320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kokkamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin Keskturu juures olevas New Thai restos ja proovisin rohelise papaia salatit. Ma pean ütlema, et olen igasugu tulekahju enda suus tundnud, aga see oli midagi täiesti meeletut. Nagu TÄIESTI meeletut.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Käisin Keskturu juures olevas New Thai restos ja proovisin rohelise papaia salatit. Ma pean ütlema, et olen igasugu tulekahju enda suus tundnud, aga see oli midagi täiesti meeletut. Nagu TÄIESTI meeletut.

      Tänud

      Kommentaar


        Teema aktiivne, lisan omaltpoolt ka paar kohta, mis viimasel ajal Tallinnas hinna-kvaliteedi suhtelt veel korras on (paljud on ikka absurdselt kalliks ajanud oma tavaari).

        Grillbaas (Arctic spordiklubi ja Kadaka Selveri vahel), nende pita on ikka Tallinna parim. Suure pita saab 4.5 euriga.

        Shaurma Kebab (Mitmeid kohti Tallinnas, Telliskivi Depoo ja Punase tn oma proovinud). Kogu menüü on kanalihaga (mis on 10/10), Shaurma sellises tortillalaadses lehes maksab 3.5-4 euri, olenevalt kohast. Friikad juurde +1.80.

        Baojaam (Balti Jaama turu foodstreet), sealt saab ulme maitseelamuse, ise proovinud crispy kanaga, hind natuke teravam ka, 7 euri.

        Vesivärava Grill (Kadriorus, staadioni juures), ei anna just algset Vesivärava Grilli kvaliteeti välja (kust omanikud lahkusid vastavalt Dinerisse ja Estonian Burger Factorysse), samas burgeri kvaliteet on läinud heaks. Kindlasti parem kui Derek vms. Hinnad algavad 4.50st, odavam kui konkurentidel.

        Akbana (Rahumäe teel). Asub eriti veidras majas ja sisseastudes on veits imelik tunne, kuhu ma sattund olen ja kas siin julgeb ka süüa. Samas toit on super, ehtne India. 2 peale ~11 eurot+joogid saab kõhu korralikult täis. Erinevad päevapakkumised 4.50 kanti.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Ise pole käinud, aga Mehhiko toit http://www.carramba.ee pidi olema hea ja väga terav
          Carramba on korralik, samas tegelikult hästi lihtsad maitsed ja toidud (mitte midagi sellist, mida kodus ise ei saaks teha). Mehhikost soovitaks Anchot vanalinnas, see on eriti kunn koht.

          Kommentaar


            Tegemist on tegelikult kokkamisteemaga. Söögikohtadel oli ka vist mingi teema.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Tegemist on tegelikult kokkamisteemaga. Söögikohtadel oli ka vist mingi teema.
              otsisin, aga ei leidnud peale Urkabaaride rohkem söögiteemasid. küsin aga kähku ära, et kus saab Tallinna parimat/maitsekamat burgerit? estonian burger factory/must puudel/burger kitchen on kõik samasugused - maitsetu pihv, tavalised kastmed, mõjub ühtlase massina.

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                otsisin, aga ei leidnud peale Urkabaaride rohkem söögiteemasid. küsin aga kähku ära, et kus saab Tallinna parimat/maitsekamat burgerit? estonian burger factory/must puudel/burger kitchen on kõik samasugused - maitsetu pihv, tavalised kastmed, mõjub ühtlase massina.

                Kommentaar


                  Carramba asub iseenesest päris kummalises kohas, elades sellest ca 150m kaugusel, mõtlen kogu aeg, et kas keegi peale turistide päriselt Kadriorus söömas ka käib? Minu loogika ütleb, et söögikohad peaksid kõik olema täitsa kesklinnas, muidu tundub klientuur üsna kitsas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Käisin Keskturu juures olevas New Thai restos ja proovisin rohelise papaia salatit. Ma pean ütlema, et olen igasugu tulekahju enda suus tundnud, aga see oli midagi täiesti meeletut. Nagu TÄIESTI meeletut.
                    Ma ka ükskord tellisin sealt midagi, ei mäleta täpselt mida, aga vee arve tuli too kuu korralik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Ma ka ükskord tellisin sealt midagi, ei mäleta täpselt mida, aga vee arve tuli too kuu korralik.
                      Ja vetsuskäigu võib nimetada operatsioon "Tulihännaks". Robustne oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Hoi.
                        Kellelgi on kogemusi, et millises pealinna söögikohas ja mis söök täpsemalt võiks olla Tallinna kõige teravam toit?
                        Defineeri terav

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Defineeri terav
                          Mis tekitab suus tulekahju, ajab kõhu lahti, näo tulipunaseks ja silmad veele.

                          Kommentaar


                            India restorani satud, siis need vindalood on päris tulised.

                            Ma üldiselt panen kodus päris palju kuke kastet toidule, seega olen natukene treenitud juba vürtsikate toitude osas.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                              India restorani satud, siis need vindalood on päris tulised.
                              Järgmisel nädalal on plaanis. Ausalt öeldes on juba veidi siiber, aga kui sai tööl plaaniks võetud, siis peab ikka pealinna kõige vürtsikama roa üles leidma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mis tekitab suus tulekahju, ajab kõhu lahti, näo tulipunaseks ja silmad veele.
                                Ahhah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X