Lehekülg 86, kokku 104 EsimeneEsimene ... 367682838485868788899096 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 701 kuni 1 720, kokku 2073

Algupärane

Raju andmine käis tulemuste põhjal Mis mehed seal Beregys mängivad???? 3 korda üksteisega läbi, tuleb ikka väga põnev hooaeg
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas #5# Vaata postitust
    On ehk veel tulemusi kellegil jagada?
    www.rannajalgpall.ee lehel üleval Meistriliiga tulemused ja esiliigast ka lühike kokkuvõte....lähi päevil tulemas lisa(pildid ja kokkuvõte)

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Esiliiga II etapi tulemused:
    1.Saue JK 100+6
    2.FC Starbunker 85+6
    3.Saku Sporting 75+6
    4.JK Tallinna Kalev 65+0
    5.Sparta/Pizzapoisid 55+5
    6.-7.Pirita RJK Reliikvia 55+3
    6.-7. Augur 55+3
    8.Hörmann 55+2
    9.Schöttli 45+3
    10.-12. Smarten Logistics 45+0
    10.-12. Viimsi BSC 45+0
    10.-12. Snake/Monkey Sport ST 45+0

Mina olen Osav Luuser, mina tänan
    Ei vaja ju raketiteaduse teadmist, et selline info 3 min.-ga üles panna

Ja kes tahab vaadata kogu kahe etapi järgset edetabelit, mis on väga intrigeeriv, see vaadaku SIIT:http://bscforwards.weebly.com/koondtabel-2011.html
    Viimati muudetud roque jr poolt : 19.06.11 at 16:14 Põhjus: Täpsustus
    trey says:

ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

Algupärane

Üksjalg hakkab Varletoni kordama
    www.ehrakennus.ee

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Kuidas tehakse esiliigas parim väravakütt selgeks...et nagu mis arvestuses, kui süsteem on sedavõrd ebareaalne, et alagruppide võitjatel jääb üks mäng vähempidada, millega seoses tekib vahegrupimängude võidumeeskonna mängijatel eelis lüüa rohkem kolle...samas...ma ei tea kas mulle ainult tundub sedasi, et see süsteem on tapnud põnevuse etappide kulminatsiooniosades...ehk et kui ikka poolfinaal lõpeb 9-0, või 3.-4. koha mäng 8-0, siis küsiks, mis pinge, mis tasavägine heitlus see on?
    Mahlamütse on isegi esiliigas, ja need võiksid juba eos oma kohad teada saada

Langetasin veel oma aktsiaid, aga...ärge tulge rääkima, et Kalevi ebaedu oli üllatus
    trey says:

Kustuv täht
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Ma pakun selle aasta meistriks Augur/Betooni, tundub, et koosseis on väga ühtlane ja füüsiliselt piisavalt vormis ja meeskonnavaim parem, kui kunagi varem
    Ja parimaks väravakütiks pakun Aleksandr Dubõkinit, juhul muidugi, kui ta on terve ja mängib kõikidel etappidel.

Amatöör Kasutaja umbro91 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas roque jr Vaata postitust
    Kuidas tehakse esiliigas parim väravakütt selgeks...et nagu mis arvestuses, kui süsteem on sedavõrd ebareaalne, et alagruppide võitjatel jääb üks mäng vähempidada, millega seoses tekib vahegrupimängude võidumeeskonna mängijatel eelis lüüa rohkem kolle...samas...ma ei tea kas mulle ainult tundub sedasi, et see süsteem on tapnud põnevuse etappide kulminatsiooniosades...ehk et kui ikka poolfinaal lõpeb 9-0, või 3.-4. koha mäng 8-0, siis küsiks, mis pinge, mis tasavägine heitlus see on?
    Mahlamütse on isegi esiliigas, ja need võiksid juba eos oma kohad teada saada

Langetasin veel oma aktsiaid, aga...ärge tulge rääkima, et Kalevi ebaedu oli üllatus

Kuidas ebaedu? Kalev tuli neljandaks? Poolfinaaliks lihtsalt olid 3-4 põhimeest audis.
    Jalgpallihaigla liige

Kustuv täht
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Vaatasin eile Madagaskari ja Egiptuse MMi kvalifaktiooni mängu. Seal oli lõpus penaltiseeria. Panin tähele,et seal isegi ei pantud erilist tähelepanu, kui vv tuli ennem pennut 20cm ettepoole. Ja mängu ajal ei olnud üldse kohtunike nähagi, mis peakski jalgpallis tähtis olema, eriti veel rannajalgpallis,et mäng käiks kiirelt edasi-tagasi .Aga mis meil nüüd peale seda FIFA koolitust toimub, tundub, et kohtunikud tahavad aint pildis olla. Meeskondadel kuluvad lahtilöökideks 2 minutit:O, sest kohtunikul on vaja sättida palli ja müüri 5cm kaupa, ja nii mitu korda, ennem kui saab palli mängu panna. Miks nagu?

Algupärane

Vaatasin eile Madagaskari ja Egiptuse MMi kvalifaktiooni mängu. Seal oli lõpus penaltiseeria. Panin tähele,et seal isegi ei pantud erilist tähelepanu, kui vv tuli ennem pennut 20cm ettepoole. Ja mängu ajal ei olnud üldse kohtunike nähagi, mis peakski jalgpallis tähtis olema, eriti veel rannajalgpallis,et mäng käiks kiirelt edasi-tagasi .Aga mis meil nüüd peale seda FIFA koolitust toimub, tundub, et kohtunikud tahavad aint pildis olla. Meeskondadel kuluvad lahtilöökideks 2 minutit:O, sest kohtunikul on vaja sättida palli ja müüri 5cm kaupa, ja nii mitu korda, ennem kui saab palli mängu panna. Miks nagu?
    Tule järgmine kord koolitusele, saad teada, kuidas vilistatakse ja miks vilistatakse.

Kustuv täht
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Qips Vaata postitust
    Tule järgmine kord koolitusele, saad teada, kuidas vilistatakse ja miks vilistatakse.
    Ma olen kunagi paari lambi noortemängu vilistanud, ütlen ausalt, see ei ole kerge töö ega igatse ka seda vilet endale suhu panna. See jutt oli pigem sellepärast kirjutatud, et eelmine aasta ei pantud sentimeetri täpsusele rõhku aga nüüd pannakse. Tahad öelda, et see ei ole selllest koolitusest tingitud? Ma saan aru, et kui lahtilöögil pannakse rõhku sellele, et pall liiguks ettepoole aga need 5cm ei tohiks ju nii tähtsad olla?

Peace

Meister Kasutaja Iron Man avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Ma olen kunagi paari lambi noortemängu vilistanud, ütlen ausalt, see ei ole kerge töö ega igatse ka seda vilet endale suhu panna. See jutt oli pigem sellepärast kirjutatud, et eelmine aasta ei pantud sentimeetri täpsusele rõhku aga nüüd pannakse. Tahad öelda, et see ei ole selllest koolitusest tingitud? Ma saan aru, et kui lahtilöögil pannakse rõhku sellele, et pall liiguks ettepoole aga need 5cm ei tohiks ju nii tähtsad olla?

Peace
    Täiesti nõus su jutuga, liigselt palju raiskavad mänguaega selle kuradima lahtimängu ja karistuslöökidega.
    Kuri keel on teravam, kui nuga

Supermees
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iron Man Vaata postitust
    Täiesti nõus su jutuga, liigselt palju raiskavad mänguaega selle kuradima lahtimängu ja karistuslöökidega.
    vbl on sul õigus aga mängijad saavad seda kiiremini asja selgeks ja kui mängijad teevad selliseid lihtsaid asju õigesti siis ei pea ka kohtunik mängu nii tihti peatama...minu arust õige suund kohtunikel!

Beach Soccer
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Ma arvan, et rannajalgpall on ala, kus peab väga täpselt reegleid jälgima, sest iga väiksem eksimus kohtuniku poolt võib mängus väga otsustavaks saada. Selliseid otsuseid, mis võivad lõppeda väravaga on rannavutis väga väga palju. Näiteks ka lahtimängud. Kui lahtimängust löödi värav, aga mängiti valesti lahti (5cm taha poole), siis on ju loogiline, et värav ei loe. Eks jah, kindlati võib tunduda kohati mõttetu ajaraiskamisena igat pisiasja taga ajada kohtuniku poolt, kuid pikemas perspektiivis on kindlasti asjal jumet.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
    Ma arvan, et rannajalgpall on ala, kus peab väga täpselt reegleid jälgima, sest iga väiksem eksimus kohtuniku poolt võib mängus väga otsustavaks saada. Selliseid otsuseid, mis võivad lõppeda väravaga on rannavutis väga väga palju. Näiteks ka lahtimängud. Kui lahtimängust löödi värav, aga mängiti valesti lahti (5cm taha poole), siis on ju loogiline, et värav ei loe. Eks jah, kindlati võib tunduda kohati mõttetu ajaraiskamisena igat pisiasja taga ajada kohtuniku poolt, kuid pikemas perspektiivis on kindlasti asjal jumet.
    Just!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
    Ah, ära pulli, tead ju väga hästi, et kõige parem vutt on ilma reegliteta vutt. Mida rohkem loomade omale sarnasem, seda parem elamus.
    Kapten Trumm

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Kas ma sain õigesti aru, et sel aastal pole meistriliigas enam oluline isegi mitte see, et särgil ja pükstel olev number peaks klappima...ehk olema siis vastavalt 12 ja 12 või 7 ja 7, mitte aga 12 ja 7 või 7 ja 12?
    Eelmisel hooajal vist sellekohane nõue oli
    trey says:

Reservmängija Kasutaja eidzio avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas roque jr Vaata postitust
    Kas ma sain õigesti aru, et sel aastal pole meistriliigas enam oluline isegi mitte see, et särgil ja pükstel olev number peaks klappima...ehk olema siis vastavalt 12 ja 12 või 7 ja 7, mitte aga 12 ja 7 või 7 ja 12?
    Eelmisel hooajal vist sellekohane nõue oli
    Kellest siis jutt käib?
    aGo

Patrioot Kasutaja kriitikameel avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2007

Algupärane

ValiceCari mängumeestest

Algupärane

Et jumala eest kellegil sõrmust näpus pole ja sada asja veel!!
    www.ehrakennus.ee

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eidzio Vaata postitust
    Kellest siis jutt käib?
    Ago..mina küsin,, sina vastaa,kui tead vastust minu küsimusel
    e..

Mina kedagi välja tooma ei hakka,see ikka kohtunike rida kohtunike esindajana peaxid ju vastust mu küsimusele teadma Even...sõrmuse eest olen tänavu kollase saanud..
    trey says:

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud