320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see tv3 uus saade on üle pika aja üks tõsiselt hea formaat. huumorit korralikult.

    Kommentaar


      Uskumatult kiire peab inimestel olema, kui on vaja 10 sekundi ootuse asemel peatusest kohe välja sõitva trammi eest läbi joosta.
      sigpic

      Kommentaar


        Hanna-Liina Võsa on Ester Pajusoo reinkarnatsioon.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Hanna-Liina Võsa on Ester Pajusoo reinkarnatsioon.

          Nõrk, Porgand, nõrk. Oleks oodanud, et vaatad Kanal2 uut saadet, mis on natuke harivam ja silmaringi laiendav.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Hetkel on 69 lehte tähelepanekuid elust enesest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Hetkel on 69 lehte tähelepanekuid elust enesest.
              Sõltub settingustest, mul on 46.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Võtsin ka uurida seda tv3 uut laulu- ja naljasaadet. Hakkasin juba loobuma, kuid siis tuli Ines ja päästis saate. Hetkel siis proovin edasi vaadata...
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Telekast võib saada Peeter Oja molliga näkku, sõidan televiisorist vähemalt 13km kaugusele.

                  (PS! Pole Peeter Oja vastu mitte midagi)

                  Kommentaar


                    Tuleb välja, et ma olen mustkunstnik !!

                    Valasin just 355 ml Red Bulli (purgist) ümber 330 ml pudelisse. Tilkagi ei läinud mööda. Aga küsimus jääb - kuhu kadus 25 ml jooki ?

                    Kommentaar


                      Aga mitut 330 ml pudelit Sa oled näinud, mis on triiki täis?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Aga mitut 330 ml pudelit Sa oled näinud, mis on triiki täis?
                        Shhh... ega mustkunstnike trikke tohi siis nii avalikult paljastada!
                        Ja pealegi RBl on jõle raske hinnata- pudel ei paista mitte üks suts läbi...

                        Kommentaar


                          Saade " Su nägu kõlab tuttavalt" saab minult positiivse hinde. Eluaegse hea paroodia fännina ja hobiharrastajana minevikust on tegemist väga hea tükiga. 4 Kohutava riiäliti jama kohta ( Totaalne nägu, Kaalul on paks jne) tuleb vähemalt 1 paremat sorti programm ka.
                          Hetke üks parimaid imo :
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Sinul, rott, võib tööpäev olla, aga kui eurooplasel on püha, siis ära mölise, pankadevahelised maksed ei toimi. Mis mõttes loogikaflopp, lollakas oled vä?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Sinul, rott, võib tööpäev olla, aga kui eurooplasel on püha, siis ära mölise, pankadevahelised maksed ei toimi. Mis mõttes loogikaflopp, lollakas oled vä?
                              Pidin ise helistama swedi kell 3 päeval, et samuti seda kuulda..

                              Kommentaar


                                Tip striimi vaatamist segavate reklaamide vastu: parem klikk striimi peale, "ava paneel eraldi aknas" või midagi sarnast.

                                Kindlasti mõned teavad, aga avastasin ise alles nüüd.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X