320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Ma olen kunagi paari lambi noortemängu vilistanud, ütlen ausalt, see ei ole kerge töö ega igatse ka seda vilet endale suhu panna. See jutt oli pigem sellepärast kirjutatud, et eelmine aasta ei pantud sentimeetri täpsusele rõhku aga nüüd pannakse. Tahad öelda, et see ei ole selllest koolitusest tingitud? Ma saan aru, et kui lahtilöögil pannakse rõhku sellele, et pall liiguks ettepoole aga need 5cm ei tohiks ju nii tähtsad olla?

    Peace
    Täiesti nõus su jutuga, liigselt palju raiskavad mänguaega selle kuradima lahtimängu ja karistuslöökidega.
    Kuri keel on teravam, kui nuga

    Kommentaar


      Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
      Täiesti nõus su jutuga, liigselt palju raiskavad mänguaega selle kuradima lahtimängu ja karistuslöökidega.
      vbl on sul õigus aga mängijad saavad seda kiiremini asja selgeks ja kui mängijad teevad selliseid lihtsaid asju õigesti siis ei pea ka kohtunik mängu nii tihti peatama...minu arust õige suund kohtunikel!

      Kommentaar


        Ma arvan, et rannajalgpall on ala, kus peab väga täpselt reegleid jälgima, sest iga väiksem eksimus kohtuniku poolt võib mängus väga otsustavaks saada. Selliseid otsuseid, mis võivad lõppeda väravaga on rannavutis väga väga palju. Näiteks ka lahtimängud. Kui lahtimängust löödi värav, aga mängiti valesti lahti (5cm taha poole), siis on ju loogiline, et värav ei loe. Eks jah, kindlati võib tunduda kohati mõttetu ajaraiskamisena igat pisiasja taga ajada kohtuniku poolt, kuid pikemas perspektiivis on kindlasti asjal jumet.
        http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

        Kommentaar


          Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
          Ma arvan, et rannajalgpall on ala, kus peab väga täpselt reegleid jälgima, sest iga väiksem eksimus kohtuniku poolt võib mängus väga otsustavaks saada. Selliseid otsuseid, mis võivad lõppeda väravaga on rannavutis väga väga palju. Näiteks ka lahtimängud. Kui lahtimängust löödi värav, aga mängiti valesti lahti (5cm taha poole), siis on ju loogiline, et värav ei loe. Eks jah, kindlati võib tunduda kohati mõttetu ajaraiskamisena igat pisiasja taga ajada kohtuniku poolt, kuid pikemas perspektiivis on kindlasti asjal jumet.
          Just!

          Kommentaar


            Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
            Ma arvan, et rannajalgpall on ala, kus peab väga täpselt reegleid jälgima, sest iga väiksem eksimus kohtuniku poolt võib mängus väga otsustavaks saada. Selliseid otsuseid, mis võivad lõppeda väravaga on rannavutis väga väga palju. Näiteks ka lahtimängud. Kui lahtimängust löödi värav, aga mängiti valesti lahti (5cm taha poole), siis on ju loogiline, et värav ei loe. Eks jah, kindlati võib tunduda kohati mõttetu ajaraiskamisena igat pisiasja taga ajada kohtuniku poolt, kuid pikemas perspektiivis on kindlasti asjal jumet.
            Ah, ära pulli, tead ju väga hästi, et kõige parem vutt on ilma reegliteta vutt. Mida rohkem loomade omale sarnasem, seda parem elamus.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Kas ma sain õigesti aru, et sel aastal pole meistriliigas enam oluline isegi mitte see, et särgil ja pükstel olev number peaks klappima...ehk olema siis vastavalt 12 ja 12 või 7 ja 7, mitte aga 12 ja 7 või 7 ja 12?
              Eelmisel hooajal vist sellekohane nõue oli
              trey says:

              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

              Kommentaar


                Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                Kas ma sain õigesti aru, et sel aastal pole meistriliigas enam oluline isegi mitte see, et särgil ja pükstel olev number peaks klappima...ehk olema siis vastavalt 12 ja 12 või 7 ja 7, mitte aga 12 ja 7 või 7 ja 12?
                Eelmisel hooajal vist sellekohane nõue oli
                Kellest siis jutt käib?
                aGo

                Kommentaar


                  ValiceCari mängumeestest

                  Kommentaar


                    Et jumala eest kellegil sõrmust näpus pole ja sada asja veel!!
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eidzio Vaata postitust
                      Kellest siis jutt käib?
                      Ago..mina küsin,, sina vastaa,kui tead vastust minu küsimusel
                      e..





                      Mina kedagi välja tooma ei hakka,see ikka kohtunike rida kohtunike esindajana peaxid ju vastust mu küsimusele teadma Even...sõrmuse eest olen tänavu kollase saanud..
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                        Kas ma sain õigesti aru, et sel aastal pole meistriliigas enam oluline isegi mitte see, et särgil ja pükstel olev number peaks klappima...ehk olema siis vastavalt 12 ja 12 või 7 ja 7, mitte aga 12 ja 7 või 7 ja 12?
                        Eelmisel hooajal vist sellekohane nõue oli
                        Algselt postitas eidzio Vaata postitust
                        Kellest siis jutt käib?
                        Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                        Ago..mina küsin,, sina vastaa,kui tead vastust minu küsimusele..
                        Mina kedagi välja tooma ei hakka,see ikka kohtunike rida kohtunike esindajana peaxid ju vastust mu küsimusele teadma
                        Seepärast küsisingi konkreetselt, et sülge niisama ei pritsitaks. Probleemid,valukohad tuleb kiirelt ära lahendada, et need edasi suuremaks ei paisuks. Ja konkreetsus aitab paremini edasi minna, kui mängida mälu- või äraarvamismänge.
                        Aga kui silmas on peetud Marko Kiigajaan’i mänguvormi, siis tasub visata pilk mängupäeval tehtud fotodele ja ikka kindel olla, et särgi ja pükste number ei ühti…
                        Edu…
                        aGo

                        Kommentaar


                          Hei mehed! ma ei saa aru, kuidas te jaksate nokkida kogu aeg miskite asjade üle Mulgi on mõningaid küsimusi, kuigi tean reeglitest ja reglemendist nii mõndagi, kuid kui mul tekkivad arusaamatused, siis vestlen neid väljakul kohtunikega, mitte kuskil avameelselt foorumites ei tea miks selle tee valinud olete. Natukene saab võrrelda, seda sõjaväes kogetuga, kui mõned "targemad mehed" küsisid kõva häälega jaoülema käest, et vabandage kas ma seda laulu tohin peast laulda (teistel olid paberid ees) Einoo hallo!!!!!! Natukene sarnane olukord on hetkel. Mina ei hakka ju uurima, kas esiliigas mängib keegi punase või musta alusvormiga. Mul ei ole lihtsalt selleks aega. Ärge pommitage neid kohtunikke koguaeg, nad saavad niikuinii mängu jooksul kõvasti vatti ja vigadest ju õpivad kõik! EKS?

                          Kommentaar


                            Minu meelest selles ongi probleem et nad ju ei õpi... Üks kohtunik(Petrov on vist ta nimi) ei saa siiamaani aru mis tähendab et karistulöögile ei tohi väravavaht lähemale kui 5 meetrit pallist liikuda-ja seda juba mitu aastat-seleta või mitte. Ja peavadki vatti saama äkki siis lööb selgeks selle pildi eest ja hakkavad korralikult vilistama ja kaarte andma kui mingid lambad täiesti valimatult ropendavad.....
                            I`m not scared of dying, I just dont want to

                            Kommentaar


                              Kui ei saa selgeks, tuleb amet maha panna!!! Kui ei sobi lihtsalt!!!!
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Mul on üks küsimus. Esimene etapp Pizza ja Smarteni vahelises veerandfinaalis vist. Oli karistuslöök u 10 meetri pealt. Ründaja tõstis rahulikult palli üle väravavahi ning väravavaht oli täielikult olukorrast väljas ning kuna pall otse sisse ei läinud siis läks sama ründaja pallile järgi ning lõi tühja värava ära.Vahepeal keegi teine palli ei puutunud. Värav luges kuid kas see poleks mitte sama kui ta endale rahulikult palli ette mängiks, siis võiks ju lahtilöögi ka endale ette tõsta nt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X