320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei taha midagi halvasti öelda, aga Liverpooli ja Deberceni mängul käis rohkem intervjuu, kui kommenteerimine.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Ma ei taha midagi halvasti öelda, aga Liverpooli ja Deberceni mängul käis rohkem intervjuu, kui kommenteerimine.

      ma ei imesta et seda liverpooli fänn ütles.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Ma ei taha midagi halvasti öelda, aga Liverpooli ja Deberceni mängul käis rohkem intervjuu, kui kommenteerimine.
        Seda mängu kommenteeris ilmselt Eesti viletsaim kommenteerijatepaar ka. Kes need üldse olid? jee

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Kruus oma juttu päris alati ei kontrolli. "Fiorentina võitis Debreceni ja nüüd 12 punktiga edasipääsu kindlustanud".
          Tipphetkede ajal sai ka tabeli kätte ja tehti ka väike parandus
          Kruusi kommentaarid on kõige lustlikumad. Lausa muhe vutti vaadata ja kuulata, kuidas ta täie hingega mängu kommenteerib.

          Kommentaar


            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
            Seda mängu kommenteeris ilmselt Eesti viletsaim kommenteerijatepaar ka. Kes need üldse olid? jee
            Kristal ja Gunnar .

            Kommentaar


              Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
              Seda mängu kommenteeris ilmselt Eesti viletsaim kommenteerijatepaar ka

              Sa kunagi ETVst oled juhtunud jalgpalli vaatama?

              (Muidugi maitse asi, aga Kaljuveeri ja co. tasemeni on neil veel kõvasti ''arenguruumi''. )

              Kommentaar


                Ah, andke asu, neil oli esimest korda koos teha ja eks algul ei saadagi klappima. Väidetavalt hakkavad nad nüüd tihedamalt koos tegema ja eks siis asi paraneb aegapidi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Ah, andke asu, neil oli esimest korda koos teha ja eks algul ei saadagi klappima. Väidetavalt hakkavad nad nüüd tihedamalt koos tegema ja eks siis asi paraneb aegapidi.
                  Jah, kindlasti paraneb, mäletan isegi kuidas kunagi kauges nooruses Kalev Spordi algpäevil esimest korda koos Kristaliga kommenteerisin, Iisraeli - Vene mäng oli ja oli ikka kõhe küll, sest tema oli ju ikkagi sajamõnekümnekordne internatsionaal, mina kõigest kunagine Jõgevamaa maakoolide autsaider-meeskonna pingimees... Aga ma tahaks arvata, et edaspidi läks paremaks küll - näit Itaalia-Portugal oli üpris muhe, ja no 2008. a rannajalka MM - see oli juba täitsa laulupidu!

                  Kommentaar


                    Vaadake ETV - Priit Kuusk ja Anastasia Morkovkina kahekõne , praegu just eetris. Tubli Priit !
                    Väheke valesse teemasse aga noh ETV ikkagi.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                      Jah, kindlasti paraneb, mäletan isegi kuidas kunagi kauges nooruses Kalev Spordi algpäevil esimest korda koos Kristaliga kommenteerisin, Iisraeli - Vene mäng oli ja oli ikka kõhe küll, sest tema oli ju ikkagi sajamõnekümnekordne internatsionaal, mina kõigest kunagine Jõgevamaa maakoolide autsaider-meeskonna pingimees... Aga ma tahaks arvata, et edaspidi läks paremaks küll - näit Itaalia-Portugal oli üpris muhe, ja no 2008. a rannajalka MM - see oli juba täitsa laulupidu!
                      kas sa ise ikka jätkad jalka kommenteerimist?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        kas sa ise ikka jätkad jalka kommenteerimist?
                        Ahahh, budu! See on küll OT, aga las ta olla - ma tahaks sul kõrvad korralikult tuliseks teha! Krt, tead kui raske oli Boltoni mänge KS-i organiseerida, ja siis kui ma selle kunagi sain - läbi häda ja tänu korduvatele Kruuda ees lömitmaskäimistele, et näete pai Kruuda, meil on siin Eestiski üks tulihingeline Boltoni toetaja, keegi budulojus, et temagi tahab telekast oma nunnukesi näha - siis sa küsisid pärast Boltoni topicus, et kuidas mäng ka oli, et sa ise vaatasid samal ajal vormelit!

                        Seega ei peaks ma sulle üldse TV6 teemas vastama, aga et oma loomult olen siiski erakordselt hea inimene, siis teen seda siiski: ilmsesti Aastalõputurniiri kommenteeringi, aga edasi pole üldse mitte kindel, sest mul on tunne - ei tea isegi miks, aga on - et uuest aastast kaob suurepärane TV14 üldse ära ja no kus sa siis kommenteerid?!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                          .... et näete pai Kruuda, meil on siin Eestiski üks tulihingeline Boltoni toetaja, keegi budulojus, et temagi tahab telekast oma nunnukesi näha - siis sa küsisid pärast Boltoni topicus, et kuidas mäng ka oli, et sa ise vaatasid samal ajal vormelit!
                          ihhahhaa

                          Kommentaar


                            Päris pull on kuulata ,kuidas Levadia arendusdirektor ja äsja Münchenis Bayerni klubiga tutvunud Indrek Petersoo ja koos Levadia suurima eestimaise rivaali , FC Flora värske peatreeneri , Martin Reimiga tänast mängu kommenteerivad. Kas Saksamaal oleks see võimalik ? Vaevalt küll aga meie koduses Eestis näete on võimalik!! Ja töötab päris hästi
                            Küsimuse all mõtlesin et ,kas saksamaal oleks võimalik ,et kahe kuulsama klubi funktsionäärid koos mingeid mänge kommenteerivad ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Kusjuures see pole mitte etteheide neile , saavad väga hästi hakkama. Mulle täitsa meeldib.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Roppen - pole kuulnudki sellist hääldust.
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X