsustaju kaotanud ja nõuab politsei kui institutsiooni laialisaatmist. Ja ütle nüüd veel, et need on vaid üksikjuhtumid. :P
      Ma ei hakka kaitsma seisukohti, mida mul ei ole. Seda enam, et mitte ükski su siia-sinna hüplevatest teemadest ei ole heas usus vaieldud. Kõiksugu infot on tohutult, kõiksugu uuringuid ka, siitki mõned läbi käinud ja neid on saatnud ootuspärane vaikus, kuniks jälle kuskilt mõni mugav kirss hambusse jääb ja kõik kordub uuesti.

      Ma olen veendunud, et ka sinu maailmas on sarnased asjad kontekstist tulenevalt mõnikord erineva tähendusega. Kuniks sellest sihilikult keeldutakse aru saamast, siis ei ole mõtet edasi rääkidagi.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Ma ei hakka kaitsma seisukohti, mida mul ei ole. Seda enam, et mitte ükski su siia-sinna hüplevatest teemadest ei ole heas usus vaieldud. Kõiksugu infot on tohutult, kõiksugu uuringuid ka, siitki mõned läbi käinud ja neid on saatnud ootuspärane vaikus, kuniks jälle kuskilt mõni mugav kirss hambusse jääb ja kõik kordub uuesti.

        Ma olen veendunud, et ka sinu maailmas on sarnased asjad kontekstist tulenevalt mõnikord erineva tähendusega. Kuniks sellest sihilikult keeldutakse aru saamast, siis ei ole mõtet edasi rääkidagi.
        No kui sa nimetasid minu juttu mingiks üldistamiseks, siis mingi seisukoht sul ikka on.

        Kas see oli ka üldistamine, et sellele kõigele aluse pannud intsidendil polnud midagi pistmist rassismiga? Kuidas saab see intsident ise olla siis üldse aluseks neile rassismivastastele protestidele? Seda juhtumit lihtsalt kasutatakse enda agenda huvides ära ja see on ka kõik.

        Kus see BLM siis on kui mustad musti tapavad? Laias laastus 90% tapetud mustanahalistest USA-s saab surma just teiste mustanahaliste käe läbi. Miks siis need elud ei loe, kedagi kullatud kirstus ei maeta ning südantlõhestavaid kõnesid ei peeta? Kui nad tahavad tõesti olla usutavad, siis võidelgu selle nimel, et nende endi kodukoht oleks turvaline ja nende lapsed elu ning tervisega koolist koju saaksid.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          No kui sa nimetasid minu juttu mingiks üldistamiseks, siis mingi seisukoht sul ikka on.

          Kas see oli ka üldistamine, et sellele kõigele aluse pannud intsidendil polnud midagi pistmist rassismiga? Kuidas saab see intsident ise olla siis üldse aluseks neile rassismivastastele protestidele? Seda juhtumit lihtsalt kasutatakse enda agenda huvides ära ja see on ka kõik.

          Kus see BLM siis on kui mustad musti tapavad? Laias laastus 90% tapetud mustanahalistest USA-s saab surma just teiste mustanahaliste käe läbi. Miks siis need elud ei loe, kedagi kullatud kirstus ei maeta ning südantlõhestavaid kõnesid ei peeta? Kui nad tahavad tõesti olla usutavad, siis võidelgu selle nimel, et nende endi kodukoht oleks turvaline ja nende lapsed elu ning tervisega koolist koju saaksid.
          Ootaks sellele väitele mingit faktikontrolli, numbritega ja puha. Vastasel korral jätab sellise kahtlase mulje, et näiteks kõik moslemid ongi terroristid.

          Kommentaar


            mõni tahab ikka nii väga rassismi tunda et nöörijupp juba käib ka selleks

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ootaks sellele väitele mingit faktikontrolli, numbritega ja puha. Vastasel korral jätab sellise kahtlase mulje, et näiteks kõik moslemid ongi terroristid.

              2016a andmed näiteks.

              2870 musta tapetud ja 2570 juhul oli mõrvar mustanahaline.

              Kommentaar


                Aa et palju kuritegevust toimub selle toimepanijate endi lähipiirkonnas ja sealsete inimeste vastu? Kes oleks arvanud.

                Kust see kuritegevus üldse tuleb tho? Selle kohta ka ägedaid linke on visata?
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Kuritegevus tuleb vaesusest. Vaesus tuleb pahade valgete meeste poolt kirjutatud ajaloost ja püstitatud kujudest, miasma imbub sealt ühtlaselt üle kogu USA laiali ja nakatab mustanahalised nahavärvi alusel. Nüüd kui need puudused kõrvaldada, siis kõik geto mustad lähevad ausale tööle ja lugupeetud ülikoolidesse laiali ja mustade omavaheline kuritegvus ja vägivald kaob peaaegu täielikult. Probleem on mõne aastaga lahendatud, umbes nii?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kuritegevus tuleb vaesusest. Vaesus tuleb pahade valgete meeste poolt kirjutatud ajaloost ja püstitatud kujudest, miasma imbub sealt ühtlaselt üle kogu USA laiali ja nakatab mustanahalised nahavärvi alusel. Nüüd kui need puudused kõrvaldada, siis kõik geto mustad lähevad ausale tööle ja lugupeetud ülikoolidesse laiali ja mustade omavaheline kuritegvus ja vägivald kaob peaaegu täielikult. Probleem on mõne aastaga lahendatud, umbes nii?
                    Mõne aastaga? Sa vist tahtsid öelda, et mõne generatsiooniga.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Võtame näiteks Brasiilia. 2003-2010 oli presidendiks inimene kes suunas riigi rahavoolu vaesuse vastu võitlemiseks ja töölisklassi parandamiseks.

                      kuritegevuse määr Brasiilias:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Võtame näiteks Brasiilia. 2003-2010 oli presidendiks inimene kes suunas riigi rahavoolu vaesuse vastu võitlemiseks ja töölisklassi parandamiseks.

                        kuritegevuse määr Brasiilias:
                        Ja 90-92 oli väga parempoolse majanduspoliitikaga president. Kuritegevus samuti langes. 2011-2016 oli president Rousseff, Lulaga(03-10) täpselt sarnase maailmavaatega poliitik. Ometi kuritegevus tõusis. Nüüd on president Bolsonaro, kelle majanduspoliitika läheb sinna 90-92 kanti. Kuritegevus tõuseb.

                        Ehk mu jutu mõte - Ei ole mõtet mingeid näiteid nitpickida, kordades suurema tõenäosusega on tegemist lihtsalt kokkusattumusega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Kust see kuritegevus üldse tuleb tho? Selle kohta ka ägedaid linke on visata?
                          Äkki viskad nüüd ise linke või filosofeerid oma peakesest, mis kuidagi vabandaks neid mõrvasid? Vaesus ei ole ühegi mõrva vabandus.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Äkki viskad nüüd ise linke või filosofeerid oma peakesest, mis kuidagi vabandaks neid mõrvasid? Vaesus ei ole ühegi mõrva vabandus.
                            Mul ei ole vaja mingit filosoofiat mingil diibil tasandil, arusaamaks oma kodusest kasvatusest, et inimestega ei nussita omamata tema nahanärvist või mis soost tegelasega talle meeldib oma orgasme jagada. See võltsmoraalitsemine eestlaste suust, kuidas usakad peaksid oma rassismiga võitlema seal ajab ka mind samas naerma.

                            Kommentaar


                              Kui paljud nende mõrvade ohvritest on mustad? Muidugi on iga musta surm nende meeleavalduste ajal kahetsusväärne. Kivisaare rassismiga seostavat saadet tauninud Katrina Indiana tõdes, et valgete vastast rassismi ei ole olemas. Indiana autoriteedist annavad tunnistust tuhanded tema petitsiooniga kaasajooksikud. Ma ei usu, et ühtegi neegrite ees põlvitavat valget tapetaks mässu käigus. Ilmselt nad on ise süüdi ja provotseerinud seda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Kivisaare rassismiga seostavat saadet tauninud Katrina Indiana tõdes, et valgete vastast rassismi ei ole olemas.
                                Ta lihtsalt kordab BLM-i ametlikku mantrat. Nende arust ei saa jah must valge vastu olla rassistlik. Mustal saab vaid rassiline eelarvamus olla, aga see pole rassism!
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X