320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kruusi ja Vara duo on väga ok

    ka sobib kuulata O.Järvela kommentaare.

    Kommentaar


      Kui ta just šotlaste peale närvi ei lähe

      Kommentaar


        "Kui Rooma paavst seda mängu näeb, võtab ta lahkumisavalduse tagasi"
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          "Kui Rooma paavst seda mängu näeb, võtab ta lahkumisavalduse tagasi"
          "Kui Rooma paavst Ryan Giggsi mängu näeb, siis võtab ta lahkumisavalduse tagasi. Vanad mehed saavad hakkama küll."

          Kommentaar


            Hea, et on olemas Yle2.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mis siis täna häda on?

              Kommentaar


                Pakun huupi, et Petersoo kommenteerib Bayerni mängu
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Täiesti perses, kuidas ma vihkan seda tüüpi, kes täna Hr.Poomiga kommenteeris, sakslased ette ja taha. Mingu sellise jutuga, kuskile pimedasse kohta.
                  FORZA FIORENTINA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas epicap Vaata postitust
                    Täiesti perses, kuidas ma vihkan seda tüüpi, kes täna Hr.Poomiga kommenteeris, sakslased ette ja taha. Mingu sellise jutuga, kuskile pimedasse kohta.
                    Sakslased on tore rahvas, ära pikka viha pea

                    Kommentaar


                      Petersoo on turundustrikk sundimaks inimesi täie mõistuse säilitamiseks soetama VSB kanal.
                      MAKE US CREAM

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                        Sakslased on tore rahvas, ära pikka viha pea
                        Jalgpalli kommenteerides tuleks siiski erapooletuks jääda.
                        FORZA FIORENTINA!

                        Kommentaar


                          küsin siin: ega eesti keelsete kommentaaridega Milan - Barcat pole kuskil liikvel?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            See on võibolla off topic aga tv6´e operaator, kes hetkel käivat mängu poolaja intekat filmib võiks selle zoomiga mängimise lõpetada ja hoida pilt paigal. Ei ole küll ise teletööd õppinud, kuid tunduvalt parem on vaadata, kui kaamerapilt vastavas olukorras oleks paigal.

                            Kommentaar


                              LISAAEG tähistab minu jaoks ikkagi 2x15min, mida mängitakse turniiri play-off faasis kui mäng jääb viiki. TV6 graafika tähistab millegipärast sama terminiga lisaminuteid, mis kohtunik kummagi poolaja lõpul mängule juurde lisab. Väike asi küll, kuid jalgpalliülekandes võiks jalgpallitermineid siiski korrektselt kasutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kympa10 Vaata postitust
                                LISAAEG tähistab minu jaoks ikkagi 2x15min, mida mängitakse turniiri play-off faasis kui mäng jääb viiki. TV6 graafika tähistab millegipärast sama terminiga lisaminuteid, mis kohtunik kummagi poolaja lõpul mängule juurde lisab. Väike asi küll, kuid jalgpalliülekandes võiks jalgpallitermineid siiski korrektselt kasutada.
                                Natuke kentsakalt kõlas ka "täisaeg", mida mängu lõpu järel skoori kohale kirjutati.
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X