320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kokkamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ja mitte niisama õliga, aga gutter oiliga ikka. Siis on autentne.
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis seal ikka keerulist. Lased terve hooaja sama õliga ja panni ei pese

    Kommentaar


      #77
      Ma olen 32 aastane meesterahvas, ja ma ei ole ikka suutnud endale selgeks teha, kuidas see " õige" omlett valmib. Ma annan oma munandid ära ja väidan, et olen vaadanud nii koka raamatuid, otsinud abi googles, küsin oma armsa ema käest. Ja mis ei õnnestu, on ikka ja see sama omlett et ta oled sama täiuslik, nagu ma oleme harjunud saama kuskil restodes jne. Mis värk sellega on, või ma olen ainus, et kodus lihtsalt ei õnnestu üldse miskit? Küll on ta liiga krõbe, liiga ebaühtlane jne jne probleemid. Ma väidan, et ma võiks valmistada hiidkrevette ka paremini kui see fucking omlett

      Kommentaar


        #78
        vett lisad? Kaane paned peale pannile?

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          vett lisad? Kaane paned peale pannile?
          Vett küll ei lisaks, ise lisan piima. Kaas peale jah.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Vett küll ei lisaks, ise lisan piima. Kaas peale jah.

            jaa piimake läheb ilusti segu sisse, aga nagu lihtsalt see pole see ikkagi, mida ma saan kuskil dublineris hommikuti. mulle ilgelt meeldib köögiviljaomlett ja praen ennist köögiviljad ilusti läbi enne kui panen segu sisse ja kokkuvõtlikult ma kuskil 10-15 minna haudun teda, aga kokkuvõttes ei tule ikka see, mida ma olen harjunud saama kuskil restodes, panni viga? wokkpann on parem?

            Kommentaar


              #81
              Aja pann kuumaks (suht maksimaalne kuumus) ja lükka köögiviljad peale. Prae mõned minutid 3-5. Vaata, et nodi kõrbema ei hakka. Võid praadida võiga - see toob maitse paremini esile. Tolle hetkelise kuumusega jäävad mahlad vilja ega muutu pudruks.
              Keera kuumus maha, a la nii, et nagu tahaks toitu soojas hoida, kuid tiba rohkem, et nodi küpseks ja lisa segu (muna, piim...mulle meeldib kohvikoor rohkem). Lükka kaas peale ja las asi haudub, küpseb... 10-15 minutit ehk. Pole kunagi aega võtnud...noh, kui näed, et muna on pealt küps, siis ongi aeg lisada a la juustu ja süüa.

              Elektri, induktsiooni ja gaasi puhul on kõigil omad nüansid. Ja pann ole ka oluline...kuid üldiselt peaks igas asendis hea asja saama.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #82
                Ribid Ribid...

                Proovisin just mõnda aega tagasi ja tulemus oli üpriski vahva..

                Veise ribisid marineerisin kuivaine seguga( tähtaniis, paprika, sool, pipar, oregano, pruun suhkur, cajun spice mix)
                Ahjupann aja kuumaks ja prae veiseribisid kuni pealt kuldpruun. Tõsta kuskile ära, lisa porgand, sibul küüslauk. Kuumuta läbi...vala peale punane vein keeda natuke kokku... ribid tagasi ahjupannile. Loorber, rosmariin, tüümjan. Lisa piisavalt vett, et ribid oleks kaetud. Kata fooliumiga ja ahju.. olenevalt kui kaua viikcid oodata aga mingi 120C 4-5 tundi. Kui niikaua ei viitsi oodata siis 180c paar tunnikest.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  jaa piimake läheb ilusti segu sisse, aga nagu lihtsalt see pole see ikkagi, mida ma saan kuskil dublineris hommikuti. mulle ilgelt meeldib köögiviljaomlett ja praen ennist köögiviljad ilusti läbi enne kui panen segu sisse ja kokkuvõtlikult ma kuskil 10-15 minna haudun teda, aga kokkuvõttes ei tule ikka see, mida ma olen harjunud saama kuskil restodes, panni viga? wokkpann on parem?
                  Kasuta piima asemel köögikoort... ja lisa natuke küpsetuspulbrit koore- muna segule.

                  Kommentaar


                    #84
                    äkki selle omleti tegemise põhilisem trikk on ikkagi muna kloppimine?
                    kui muu ei aita.

                    ise mõtlsein, et prooviks šašlõkki teha jalapenjo marinaadis, huvitav, kas tuleb liiga vürtsine või mitte. äkki kellelgi on kogemusi.
                    või noh, ma võin umbes pärast nädalavahetust neid kogemusi ise jagada.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas mg Vaata postitust
                      ise mõtlsein, et prooviks šašlõkki teha jalapenjo marinaadis, huvitav, kas tuleb liiga vürtsine või mitte. äkki kellelgi on kogemusi.
                      või noh, ma võin umbes pärast nädalavahetust neid kogemusi ise jagada.
                      Pigem tuli ta sul liiga vähe vürtsine. Või kuidas?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Pigem tuli ta sul liiga vähe vürtsine. Või kuidas?
                        sellega läks nüüd seekord nii, et ma ise ei saandki maitsta
                        aga eks ma proovin uuesti
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          #87
                          Andke mõni hea kotlettide retsept
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Andke mõni hea kotlettide retsept
                            poolita
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              #89
                              Või võta pelmeenidelt ümbris ära. Saad väiksed kotletid!

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Andke mõni hea kotlettide retsept
                                Hakkliha, sibul, küüslauk, riivitud porgand, muna, törts ketshupit, sool ja pipar.
                                Segad kokku, praed, sööd.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X