320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ManU sõimamisest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

    Originally posted by Jaan


    V2ga originaalne on valida originaalseks olemiseks idioodistumine.
    Oh come off it! Ma olin seal ja ma olen Sunderlandi fänn ja ma olen naisterahvas, ja kuigi ma tunnistan, et osa sellest võidtantsust oli tõesti nilbe ja mul ei olnud just kõikse parem meel (to say the least) Sunderlandi vastu löödud värava pärast, ei usu ma et kõik need senjoorid moraali- ja siivsusejüngrid, eesotsas Jaaniga oleksid nüüd õigustatud antud olukorda arvustama ja seda ManU fännide idiootsusena kategoriseerima. Oled sa Jaan 100% kindel, et sina ei ole avalikus kohas kunagi nilbe/rõveda alatooniga liigutusi/verbaalseid vahendeid kasutanud?
    Nii tore on ju inimestele idioodisilti külge kleepida, kaspole? Eriti kui see inimene on selle klubi fänn, mis sulle ei meeldi. Oh seda lahedat topeltmoraali.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

      Elagu ManU ja Beckham ning Scholes, kes Sunderlandi põrmustasid-))))

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

        Et tuua pisutki rahu siis Manchesteri sõtta, edastan Noel Gallagheri avalduse :
        \"If you grow up in Manchester, you either go to work in a factory or you play soccer, or you sell drugs, or you become a musician. I think that\'s why we have two pretty good soccer teams, and we\'ve got a lot of good factories, we\'ve got a lot of good drug dealers and a lot of good bands.\" - Noel Gallagher

        Ehk konkurents on edasiviiv jõud anyway...

        Ah jaa, City reservid võitsid esmaspäeval ManU omi 3:0

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

          .....niih, ütlen siis ka välja oma subjektiivse seisukoha, sinu väidetele:

          1. Minu arvates on tegemist kõige puhtama koelise kadedusega, sest valdav enamus jalgpallifännidest ronib ikkagi staadionile, raadio või telekasti ette lootes kordaminkekuid, ehk siis et just tema sats võidab ( loe: on edukas ).

          Kas sina Eesti koondise poolehoidjana oled kade nende eestlaste peale, kes toetavad Hollandit, Portugale, Prantsusmaad (ka mängus Eestiga), sellepärast et nende lemmikud edukamad on? Mina millegipärast pole - pigem vaatan nendele kui rumalatele lambukestele keda on võõras hiilgus ära meelitanud. Just selline on TÜÜPILINE manu fänn - vähemalt tüüpiline kujutluspilt manu fännist.
          Ma ei tea kogu Inglismaad, aga mulle tundub et mänju fänne ei vihata - neid lihtsalt põlatakse. Näiteks kui Sunderlandis vihatakse Newcastlit ja vastupidi, (on suhtumine siiski võrdväärne, siis mänju fänni suhtutakse pigem ülevalt alla).
          Umbes nii nagu sa vihkaksid Vene koondise fänne, aga põlgaksid eestlast Hollandi koondise särgis Eesti-Hollandi mängu ajal Lillekülas.
          ...
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

            1. Jutu tegemine tuleb alati kõne alla, olenemata sellest kui suurt toetust omab klubi, pigem oleneb see inimese enda sotsialiseerumis vajadusetest.

            Palju sa praktikas suhtled (oled suhelnud) teiste manu fännidega - eriti väljaspool Eestit? Kuidas suhtuvad nö päris manu fännid (kui neid üldse olemas on) eestist fännidesse? Suhtutakse hästi, kutsutakse külla?

            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

              2. Ja hoolimata soost tundub see minule suht ekstravagante ja mingil määral originaalne viis olla näidata oma suhtumist.
              kõik Unitedi poolehoidjad ei tegele onaneerimisliigutustega kui me värava lööme. quote]

              Maitse asi. Kelle jaoks originaalne, kelle jaoks tülgastav ja ebakohane. Tore, et kõik manu fännid nii \"ekstravagantsed\" ja \"originaalsed\" pole.
              Manu fännidel on kaks peamist viga:
              1. Nad on justkui lastekodulapsed - üle maailma laiali, kuskil pole nad enamuses, kuskil pole nad omad. Igal pool on olemas oma koduklubi, mida nemad ei toeta - nende klubi on küll suur ja vägev, aga asub kaugel.
              2. Manu fännid teavad seda ja põevad alaväärtuskompleksi (ükski teine klubi pole teinud topicut, kus on tõstetatud teema: miks te meid sõimate) ning otsivad põhjendus ja õigustusi miks nad oma klubi toetavad: põnev ründav mäng, maailma parimad mängijad, lõpusekunditel löödud väravad jne.
              Manu fännid on minumeelest suhteliselt jalgpallivõhikud, kes näevad ainult klubi esimest - telekast paistvat tasandit - meeskonda. Kõigest muust, sh kaasfännidest, ajaloost jne teavad nad keskmisest vähem. Võibolla see nii pole, aga tundub nii.

              Selles suhtes saan sellest manu fenomenist aru - meeskond on manul tõesti üsna sümpaatne.
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

                Originally posted by indrek

                Selles suhtes saan sellest manu fenomenist aru - meeskond on manul tõesti üsna sümpaatne.
                Kuule keda sa fännad siis, fänne või meeskonda?

                P.S. Pikem jutt seoses onaneerimisliigutuste ja manu fännidega tuleb mõne aja pärast.
                Jube Tige Kala

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

                  Et kõik ausalt ära rääkida, alustame sellest onaneerimisliigutusest. Nimelt oli ManU vastaseks Sunderland, kes kohe mängu algul juhtima läks ja eduseisus juba 60ndal minutil venitama hakkas. Nii, mängu statistika väidab, et ManU tegi 33 pealelööki Sunderlandi 3 vastu. Ja kui juba hakkasid ka kõige paadunumad Sunderlandi fännid uskuma võimatut, et sellise mänguga saab siiski võita, tabas valus viigivärav. Oleme ausad, mu rõõmu suutis veel ületada ainult järgnev võiduvärav. Kallis Indrek, ma ei usu, et sa nii rumal oled, et aru ei saa, mida ma selle onaneerimisliigutusega mõtlesin. Ja noh, mis siin salata, ma nautisin hetke, kus nagu juba kangesti heaks tavaks on saanud, et igale ManU mängule kogunevad teatud tegelased kuradite vastasele pöialt hoidma ja ManU toetajaid baaris 3-4 tükki, olen ma üks nendest vähestest rõõmustajatest ja oma rõõmu ma siis juba tagasi ei hoia. Aga oma naisele ütle et ma silusin niimoodi takku (no tead kül, siuke krussis on ju muidu) ja et me teeme seda iga kord. Ma loodan et tal selle vastamata küsimuse pärast unetuid öid väga palju polnud. Ja ära tunne piinlikust kõigi ManU fännide, vaid minu pärast, või leiad jälle ühe ManU poolehoidja tegevuse juures asja, mida kõigile veel kümneid aastaid nina alla hõõruda, miks ManU nõme on. Jah, ma tunnistan ennast küll mitte kõige siivsamaks ja korralikumaks inimeseks, aga vaevalt et sinagi seda oled. Ja seltsimees Jaan, kes mu kohe kiirelt idioodiks tembeldab, võib lihtsalt perse käia, kui ei tea, mis kus ja kuidas.

                  Originally posted by indrek
                  2. Ta on nö kodutute klubi. Klubi mille fännid ei ela reeglina Manchesteris, vaid mööda Inglismaad (tegelikult maailma) laiali - \"Long way from London\" nagu nende kohta armastatakse ütelda.
                  Et neid elab kõikjal, siis tekib nende vastu ka antipaatia. Umbes nagu looduses käod, kes munevad teiste lindude pessa, ühesõnaga manu fänn Sunderlandis mõjub umbes nagu Hollandi särgiga eestlane Tallinnas.
                  Sellest ka siis suhtumine.
                  Nii nagu teie suhtute reeglina hollandi särki kandvasse eestlasesse, nii suhtub keskmine inglane manu fänni. Võib vist nende kohta gloryhunter ütelda?
                  Esiteks - kange mees oled kogu aeg seda juttu rääkima, samas elad Sunderlandist tuhandete kilomeetrite kaugusel.
                  Teiseks - Nii suhtub keskmine inglane manu fänni - huvitav küll, miks on samas ManU Inglismaa au ja uhkus? Miks oli kogu Inglismaal pidu kui ManU võitis CL finaalis? Miks anti Sir Alex Fergussonile rüütlistaatus? Ma kohe mitte ei usu, et sellised asjad oleks juhtunud, kui kõik britid, v.a. 68000, kes Old Traffordil käivad, vihkaks ManU kõigest hingest.
                  Kolmandaks - mis sul on kägude vastu?

                  Originally posted by indrek
                  3. Kui ülejäänud klubid on suhteliselt kohalikud, siis manu fännid on sellised ülemaailmsed, pakistanlastest, singapurlastest, eestlastest ja mehhiklastest tegelinskitega - kes pole kunagi old traffordil käinud. Neisse ei suhtutagi nagu päris fännidesse, vaid rohkem nagu kiibitsejatesse.
                  Kas tuleb jälle sisse väikene kadedusnoot, et teistel klubidel sama palju toetajaid pole? Ma küll ei tea, mis haridus sul on, aga kui oled majandusega kokku puutunud, siis peaksid jagama, et need fännid ei tule üleöö, vaid tehtud on kõva turundustööd. Noh, sellele aitas kaasa ka kunagine lennukitragöödia, aga fännid on ju tegelikult jalgpalliklubile kontingent, kelle pealt teenida. ManU oskab lihtsalt teenida ka ülemaailmselt ja mitte vähe. Huvitav miks ostis Arsenal Inamoto - ikka sellepärast, et saada endal fänne juurde Aasias, mis on meeletu potensiaaliga turg. Lähemalt võid selle kohta lugeda sellisest raamatust nagu \"Winners Losers\".
                  Üks küsimus veel - kui paljud Eesti Sunderlandi fännid, kellega sa ju ülihästi läbi saad on käinud Stadium of Lightil? Sa ju peaks neile ka vaatama ülalt alla, et mina olen fänn ja teie olete mingid mõttetud ja odavad jäljendajad.


                  Originally posted by indrek
                  Palju sa praktikas suhtled (oled suhelnud) teiste manu fännidega - eriti väljaspool Eestit? Kuidas suhtuvad nö päris manu fännid (kui neid üldse olemas on) eestist fännidesse? Suhtutakse hästi, kutsutakse külla?
                  Kes on päris ManU fänn? Kes on päris Sunderlandi fänn?
                  Ma suhtlesin kunagi paari meili teel (andsin talle mingeid artiklite tõlkeid vms) Operi fännklubi esindajaga, kes kutsus mind suht kiirelt külla? Kas ma olen nüüd Aalborgi fänn? Proovi endal selgeks teha, misasja tähendab viisakusavaldus.

                  Originally posted by indrek
                  2. Manu fännid teavad seda ja põevad alaväärtuskompleksi (ükski teine klubi pole teinud topicut, kus on tõstetatud teema: miks te meid sõimate) ning otsivad põhjendus ja õigustusi miks nad oma klubi toetavad: põnev ründav mäng, maailma parimad mängijad, lõpusekunditel löödud väravad jne.
                  Näita mulle klubi, millel on sama palju antifänne ja oleks kohe olemas analoogne teema ka. Ja kas sa vaidled vastu, et ManU ei mängi ründavat jalgpalli? ManUs pole küll maailma parimaid mehi, aga maailma tippu kuuluvad nad pea kõik. Lõpusekunditel löödud värav näitab ju meeskonna tahet ja võimet mängita ja võidelda viimaste hetkedeni, mulle isiklikult ei meeldiks klubi, mis ei võitle.

                  Originally posted by indrek
                  Manu fännid on minumeelest suhteliselt jalgpallivõhikud, kes näevad ainult klubi esimest - telekast paistvat tasandit - meeskonda. Kõigest muust, sh kaasfännidest, ajaloost jne teavad nad keskmisest vähem. Võibolla see nii pole, aga tundub nii.
                  Kui tohib küsida, siis mis tasandit sina pead primaarseks? Jah, tegelt mulle meeldib Coventry, sest ta on kõige kauem Inglise kõrgliigas püsinud klubi. Nüüd ma valin lemmikklubi selle tasandi järgi, kui hästi suudab meeskond liigas püsida vms?
                  Kindlasti ei tea ka ei sina ega keegi teine Sunderlandi fännidest jalgpallist sama palju, kui näiteks Kaarel Berg. Aga kas nüüd tuleb sult üldistus, et Newcastle\'i fännid on kõik targad ja intelligentsed tüübid? Vaevalt. Ja miks mind peaks niiväga huvitama kaasfännid, kui mulle meeldib ManU meeskonnana?

                  Üldiselt oleks tore, Indrek, kui sa kasutaksid aega rohkem Sunderlandi kiitmiseks ja meeskonna probleemide arutamiseks selle asemel, et suht mõttetultotsida välja fakte, et saaks ManU maha teha. Milleks? Kas tõesti on see ainus vahend ManU võitmiseks? Igatahes tundub mulle, et Eesti on konkurentsitult suurim fännlubi selline, millel puudub kindel lemmik, lemmik vaheldub igal nädalavahetusel ja miks? Sellepärast et lihtsalt on kole pop olla ManU vastu. Kui keegi suudaks seda asjalikult põhjendada, miks ManU siis nii halb ja paha on, võib-olla ma hakkaks ka asju veidi teisiti vaatama.
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'ManU s

                    Originally posted by Miq

                    Et kõik ausalt ära rääkida, alustame sellest onaneerimisliigutusest. Nimelt oli ManU vastaseks Sunderland, kes kohe mängu algul juhtima läks ja eduseisus juba 60ndal minutil venitama hakkas. Nii, mängu statistika väidab, et ManU tegi 33 pealelööki Sunderlandi 3 vastu. Ja kui juba hakkasid ka kõige paadunumad Sunderlandi fännid uskuma võimatut, et sellise mänguga saab siiski võita, tabas valus viigivärav. Oleme ausad, mu rõõmu suutis veel ületada ainult järgnev võiduvärav. Kallis Indrek, ma ei usu, et sa nii rumal oled, et aru ei saa, mida ma selle onaneerimisliigutusega mõtlesin. Ja noh, mis siin salata, ma nautisin hetke, kus nagu juba kangesti heaks tavaks on saanud, et igale ManU mängule kogunevad teatud tegelased kuradite vastasele pöialt hoidma ja ManU toetajaid baaris 3-4 tükki, olen ma üks nendest vähestest rõõmustajatest ja oma rõõmu ma siis juba tagasi ei hoia. Aga oma naisele ütle et ma silusin niimoodi takku (no tead kül, siuke krussis on ju muidu) ja et me teeme seda iga kord. Ma loodan et tal selle vastamata küsimuse pärast unetuid öid väga palju polnud. Ja ära tunne piinlikust kõigi ManU fännide, vaid minu pärast, või leiad jälle ühe ManU poolehoidja tegevuse juures asja, mida kõigile veel kümneid aastaid nina alla hõõruda, miks ManU nõme on. Jah, ma tunnistan ennast küll mitte kõige siivsamaks ja korralikumaks inimeseks, aga vaevalt et sinagi seda oled. Ja seltsimees Jaan, kes mu kohe kiirelt idioodiks tembeldab, võib lihtsalt perse käia, kui ei tea, mis kus ja kuidas.
                    Miski pole toredam kui intellektuaalne ning p6hjendatud vaidlus. Sinu vabandused kyll mingit m6ju ei avalda ning j22n oma arvamuse juurde. Lisaks on veel muid v6imalusi oma r66mu v2ljaelamiseks, kui teiste solvamine ning yleyldiselt labane k2itumine, aga ega seda sult vist eriti oodata pole.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

                      Originally posted by Jaan


                      Kohe n2ha, et Tallinna Ylikool.
                      Ja selliste inimeste pärast nagu sina, Jaan, peetakse Tartus õppinud inimesi üleolevateks kiibitsejateks. Aga väga tore, et vähemalt sinagi suudad intelligentset konversatsiooni tekitada.

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

                        ma ei saa aru kas kodanikud mätas ja jaan on päris terve mõistusega inimesed, aga midagi nii haiget pole ma ammu lugenud
                        eriti kihvt on muidugi see, et jaani-nimeline \"intellektuaal\" toob siia vaidlusse sisse veel ka Tartu-Tallinna \"vastasseisu\". APPI!
                        ma olen päris mitu-mitu korda pidanud tõestama (nii wellis istudes kui netis teiesuguste pimedate unitedivihkajatega \"vesteldes\"), et ma ei ole gloryhunter ja kõik manu fännid ei ole idioodid ja blablabla.
                        kõik asjalikud manut toetavad argumendid on õnneks juba ära öeldud. selle singapuri-pride\'i jutu autor võib aga kyll ennast maha lasta. need ajad on ammu möödas, kui jalgpalli sai näha aint linnatagusel stadkal, kui naaberlinna meeskond kylla sõitis. XX1 sajand sa kuradi töll! te-le-vi-sioon! se on ju normaalne, kui pooldad mõnd meeskonda, mis ei asu kyll sinu geograafilise asukoha läheduses, aga mille stiil või mängijad sulle meeldivad. ja pole vahet, kas selleks on sis sunderland, manu või recreativo de huelva!!
                        muidugi ei kehti see kõik koondiste kohta. eestlane, kes eesti mängu ajal on vastaste poolt, läheb ahju. kõik.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

                          kurat ma lugesin uuesti seda jaani viimast postitust ja okse tuli peale. rõmu väljendamiseks on ka teistsuguseid mooduseid, kui labane käitumine??????
                          toksi seent ja joo õlut, aga ära jaura siin. uvitav kas sa staadionil vähemalt plaksutad, kui värav lyyakse?? mine vaata balletti parem.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'


                            to miq:

                            tjah. miq, sa pole indrekust vist päris heaste aru saanud... a noh, ytleme nii, et ma saan aru, miks sa aru ei saa

                            to fitibaldi:

                            ...v6ib ennast maha lasta?

                            asoo...

                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'ManU s

                              Originally posted by Fitibaldi


                              kurat ma lugesin uuesti seda jaani viimast postitust ja okse tuli peale. rõmu väljendamiseks on ka teistsuguseid mooduseid, kui labane käitumine??????
                              toksi seent ja joo õlut, aga ära jaura siin. uvitav kas sa staadionil vähemalt plaksutad, kui värav lyyakse?? mine vaata balletti parem.
                              Loodetavasti j6udsid kiiresti peldikusse joosta ja ei rikkunud oma klaviatuuri 2ra. Aga kahjuks ei saa ka sina aru, kus l2heb piir kaasaelamise ja labasuse vahel. J2rgmine!
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'ManU sõimamisest\'

                                Mihkel

                                Tundub, et sa ei saa mitte millestki aru. Võibolla seletasin kogu seda asja sinu jaoks jube keeruliselt, aga pihta ei saand sa küll millelegi. Ühesõnaga rahune maha ja loe sealt välja see, mis on sinna kirjutatud, mitte seda, mida arvad sealt välja lugevat.

                                Fitibaldi

                                Kuidas seda sulle nüüd viisakalt öelda, aga mida vähem sa siin sõna võtad seda suurem lootus on, et manu fännidest tekib mulje, et nad pole kõik idioodid.
                                Nagu üks klassik ütles: \"vaikimine kuld\".
                                memer of Gaskoff fan club

                                Kommentaar

                                Working...
                                X