320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oksakoha nalja kuulsin ka päris esimest korda. Jälle väga meeleolukas ja hindele 5 kommentaaring.
    AILTON

    Kommentaar


      makeeda matšeeda maskeeda maktšeeda mahheeda...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar




        Rooma on Itaalias ja ütle "Kiko" saab vähemalt pihta keda kommentaator mõtleb

        Kommentaar


          Kristiina..hmm Cristiano Ronaldo.. hilarious

          Kommentaar


            Kes teil seal seda skooritabloo asja otsustab? Eile õhtul riivas MU - CSM natukene silma. Kommentaar oli aga perfektne.

            Kommentaar


              Kas ma olen ainuke, kellel tundub, et Janno sõnavara ja kõnepruuk on väga sarnased Aivar Pohlakuga?

              Kommentaar


                Kruus oma juttu päris alati ei kontrolli. "Fiorentina võitis Debreceni ja nüüd 12 punktiga edasipääsu kindlustanud".
                Tipphetkede ajal sai ka tabeli kätte ja tehti ka väike parandus
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Kruus oma juttu päris alati ei kontrolli. "Fiorentina võitis Debreceni ja nüüd 12 punktiga edasipääsu kindlustanud".
                  Tipphetkede ajal sai ka tabeli kätte ja tehti ka väike parandus
                  Tegijail ikka juhtub.

                  Kommentaar


                    Loogilisem ja parem oleks tõesti olnud CSK mitte CSM.. CSM algul vaatasin nagu wtf mis krdi mängu ma vaatan nyyd ..

                    Kommentaar


                      Counter-Strike Moscow
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Kivisild: Huvitav on see, et ää ..(10 sek hiljem) et ää..(Kruus vaikselt: räägiräägi).. et ää..minut vaikust ja uus teema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                          Kas ma olen ainuke, kellel tundub, et Janno sõnavara ja kõnepruuk on väga sarnased Aivar Pohlakuga?
                          Sa oled kuradi geenius, mees! Ja su tähelepanuvõime on maailmaklassist!

                          Kommentaar


                            Kruus: Ja näeme Ronaldo teeb juba tikkimis pisteid .

                            ahah


                            Edit:

                            Kruus paneb jälle kildu.. :" ja van der vaart lõi üle.. sellisest kohast kus oleks pidanud isegi plekkämbri ristinurka lööma."

                            Kommentaar


                              Aga Higuain hääldatakse ikkagi Higuaiin mitte Higuan või Higuaan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                                Aga Higuain hääldatakse ikkagi Higuaiin mitte Higuan või Higuaan.
                                No kui nüüd tähte närida, siis hääldatakse teda iguaiin ehk h tähte välja ei öelda. Spaanlaste värk.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X