320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kruus laseb seal augu saates ka väga head teksti.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Kruus laseb seal augu saates ka väga head teksti.
      oot, ma ei jaga nüüd lahti, et mitäpäs keissinen on? they actually made a show about ...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        oot, ma ei jaga nüüd lahti, et mitäpäs keissinen on? they actually made a show about ...
        ma arvan, et see on mingi jaapanist üle võetud saade.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #79
          mulle Kalev Kruus nagu eriti ei istu- muidu teadmisi mehel on jne... kuid häirib see, et mees kipub karjuma ja lärmama seal , f1 ajal ja samuti jalka ajal tekib kohati tunne, et keera telekas kohe mitu pulka vaiksemaks samas siis jälle ei kuule teise kommentaatori juttu.
          sigpic

          Kommentaar


            #80
            No, mulle näiteks onu Kalev just meeldib, imo - parim kommentaator Eestis.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              mulle Kalev Kruus nagu eriti ei istu- muidu teadmisi mehel on jne... kuid häirib see, et mees kipub karjuma ja lärmama seal , f1 ajal ja samuti jalka ajal tekib kohati tunne, et keera telekas kohe mitu pulka vaiksemaks samas siis jälle ei kuule teise kommentaatori juttu.
              Kle see ongi pluss kui mees emotsionaalselt kommenteerib.Kunagi mingis kanalis näitas Kalevi ja TVMK mänge siis seal kes kommeneetris oli küll väga jalka kauge inimene või lihtsalt emotsiooni vaba tegelane,uni tuli enamus ajast peale
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #82
                arulage karjumine ei võrdu emotsiooniga
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  #83
                  Jälle hakkab sama jutt, mis Kalev Spordi kommentaatorite puhul oli Järvela kohta.

                  Kommentaar


                    #84
                    Millist mängu Tv6 homme näitab?
                    Arvatavasti ManU mängu arvestades eesti kanalite suurt armastust selle klubi vastu.

                    Kommentaar


                      #85
                      Ohh üllatust.

                      Kommentaar


                        #86
                        Tavaliselt tuleb mingi muu mäng kui Unitedi mäng, mis armastusest sa räägid siin mees.
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas NOT Vaata postitust
                          Tavaliselt tuleb mingi muu mäng kui Unitedi mäng, mis armastusest sa räägid siin mees.
                          Täpselt. Mitu-mitu korda olen sel hooajal pidanud pöörduma Läti ja Leedu vastava kanali poole. Õnneks armastavad baltinaabrid punaseid rohkem.

                          Kommentaar


                            #88
                            Nu mina loen hetkel kavast, et näidatakse homme mängu Manchester United vs FC Porto. Samas eks seal tuleb suht kõva tulevärk.Õige valik TV6 poolt!
                            Kui ei meeldi võib ju netist streami ka vahtida.Ja eks mingid muud kanalid kindlasti kannavad ka teist mängu üle-ehk ilma eesti kommideta..see juba oleneb kellel mis kaabel tuppa tuleb.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas NOT Vaata postitust
                              Tavaliselt tuleb mingi muu mäng kui Unitedi mäng, mis armastusest sa räägid siin mees.
                              Teine või juba kolmas kord peaks olema TV6 pealt sellel hooajal. Kalev Sport/TV4 on ka hulgaliselt ManU mänge näidanud sellel hooajal.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Teine või juba kolmas kord peaks olema TV6 pealt sellel hooajal. Kalev Sport/TV4 on ka hulgaliselt ManU mänge näidanud sellel hooajal.
                                Chelseat näiteks on 4 korda olnud TV6'lt see hooaeg, niiet paanikaks pole põhjust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X