Lehekülg 81, kokku 104 EsimeneEsimene ... 317177787980818283848591 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 2073
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Hea töö, Don...kui EJL haru, siis ERJL koostöös EJL-ga, nagu muudegi asjade puhul, võiks ka kodulehele uuendused just nende statistikate, kategooriate ja muu nänniga sisse viia!!!Natuke näputööd lihtsalt
    trey says:

ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas don Vaata postitust
    Teine asi veel. EJL kodukal on rannajalkale oma koht leitud eelmine aasta, lõpuks peale jubedat surumist nagu ma olen aru saanud. Kui "Võistlused" alajaotuse alt rannajalgpall valida, siis piirdub info sellega:

RANNAJALGPALL
    Otsi täpsemat infot sealt: Eesti Rannajalgpalli Liit

2010. aastal tuli Eesti meistriks Uni bet/Nõmme Kalju, Esiliiga võitis FC Maardu
    2009. aastal tuli Eesti meistriks Unibet/Nõmme Kalju
    2008. aastal tuli Eesti meistriks Unibet/Nõmme Kalju, Esiliiga võitis Saku Sporting
    2007. aastal tuli Eesti meistriks Betoon, Esiliiga võitis Beregy United

Siin võiks ju liiga tabelid VÄHEMALT olla algatuseks, nagu kõikidel teistel liigadel. Vähemalt sarnasel kujul nagu saalijalgpallil on suudetud genereerida. Ja lisaks siis kalender, väravalööjad ja ajalugu.
    Uudised liiga kohta võiksid ka sinna joosta, mitte "Koondis" menüüriba alt avanevale rannajalgpalli kategooriasse.

Ma mõistan, et ERJL asi see otseselt ei ole, EJL kodulehel asju korras hoida. Aga kui mina ERJL kunn oleks siis mind ajaks veits närvi selline bardak lihtsalt, praegugi ajab kui aus olla...

Teeme koos asju paremaks!
    Mind aga solvab see, et rannajalka kodukal pole kergeltleitavat viidet EJLi kodukale, aga see on vaid minu probleem. Las Kari ajab seal oma rida ja ma arvan, et ejli kodukal on piisavalt otsene viide rannakodukale. Kahes kohas koguni.

Algupärane

väga hea tagasiside, aitäh urmar! Kari, tõepoolest võiks olla ju avalehel selgelt nähtav/leitav viide ka EJL kodukale. Esiteks on seal nt soccernet.ee oma ja teiseks tegutseb ju ERJL tegelikult EJL all. TEED ÄRA?

edit: linkide all muidu korralikult olemas viide.
    Viimati muudetud don poolt : 14.05.11 at 23:43 Põhjus: Lisan infot.
    Nõmme BSC OlyBet
    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

MIND Media Live Streaming services
    www.mind.ee

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2011

Algupärane

Tere, ise olles noor alles hakkasin mõtlema, et miks ei ole eestis veel noortele midagi erilist rannajalgpallis? Milles probleem, kas ma ei pane piisavalt tähele või ei olegi midagi ? Ise olen pärit väiksest kohast, kus erilist suurt jalgpalli tiimi pole ega midagi, siis ongi välja kujunenud paar aastat meil selline pisike saali- ja rannajalgpalli mõõdus võistkond ning erinevas vanuses, talvel saime futsaliga hakkama küll aga nüüd suvi tulemas ja nagu erilist jalgpalli sellise võistkonnaga üksi eriti ei mängi (ainult omavahel mõned ühe värava alused mängud ja pisikesed harjutused). Või tasuks proovida oma pisikese ja ülinoore võistkonnaga proovida kätt suuremate meestega ? igastahes ootan vastuseid heameelega senikauaks liiva teile varvaste vahele

Algupärane

esiliigas võib ju vabalt osaleda!
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2011

Algupärane

mõte pole ju iseenest paha, aga kust leiavad kuni 10(max 15) maa noort vanuses 11-16 600 eurot ning + muud kulud ? Ma täitsa usun, et sellise probleemiga noori ole veel. Muidu Küsimus siit, kas keegi teab üldse palju noori mängib esiliigas ?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tean, et esiliigas mängiks 10(max 15), kui küla või omavalitsus, kust te pärit, õla alla paneks....järgmised poisid vist juba veidi vanemad oleks
    trey says:

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2011

Algupärane

eks üritan tiimiga rääkida ja koolis ning vallaski , eks näis mis saab

ja kui muud ei saa , ss tuleb oodata talve ja kolida tagasi sisse

Algupärane

Rix äkki on materjali
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Kuna just tekkis variant, et eelmistel hooaegadel head mängu näidanud, kuid selleks hooajaks loobunud esiliiga satsist võib lisa tulla, siis....kahjuks, ei hakka enne teemat "kõvaks ajama"...

Tsitaat Algselt postitas ELauter Vaata postitust
    Rix äkki on materjali
    trey says:

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Seda vaikust siin siis nimetatakse ala populariseerimiseks
    trey says:

Algupärane

Kui keegi pole veel jõudnud seda uudist lugeda siis 28. Mai kell 15 toimub Nõmme Kevadpäevade raames Unibet Nõmme Kalju vs Eesti All-Stars kohtumine. Tulge kindlasti vaatama, midagi uut ja huvitavat Eesti rannajalgpallis.

ERJL uudis: http://www.rannajalgpall.ee/web/inde...news&Itemid=50
    Nõmme BSC OlyBet

www.mind.ee

Algupärane

kas selliseid noorte punte on veel? andke märku endast siin. kes teab, kui piisavalt huvi, siis järsku õnnestub isegi noortele midagi eraldi välja mõelda mingit kaudu.

Tsitaat Algselt postitas reeno Vaata postitust
    Tere, ise olles noor alles hakkasin mõtlema, et miks ei ole eestis veel noortele midagi erilist rannajalgpallis? Milles probleem, kas ma ei pane piisavalt tähele või ei olegi midagi ? Ise olen pärit väiksest kohast, kus erilist suurt jalgpalli tiimi pole ega midagi, siis ongi välja kujunenud paar aastat meil selline pisike saali- ja rannajalgpalli mõõdus võistkond ning erinevas vanuses, talvel saime futsaliga hakkama küll aga nüüd suvi tulemas ja nagu erilist jalgpalli sellise võistkonnaga üksi eriti ei mängi (ainult omavahel mõned ühe värava alused mängud ja pisikesed harjutused). Või tasuks proovida oma pisikese ja ülinoore võistkonnaga proovida kätt suuremate meestega ? igastahes ootan vastuseid heameelega senikauaks liiva teile varvaste vahele
    Nõmme BSC OlyBet

www.mind.ee

Meister Kasutaja Iron Man avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Kes tähtede meeskonna treeneriks saab?
    Kuri keel on teravam, kui nuga

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Pange Rüütli
    trey says:

Algupärane

Eesti rannakoondise peatreener ikka vast

Tsitaat Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
    Kes tähtede meeskonna treeneriks saab?
    Nõmme BSC OlyBet

www.mind.ee

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

FOOTVOLLEY Kevadpäevade Karikavõistluste üldinfo:
    Ürituse toimumisaeg: 28.mai.2011, kell 11.00
    Toimumiskoht: Nõmme Spordikeskuse rannajalgpalli väljak (Külmallika 15a, Tallinn)
    Osalejad: Osalema pääsevad kaheksa (8) esimesena registreerunud võistkonda
    Osalustasu: 24€ (võistkond, 2 mängijat)
    AUHINNAD: Esikoht saab auhinnaks lisaks Karikale ka MAASTIKUJALGRATTAD! Karikafinalist saab jalga endale uued CROCS jalanõud!

Mis firma toode need jalgrattad on? Ja kes nii asjalikud auhinnad välja paneb?
    trey says:

Beach Soccer
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Kari, pane palun siia kirja Meistriliiga 2011 mängude kalender. Mis kuupäevadel ja kus täpselt mängud toimuvad. Rannajalka kodulehelt ei suutnud seda infot üles leida ja meilides ka ei jaksanud tuhnida

Tänud.

surkija
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Kas see aasta loositakse ka ennem esimest etappi esiliiga alagrupid välja ?
    Elu on täis üllatusi

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud